caureja, slikta dūša, sāpes krūtīs

Aizsāka sarma 

Divas dienas atpakaļ man pēkšņi parādījās sāpes krūškurvī, taisni pa vidu, stipri svīdu un bija aukstas rokas,reibonis. Sāpes ilga aptuveni 2h. Nākamajā dienā atkal sāka sāpēt labajā pakrūtē(tieši zem labās krūts), bija sāpes ieelpojot arī ilga aptuveni 2h, tad pārgāja. Apmēram 2 dienas ir arī caureja, tāda liekas netipiska, sadalīta pa gabaliņiem. šodien parādījās papildus caurejai arī apetītes zudums un slikta dūša. Pēdējā laikā vairāk ir šķidra vēdera izeja nekā cieta un gaišā krāsā. Kā arī smaka liekas pastiprināta, lai gan agrāk tā nebija tik izteikta. bieži uzturā lietoju kafiju, kā arī tagad ir mēnešreizes. dažreiz ne no kā rodas skrāpējoša sajūta kaklā.
Vispār lasot visādus rakstu sāk mākties virsū panika par visādiem vēžiem utml. Lai gan nesmēķēju es vairāk kā gadu, tomēr strādāju darbu, kur ir dumi utt.
Pār ko šie simptomi jūsuprāt varētu liecināt?
Es - sieviete, 25.g., augums 159, svars 51 kg.
vēl gribēju piebilst, ka bieži vien sāp muguras lejas daļā, kreisajā pusē, kā arī bieži vien krustos
Re: caureja, slikta dūša, sāpes krūtīs
25.03.2012 18:17
Panikot nvajag bet aknu rādītājis gan vajadzētu pārbaudīt. Iespējams, ka visas tās problēmas ir no vīrusa kādi tagad lielā skaitā klīst apkārt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: caureja, slikta dūša, sāpes krūtīs
25.03.2012 18:40
Jāiet pie ārsta.Varbūt viskautkas ar tādiem simptomiem. Man pirmais nāk prātā hepatīts, žultsakmeņu slimība, duodenīts, lamblioze utt
Re: caureja, slikta dūša, sāpes krūtīs
26.03.2012 11:12
Pie ģimenes ārsta viennozīmīgi!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 16?
Ziņa: