Kā atteikties no vakcinācijas dzemdību iestādē

Aizsāka Jaunā māmiņa 

Kā atteikties no vakcinācijas dzemdību iestādē
28.03.2012 13:51
Labdien! šobrīd man ir aktuāls jautājums, kas jādara jau iepriekš, lai atteiktos no bērniņa vakcinēšanas dzemdību iestādē? Vai jānoformē kāds rakstisks atteikums jau laikus, pirms došanās uz dzemdību iestādi? Es nevēlos, lai mans bērns jau savas dzīves pirmajās dienās saņem vekcīnu pret b hepatītu un tuberkulozi.
Tikai "nepiemirstiet" to izdarīt pēc tam, silti iesaku tomēr potēties
Re: Kā atteikties no vakcinācijas dzemdību iestādē
28.03.2012 20:27
No tuberkulozes pa visam nesen jau viens bērniņš nomira. Latvijā plosās TBC. Par "B" hepatītu īsti nezinu.Zinu tikai vienu,ka viņu var dabūt gan no zobārsta instrumentiem,tetovēšanas ,gan instrumentiem,gan parastā seks ceļā.Arī asins pārliešanas laikā.
Mani potēja pret "B" hepatītu.Esmu vesels.



Edited 1 time(s). Last edit at 28.03.2012 20:28 by Mazdakteris1.
Re: Kā atteikties no vakcinācijas dzemdību iestādē
28.03.2012 22:03
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> var dabūt gan no zobārsta
> instrumentiem,tetovēšanas

...ja tie nav pienācīgi nosterilizēti.

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Kā atteikties no vakcinācijas dzemdību iestādē
28.03.2012 22:05
kārtējā māmiņa ir salasījusies cālis.lv murgus... :(

__________________
dr.puce@gmail.com
Jāpotējas! Bez variantiem.
Re: Kā atteikties no vakcinācijas dzemdību iestādē
29.03.2012 08:43
Nu, es tomēr uzskatu, ka mammai ir tiesības izvēlēties. Turklāt potēšana kā tāda ir diezgan neviennozīmīga lieta. It īpaši ja paskatamies uz pēdējo laiku potēšanas biznesa trikiem. Arī pats ne pārāk sen esmu dabūjis gana smagas komplikācijas no potēšanas kā rezultātā esmu nolēmis vairs neeksperimentēt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kā atteikties no vakcinācijas dzemdību iestādē
29.03.2012 10:09
puce Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mazdakteris1 Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
>
> > var dabūt gan no zobārsta
> > instrumentiem,tetovēšanas
>
> ...ja tie nav pienācīgi nosterilizēti.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kāpēc medicīna bija un ir arvien vairāk spiesta pāriet uz vienreizējiem instrumentiem?Tāpēc,ka cilvēciskais faktors bija un būs vienmēr.
Kā var nosterilizēt dzimumceļus? Kā var izbēgt no saskarsmes ar asinīm? Potes dod vismaz kaut kādu garantiju. Ja nemaldos,hepatīta vīruss neiet bojā pat pie vārīšanas 20-30 minūšu laikā.No inficēšanās neglāba pat adatu maiņa,ja masveidā šricēja ar vienu šļirci.Nepasargāja arī bezadatas injektori.Ir dati,ka inficēšanās ,neskatoties uz vistingrākiem mēriem, notiek tetovēšanas un pirsingu kabinetos.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.03.2012 10:10 by Mazdakteris1.
Re: Kā atteikties no vakcinācijas dzemdību iestādē
29.03.2012 19:44
tieši cāļa diskusijas ir tas, ko nelasīju
Re: Kā atteikties no vakcinācijas dzemdību iestādē
29.03.2012 21:38
Piedodiet par rupībām.Bet māte,kas riskē ar sava bērna veselību nākotni un dzīvību ir vai nu šizofrēniķe vai noziedzniece.
Medicīnas vēsturi palasiet. Cilvēces vēsturi palasiet.Tad nebūs šeit Dr.lv jauzdod muļķīgi jautajumi.Būtu man teikšana es lemtu par mātes tiesību atņemšanu tādām ....,nezinu,ka lai nosauc iespējamo sava bērna mocītāju un pazudinatāju.
Re: Kā atteikties no vakcinācijas dzemdību iestādē
29.03.2012 23:13
Neiekaisti tā dakter. Kaut kāda netaisnība sanāk. Kāpēc ārstiem ir tiesības riskēt ar sveša bērna dzīvību bet mammai ar sava bērna nav?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
To mammite- vismaz parunājiet par šito ar savu pediatru vai ģim ārstu, kādu, kuram uzticaties un kurš no šitā visa kaut ko saprot. Eko un zaļā dzīve ir baigi labā lieta, bet jūs taču nedzīvosiet ar savu mazo dziļi mežā, pie strauta, kur nav citu cilvēku un ''kaitīgā civilizācija''. Realitāte ir baisa- un infekcijas ir visapkārt. Es esmu pateicīga Dievam, ka dzīvojam 21.gs, kad parasta angīna vai plaušu karsonis vairs nebeidzas letāli. Un savam bērnam gribat visu to labāko, esmu pārliecināta.
Re: Kā atteikties no vakcinācijas dzemdību iestādē
30.03.2012 08:52
Novēlu mamai izturību savu interešu aizsargāšanā. Pats esmu ne vienu vien reizi konfrontējis ar ārstiem un zinu cik tas ir grūti. Bet pediatrs un ģimenes ārsts noteikti nav tie kam kaut ko prasīt par potēšanu. Viņi ir sistēmā un viņu viedoklis ir pakārtots sistēmai. Bet sistēma ir ļoti smaga un konservatīva un dažādas varas un spēki tur realizē savas intereses.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kā atteikties no vakcinācijas dzemdību iestādē
30.03.2012 09:22
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Novēlu mamai izturību savu interešu
> aizsargāšanā. Pats esmu ne vienu vien reizi
> konfrontējis ar ārstiem un zinu cik tas ir
> grūti. Bet pediatrs un ģimenes ārsts noteikti
> nav tie kam kaut ko prasīt par potēšanu. Viņi
> ir sistēmā un viņu viedoklis ir pakārtots
> sistēmai. Bet sistēma ir ļoti smaga un
> konservatīva un dažādas varas un spēki tur
> realizē savas intereses.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Palasi (vēlreiz iesaku) Medicīnas vēsturi.Cilvēces vēsturi. Par Pastēru palasi.Tad vēl,medicīnas mafija,ka tu saki,nebija.
Eduards Dženners 1796.g.pirmā vakcīna pret bakām.Bioloģija 9 kl.skolniekiem.
Kaut gan.Lai nepotējas.Lai notiek dabiskā izlase.Muļķiem un viņu pēcnacējiem ir jāmirst.Diemžēl.
Re: Kā atteikties no vakcinācijas dzemdību iestādē
30.03.2012 09:50
Mazdakteri, kā reiz es to medicīnas vēsturi esmu lasijis un tāpēc es visam tam "ķēķim" esmu daudz tuvāk kā citi mierīgie iedzīvotāji :) Tu mani mazliet nesaprati. Man nav nekas pret Pastēru un poti pret bakām. Netaisos es nevienam teikt, ka nevajag potēties pret trakumsērgu kad sakodis traks dzīvnieks. Un pilnīgi pareizi Tu teici - toreiz vēl nebija medicīnas "mafija".
Bet tagad ir informācijas laikmets un ir medicīnas "mafija" un ir vēlēšanās ne tikai nopelnīt vakcinējot pret visu ko vajag un ko nevajag bet pie viena ir velme arī paeksperimentēt uz cilvēkiem un ralizēt arī kādus nopietnākus ģeopolitiskos plānus.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kā atteikties no vakcinācijas dzemdību iestādē
30.03.2012 14:31
kuras tad ir tās mammas intereses, kas viņai jāaizstāv?

ja jau ku! ir tuvu tautai, tad zina, kāda ir ekonomiskā situācija tais pašos laukos.

un tbc ir sociāla slimība... un par šo vakcināciju nav jāmaksā.

interesanti, kādus slepenus plānus šādi var realizēt?

kāds labi teica: skatāmies LED televizorus, bet ārstējamies kā viduslaikos.



Edited 1 time(s). Last edit at 30.03.2012 14:36 by Runcene.
Re: Kā atteikties no vakcinācijas dzemdību iestādē
01.04.2012 15:11
Dzemdību namā potē tikai pret tuberkulozi,bet pret b hepatītu nē.
Re: Kā atteikties no vakcinācijas dzemdību iestādē
08.04.2012 21:50
Es neticu tuberkulozes vakcīnas efektivitātei. Kādēļ Latvijā saslimstība ar tuberkulozi ir augsta ( pat epidēmijas līmenī), ja pret šo slimību vēl gluži nesen tika potēti visi, neviens nejautāja- gribi vai nē. Tātad saslimuši ir arī potētie un arī mirst potētie.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 7?
Ziņa: