GASTROENDOSKOPIJA

Aizsāka Lācis 

GASTROENDOSKOPIJA
29.03.2012 15:31
Sveiki, šodien biju uz kobru.
Slēdziens: Kardijas mazspēja, gastropātija, kairināts kuņģis.
Atradne: Gļotezers liels, putaini duļķains ar žults piejaukumu. Ureāzes tests- pozitīvs

Šī ir atkārtota kobra, pirms 5 mēnešiem slēdziens bija: Kuņģa kardijas daļas nepietiekama slēgšanās ar refluksa ezofagīta pazīmēm. Gastrīts un duodenīts ar erozijām antrālajā un divpadsmit pirkstu zarnas bulbārajā daļā.
H.pylori ureāzes eksrpestests: pozitīvs.

Pirmoreiz biju Linezerā, šoreiz 1. slimnīcā, īsti nesaprotu atšķirību starp slēdzieniem, vienīgi to, ka reflukss joprojām nestrādā. Dzēru omeprazolu 5 mēnešus, cik ilgi viņu drīkst dzert? Un sanāk ka Hbaktērijas tests ir pozitīvs, atkal būs jādzer antibiotikas? Kāda atšķirība starp gastrītu un gastropātiju?
Un vai ir palicis labāk vai sliktāk?
IEšu 10. aprīlī pie gastroenterologa

V, 23, 177/79
Re: GASTROENDOSKOPIJA
29.03.2012 17:10
Kada starpība par vārdiem. Galvenais ir,ka pozitīvs ir ureāzes tests. Jadzer mainīts antibiotiku kurss.
Lai veiksme.
Re: GASTROENDOSKOPIJA
29.03.2012 17:27
Savulaik omeprazolu dzēru kādus 2 - 3 gadus... Bet jārēķinās ar to ka helikobaktēriju var neizdoties izdzīt. Priekš tam dažkārt ir vajadzīga laba veselība un liela pacietība :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: GASTROENDOSKOPIJA
30.03.2012 12:11
Vēl ir tāda lieta, ka šad tad uzlec temperatūra ( nedaudz- 36.7- 36,9), zinu tos mītus, ka daudziem tā ir normāla temp., bet man tā nav, es uzreiz jūtu atšķirību, paliek dulla galva un tāda glumības sajūta, kā jau parasti, kad ir paaugstināta temp. Tas varētu būt saistīts ar iekaisumu? Visvairāk uztrauc ko darīt ar sportu, ja ir šāda temperatūra? Apmeklēju svaru zāli un 1x nedēļā peldbaseinu.
Re: GASTROENDOSKOPIJA
31.03.2012 12:10
Es svaru zālē slodzi samazinātu. Sevišķi pie antibiotiku kursa.Fiziskas slodzes un antibiotikas samazina imunitāti pašas par sevi.
Jārunā ar gastrologu.
Lai veiksme.
Re: GASTROENDOSKOPIJA
31.03.2012 13:26
man taisīja gan kolonoskopiju gan endoskopiju viss bez redzamām pataloģijām .bet vēders vienalga ļoti ciets ar visu diētu varbūt kāda baktērija?
Re: GASTROENDOSKOPIJA
02.04.2012 16:27
ģ. ārsts izrakstīja Klacid 500mg 2x dienā. Lasīju, ka tās ir stipras antibiotikas. Vai 2x dienā nav par daudz?
Un kā ar Nexium? Ir tās naudas vērts? 14ls uz nedēļu :@
Re: GASTROENDOSKOPIJA
02.04.2012 18:12
Jādzer tā,kā teikts instrukcijā, vai noteicis ārsts.Bez vienlaicīga omeprozola lietošanas efekts var izpalikt.
veiksmi.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.04.2012 18:12 by Mazdakteris1.
Re: GASTROENDOSKOPIJA
04.04.2012 21:22
Paldies par info!
Cik ilgi to Nexium drīkst dzert??
Re: GASTROENDOSKOPIJA
05.04.2012 09:53
Vismaz tik ilgi, cik ilgi dzeram antibiotikas.Pēc tam pēc ārsta ieskata.
Veiksmi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 4?
Ziņa: