Blaugznas no elkoņiem

Aizsāka peka 

peka
Blaugznas no elkoņiem
22.05.2012 10:39
Labdien!
Man pēdējā laikā palikusi drausmīgi sausa āda uz elkoņiem - tā, ka velkot drēpes nost, izbirst blaugznu mākonis, un ap vienu elkoni arī jau tālāk tāda jocīga, sarepējusi līnija (sāpīga). Tā ir kāda kaite vai vienkārši vēl rūpīgāk tie elkoņi jākopj?
Re: Blaugznas no elkoņiem
22.05.2012 12:18
Tā kā es daudz laika pavadu pie datora vai dokumentiem tad man līdzīga problēma mēdz būt ar kreiso roku jo bieži vien uz kreisās rokas tiek atbalstīta galva. Elkoņa āda tiek nospiesta, atmirst un sāk lobīties. Ja regulāri par to atceros, tad situācija uzlabojas, kad aizmirstu, pasliktinās. Vēl to lietu ietekmē vitamīnu trūkums jo tad arī bez vērā ņemamas slodzes āda var kļūt slikta. Vietēji problēmu var mazināt elkoņa ādu ieziepējot un atstājot ziepēs nožūt nenoskalojot un nenoslaukot. Ziepēm ir mitrinošs efekts.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Blaugznas no elkoņiem
22.05.2012 16:23
Elkoņi ir tipiskākā vieta zvīņojošajiem psoriāzes izsitumiem. Iesaku aizstaigāt līdz ādas ārstam.
Re: Blaugznas no elkoņiem
23.05.2012 11:19
Ziepes ir spēcīgs sārms,kas kairina ādu un var izsaukt ekzēmu-hronisku ādas iekaisumu. Elkoņu rajonu vajag sistemātiski ieziest ar mīkstinoši-barojošu krēmu.Galdam jābūt aprīkotam ar mīkstu paliktni.
Labdien visiem. lieta tada, ka nezinu, kas tas ir un pat varetu but. si kaite jau man ir loti daudzus gadus. kad mainas gadalaiki, ipasi vairak uz pavasari un rudeni, sausmigi niez elkoni, lidz kamer tas viss beidzas ar sapem un sakasitiem elkoniem. esmu meginajusi likt ziedes virsu, bet tas nelidz. domaju, ka to izarstet nevar.varbut kads zin kas ta pa slimibu?
taja bridi sap un niez sausmigi, pliek sarkani elkoni. pie dermataloga ar so kaiti neesmu bijusi, jo tas ir vnk. jamak uztrapit taisni uz to bridi un visas pierakstisanas vel, nav laika ari staigat pa dakteriem nu nav jau nekada mirstama slimiba, tapec nesatraucos loti, bet ir gruti kad mainas gadalaiki. rokas tadas, ka nevar nevienam radit
Re: Blaugznas no elkoņiem
29.05.2012 16:54
uz elkoņiem āda paliek ļoti sausa ja trūkst C vitamīns,niezoša un sausa varētu būt no A vitamīna trūkuma,bet tāpat sausai ādai derētu e vitamīns un zivju eļļa.var trūkt arī kālijs.

jekabs19@inbox.lv
peka
Re: Blaugznas no elkoņiem
04.06.2012 12:50
Paldies par padomiem! Elkoņus (un ādu vispār) kopju regulāri un rūpīgi, taču izskatās, ka nu man līdzīgs sarepējums ir arī uz viena ceļa un pirksta kauliņa. Pirksts nezvīņojas, nekas arī neniez, vnk sarepējusi āda pēkšņi... Tas ir kāds locītavu kraupis, vai?!
Re: Blaugznas no elkoņiem
04.06.2012 20:21
Jāiet pie ādas ārsta.Tur var būt psoriāze, dermatīts, sēnīte,streptodermija....
Lai saprāts.
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ziepes ir spēcīgs sārms,kas kairina ādu un var
> izsaukt ekzēmu-hronisku ādas iekaisumu. Elkoņu
> rajonu vajag sistemātiski ieziest ar
> mīkstinoši-barojošu krēmu.Galdam jābūt
> aprīkotam ar mīkstu paliktni.

Proriāze.

Nelietojiet alkoholu, neuztraucieties lieki, centieties ierobežot kofeīna daudzumu. Es smērēju elkoņus ar essex ziedi. Vismaz liekas, ka neprogresē.
Re: Blaugznas no elkoņiem
21.01.2013 19:51
nu jā bet vai psoriāze parasti neiet tālāk par visu ķermeni, cik esmu dzirdējusi, man tas ir ilgus gadus, bet tiki uz elkoniem, nu tagat nedaudz talāk ari tadi pušumi veidojas, bet nekur citur nav.
cik esmu meginajusi smeret rokas ar kaut ko nekas nelīdz, kafiju lietoju bieži, alkaholu arī šad tad sanāk jau, nepīpēju.
Gvido
Re: Blaugznas no elkoņiem
21.01.2013 20:45
Aizej taču pie dermatologa, ar ģimenes ārsta nosūtījumu tas maksās precīzi 3Ls. Ja nevari, tad vismaz ieliec bildi, savādāk variantu ir daudz.
Re: Blaugznas no elkoņiem
21.01.2013 21:38
nu lai vai cik tas maksā, bet slimnicas ir ta samazinatas, un tuvakais dermatalogs ir tikai valmierā.
Gvido
Re: Blaugznas no elkoņiem
21.01.2013 21:59
Nevis slimnīcu tev vajag, bet poliklīniku. Daram tā - vainu tu ieliec bildi, vai arī padomu neprasi.
Re: Blaugznas no elkoņiem
21.01.2013 22:09
nu mums dermatalogs poliklinika nav, vidzemes slimnicā, kur ir ari poliklinika.
Re: Blaugznas no elkoņiem
21.01.2013 22:15
un izlasiet ludzu kartigi manu pirmo rakstito, ieliksu pavasarī, jo tad ir spēcīgi uzliesmojumi, tagat ir ziema un ar rokām ir daudz maz normāli, kā nāk pavasaris, ta man rokas paliek sarkanas un niez, un sāp, un plīst.
kad uz jauno gadu palika silts, tad ari tas pats bija.
kad biju pie gimenes arsta aizgajusi vina neuzskatiija par vajadziibu doties pie dermataloga.
un ziema man pie dermatologa nav ko darīt.
ja bus laiks šogad pavasari aiziešu, parsīsu uzstajigi, lai norīko.
Gvido
Re: Blaugznas no elkoņiem
21.01.2013 22:21
http://z.about.com/d/dermatology/1/0/1/9/psoriasis_elbow.jpg

Tā izskatās? Ja ādu nokasa, tā apakšā asiņo?
Re: Blaugznas no elkoņiem
21.01.2013 22:25
Jocīgi sākta saruna.No pusvārda.
Ne labdien, ne sveiki.Vecums,dzimums, augums un svars.
Vai tad visus šos gadus nav iets pie ādas ārsta?
Kāpēc uzreiz tagad un uz vietas?
Re: Blaugznas no elkoņiem
21.01.2013 22:33
es atvainojos, bet esmu teikusi paša sākumā labdien.
sievite, 23 gadi, svars 72kg, augums 1.68
pie dermataloga tiešam savā mūza neesmu bijusi, būs kadreiz jāapciemo.
Re: Blaugznas no elkoņiem
21.01.2013 22:35
Gvido! attēlā grūti tiešam saprast, jo tas ir pietuvināts, bet kaut kada līdzība ir gan.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 21?
Ziņa: