imunitātes noteikšana

Aizsāka Margriettina 

Margriettina
imunitātes noteikšana
21.08.2012 20:45
varbūt kāds zin, kā un vai vispār ir tāds imunitātes noteikšanas tests? kur tādu var iziet un cik tas maksā?tik bieži dzird: jāstiprina imunitāte, bet kā lai es zinu, cik tad stipra vai vāja man viņa vispār ir :)
Re: imunitātes noteikšana
21.08.2012 20:51
Hmm? Kaut kā neesmu par šiem testiem neko dzirdējis. Tas parasti ir svarīgi pie orgānu pārstādīšanas... Bet parastos gadijumos to novērtē vienkārši pēc slimošanas biežuma un stipruma...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: imunitātes noteikšana
25.08.2012 21:44
Dzimums,vecums,svars un augums. Matu krāsa un acu krāsa?
A-4
Re: imunitātes noteikšana
25.08.2012 23:57
vai tad to nenosaka sainsanalīzēs?
Re: imunitātes noteikšana
26.08.2012 11:48
Imunitātes objektīva novērtēšana ir sarežģīts process. Daudz analīžu veirākos posmos. Tāpēc varbūt labāk griezties pie ārsta imunologa kas palīdzēs sākumā noteikt meklēšanas virzienu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: imunitātes noteikšana
03.09.2012 04:15
Mazdakteri, ja jau uzdevi šādu jautājumu, tad noteikti zini ko atbildēt. Ja es pieslēgtos ar saviem datiem tu varētu arī kautko par manu imunitāti pateikt?
Vīrietis, 22gadi, 1.86m, 76kg,
Acis brūnas, mati tumši tumši brūni.
Re: imunitātes noteikšana
03.09.2012 12:14
Svars norāda ,iespējams, uz diviem faktoriem.
Nepietiekošs, vai nekvalitatīvs ēdiens. Trūkst olbaltums, kas ir celtniecības materiāls.Arī aizsargsistēmai.Jārunā ar dieto-logu.
Otrais ir paaugstināta seksualitāte.Tā prasa nepārtrauktu kustību ,darbības.Arī adrenalīna "izsišanu". Adrenalīns dedzina organisma enerģiju.Seksuāliem indivīdiem vispārējais imunitātes līmenis ir zemāks par līdzsvarotiem.
Kaut gan acu un matu krāsa saka,ka vispārējais imunitātes līmenis nevar būt zems.Vismaz ģenētikas līmenī.
Acu krāsa saka,ka esi ,iespējams, jūtīgāks, pret sāpēm. Vai tas tā ir?
Par imunitāti atbild,kā jau augstāk bija teikts, vesela rinda aizsargsistēmas.
Āda. Tai jābūt bez iekaisuma procesiem.Neapdedzinātai no saules radiācijas.Tīrai bet ne pārāk attaukotai.Bez nobrāzumiem, saskrāpē jumiem.Izslēgt eļļu, benzīna un sārmu kairinājumus.Dot tai iespēju elpot.Nenospiest ar ciešu apģērbu un sintētiku.
Liesa un limfātiskā sistēma. Aknas. Ja aknas būs slimas(hepatīts,alkohols,indes ),tad par veselību vari aizmirst.
Asins rite un asins sastāvs.
Fokālās infekcijas. Nedrīkst būt bojāti zobi,hroniski mandeļu, aizdegunes,nieru,kuņģa, prostatas uc. iekaisumi.
Miegs. Naktīs notiek galvenā organisma aizsargsistēmas sakārtošana un uzdevumu izpilde. Miegam jābūt pilnvērtīgam. Klusums,tumsa,drošība. Tuvumā nedrīkst atrasties mobilie telefoni un elektro- magnētiskie avoti.Nekādā gadījumā nedrīkst gulēt ar austiņām un citiem "mūzikas"" avotiem.
Izslēgt stresa slodzes. Pazemināt libido līdz saprātīgam līmenim.
Vispār , imunitātes tēma ir tik plaša,ka visu aptvert nav iespējams.Jāizglītojas pašam.Jālasa attiecīga literatūra.
Jārunā ar ģimenes ārstu. Dietologu. Hepotologu u.c. speciālistiem.
Lai veicas.
lulululu
Re: imunitātes noteikšana
05.09.2012 10:11
nu gan jau izveerteejot asinsainu dr var pateikt par imunitaati
Arr
Re: imunitātes noteikšana
05.09.2012 16:04
Cik man zinaams nosakot cd4 limfociitu skaitu vai % var spriest par imunitaati.
lulululu
Re: imunitātes noteikšana
05.09.2012 17:10
taa arii buus :)
Re: imunitātes noteikšana
06.09.2012 00:13
Nu pārtika man ir daudzveidīga, bet nu varētu vēlēties vairāk dārzeņu un ūdens savā uzturā. Jo lai arī cik smagi es nestrādātu, man nekad neizsitīs sviedrus ārā, vienkārši būs karsti.
Pagaidām seksuāli aktīvs neesmu, bet masturbēju teju katru dienu, tas noteikti neskaitās.
Pie ārsta sanāk iet, nu teikšu maksimums 2-3 reizes gadā, un arī lielākoties dēļ saaukstēšanās ziemā.
Pēdējās asins analīzēs gan rādija pamazinātu kreatinīnu un limfocītu procentu. Trombocīti bija normas robežās, bet pie minimālās robežas.
Uz ādas iekaisumi nav bijuši nekad. Kā arī nekad nav bijis neviens augonis, neviena lauzta kaula.
Ar sāpēm ir tā, agrāk jau pārspīlēju ļoti, bet vecāki bērnībā norūdija nesatraukties vairs par neko. Medicīna vairāk sāk interesēt, nevis uztraukt.
Iedzeru varbūt reizi nedēļā un smēķēju vel retāk.
Redze man ir ap -0.75
Un par miegu ir tā, ka ir izveidojies pieradums reizēm fonā uzlikt mūziku paklausīies, vai gadās aizmigt pie datora, kad esmu noguris no darba.

Paldies par sapratni, tik daudz par sevi varu pastāstīt imunitatīvos nolūkos.. :)
moljers
Re: imunitātes noteikšana
06.09.2012 21:21
visas sarunas par imunitātes stiprināšanu ir viena liela d....
ja nav ko teikt, tad saka - jāstiprina imunitāte :):)
kā to darīt ? arī nekādas atbildes nav :):) veselīgi jādzīvo, veselīgi jāēd, veselīgi jāmīlējas u.t.t

Tikai ko katrs saprot ar vārdu imunitāte ?
Un ko mēs gribam stiprināt ?
kādu efektu gribam panākt viņu stiprinot ?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 17?
Ziņa: