kāpēc tā?

Aizsāka es.... 

kāpēc tā?
18.09.2012 18:44
sveiki! esmu pašlaik saaukstējusies un protams ka jūtos ļoti slikti,drebuļi,utt..bet sakiet-kas varētu būt par iemeslu tam,ka man nekad nav paaugstinātas temperatūras kā citiem?? sajūta tāda ir,bet pamērot temperatūru-35.8 vai labākajā gadījumā 36.7?? tas nozīmē ka mans organisms necīnās ar vīrusiem vai kā? piebildīšu,ka mana mamma mani gaidot grūtniecības 7.mēnesī saslima ar plaušu karsoni un izgāja antibiotiku kuru-tas nevarētu būt no tā??
Re: kāpēc tā?
18.09.2012 19:57
Ja ir drebuļi tātad temperatūra tomēr ceļas. Bet kopumā viedokļi par šo problēmu dalās. Ja slimojat ne pārāk bieži un labi atveseļojaties tad jādomā, ka imunitāte tomēr ir laba.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kāpēc tā?
18.09.2012 20:29
nu jā-drebuļi ir,bet temperatūras nav..ir pat cilvēki,kas saka,ka simulēju,jo man tak redziet nav temperatūras.bet nu jā-slimoju tiešām reti un saaukstēšanās pāriet kā visiem.
Re: kāpēc tā?
18.09.2012 20:33
Jā, mani arī tas interesē. Dažus pēdējos gadus un, ja nav īsti veselība, tad temp. svārstās no 35.3-36.0. Visu laiku liekas, ka kaut kas siltāks jāvelk mugurā. Plaukstas un pēdas aukstas (liekas, ka sāku atdzist). Kad sasildu- jau labāka sajūta. Ar ko tas ir saistīts?
Re: kāpēc tā?
19.09.2012 00:29
es....

Savulaik biju līdzīgā situācijā, tiku "notiesāts" par simulantu un slimam lika iet uz darbu kaut gan bija ļoti slikti. Mana neuzticība mediķiem pēc tam krietni pieauga...


mikance

Domāju, ka Tev vienkārši ir vāja asinsrite. Jo ķermeņa temperatūrai krītoties parasti ir sajūta, ka paliek siltāks. Kāds ir Tavs augums un svars. Cik Tev gadu?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kāpēc tā?
19.09.2012 09:12
173 - 68- 55
Re: kāpēc tā?
19.09.2012 11:46
man jau vīrs saka-"cilvēks ir slims tikai tad,kad viņam ir temperatūras,tev nav-tātad beidz čīkstēt,tu esi vesela" :) nu kas tas ir?? slimības brīžos Sāku jau apdomāt-varbūT tējā to termometru ielikt,lai beidzot kāds man notic?:)
Re: kāpēc tā?
19.09.2012 12:29
mikance

Svars Tev ir pietiekams bet asinsrite var būt pasliktināta. Kā nekā tomēr 55... Turklāt nosliece uz to ir iedzimta lieta. Jāstaigā vilnas zeķītēs :)


es....

Redzi, es beidzot esmu jau liels izaudzis. Man kājas ir izaugušas līdz zemei un pat gali ir nedaudz atliekušies... tāpēc tagad esmu slims tad kad jūtos slims un citu viedoklis šajā jautājumā mani maz interesē... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kāpēc tā?
19.09.2012 15:48
Pats arī esmu no tiem,kam reti ir paaugstināta ķermeņa t*
Tas norāda uz zemu organisma reaktivitāti. Labi tas nav. Bet tur jāvaino ģenētiku.
Vajag pārbaudīt nieres.
Kā jau teica Ku, siltas zeķes un ģērbšanās.
Ārsts skatās ne tikai uz ķermeņa t*.ārsts ir jābrīdina par savu īpatnību.
Ir svarīgi,kā izskatās gļotādas,kakla mandeles,limfmezgli. Kāds ir pulss.Mēles aplikums. Troksnis plaušās.
Lai veselība.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.09.2012 15:49 by Mazdakteris1.
pingvins
Re: kāpēc tā?
19.09.2012 15:56
Aha, man arī tāpat- strutainā angīna kopš bērnības norit ar normālu t... un tā visu laiku
Re: kāpēc tā?
19.09.2012 16:13
Jā , vilnas zeķites man ir daudz un visur. Pat gultā.
Bet, kas attiecas un pārējo. Ģimenes ārstam esmu apnikusi, pietiek jau ar īstajām vainām. Pie kā meklēt palīdzību. Ar ko būtu jāsāk? Ar imunitāti nemaz nav labi - man tā šķiet.
Vispirms gan šobrīd man visaktuālākais ir -tbc. Saurieši sauc.
Re: kāpēc tā?
03.10.2012 13:44
vai ir iespējams 3 reizes pēc kārtas saslimt ar dažādiem vīrusiem??? bija bronhīts,dzēru antibiotikas,sīrupus,zāļu tējas,itkā palika labāk.aizgāju uz darbu,pēc divām dienām sāka sāpēt kakls,atkal zāles,aerosoli...vakar biju pie mammas-viņai rota vīruss,šodien pieceļos-man slikta dūša,pilnīgākais bezspēks,sāp vēders..nu kas tas ir??? atkal jādzer zāles? nekad agrāk nav tā bijis.
Re: kāpēc tā?
04.10.2012 10:31
es- ja nav minimālu ziņu par jautātāju,tad piedodiet. Ejiet pie ekstrasesnsiem.
Vecums,svars,augums un dzimums????
Re: kāpēc tā?
04.10.2012 20:54
sieviete 24-165-55
šodien jūtos salīdzinoši labāk,tikai nesaprotams nespēks moka.dzēru vitamīnus,analīzes pārbaudītas,vienalga nejūtos savā ādā.varbūt depresija? :)
Re: kāpēc tā?
05.10.2012 17:18
Mans dievs! Ja cilvēkam nav zemādas tauku kārta,tad protams viņam sals.... Būs slikta imunitāte,kas daļēji izpaužas ar paaugstinātas t* trūkumu.
Jārunā ar savu ģimenes ārstu. Jāpārbauda nieres.Jāpārbauda kāpēc ir t* areaktivitāte.
Lai veicas.
Re: kāpēc tā?
06.10.2012 10:53
mazdakteri-un cik tad man būtu pēc oficiāliem datiem jāsver???! ja jau jāsaka "mans dievs"??? :) es ēdu normāli,vienkārši gēni tādi.manuprāt man ir ļoti labs svars,jo kauli nespiežas ārā.esmu svēŗusi 69kg esot grūtn.9mēn...un sverot vairāk par to 55kg kas man tagad ir-man visi tauciņi iet uz vēderu un nav smuks skats tad,ja veļās pāŗi biksēm:) un ne par salšanu bija man jautājums-nieres paŗbaudītas-tur arī viss kārtībā.tātad vienkārši jāsamierinās ar to tempertatūru.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 24?
Ziņa: