Bailes pirms deguna starpsienas operācijas.

Aizsāka Jaņķelisr 

Man taisīs deguna starpsienas operāciju. Cik noprotu tā nav ļoti nopietna ja jau nākamajā dienā laiž mājās? Visvairāk biedē atmošanās no narkozes...
Re: Bailes pirms deguna starpsienas operācijas.
23.10.2012 23:46
Atmošanās no narkozes būtu mazākais no kā jābaidās... Tad jau vāirāk būtu jābaidās no neatmošanos... Bet tā jau ir tuvinieku problēma... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Bailes pirms deguna starpsienas operācijas.
24.10.2012 03:10
labāk būtu baidījies no tā, ka nākamās dienas būs gana nepatīkamas :)
Jaņķelisr Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man taisīs deguna starpsienas operāciju. Cik
> noprotu tā nav ļoti nopietna ja jau nākamajā
> dienā laiž mājās? Visvairāk biedē
> atmošanās no narkozes...

man ko tādu ar taisīja
stulbākais tas ka visu nakti nevarēju pagulēt jo jāelpo caur muti un zem deguna pasiet kas līdzīgs uzpurnim

ak jā, vēl dīvaina sajūta kad tās marles vilks ārā no deguna un brīnīsies cik tur tā ir satilpusi manā galvā iekšā un kā to tur iekšā ir sastūķējuši :)
Viegla operācija
Jā operācija un pamošanās pēc narkozes ir tīrais sīkums. Bet to nakti pagulēt ir neiespējami, jo deguns ir pilns piebāzts ar to marli un sajūta ir drausmīga. Es pa pusmiegam biju sācis viņu ķeksēt ārā. No rīta dakteris, kad sāka vilkt to marli ārā, tiešām nesapratu, kā tas viss varēja manā degunā salīst. Un asinis tecēja, kā no krāna, dakteris teica, ka esmu sulīgs :D Drausmīgākā nakts manā mūžā, bet toties pēc operācijas visas problēmas ar degunu pazudušas. Protams pats deguns palicis.
Re: Bailes pirms deguna starpsienas operācijas.
03.11.2012 21:05
Ja man ir pareiza informācija, tad tagad ir tamponi (ar atverēm elpošanai), kurus marles vietā var izmantot. Protams, tas nav pa velti. Bet galvenais, ka pēc tam ir izredzes uz labu veselību. Lai izdodas. Un pamošanās - ir nieks. Būs labi.
Paldies Jums :)
Kad velk ārā tamponus sajūta ir interesanta vai nenormāli sāpīga? :D :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 22?
Ziņa: