Muguras sāpes

Aizsāka Andris1212 

Muguras sāpes
06.11.2012 18:07
Sāp mugura, vairākus gadus, vairāk un vairāk. Slēdziens no magnētiskās rezonanses … 4-5 diska protrūzija, iniciāla spondiloartroze, kaulu smadzeņu jaukta tipa ģenerācija, neliela vertebrāla hemangioma. Pārliecinošu saknīšu vai durālā maisa kompresiju nekonstatē. Vai ar vingrošanu vien tikšu uz pekām? Cik tas nopietni? Daktera xxxxxx klīnikā teica, ka jāgriež, bet tas pasākums tur velk pāri divām štukām???? Vai citur ir lētāk?
Re: Muguras sāpes
07.11.2012 15:57
Tad Tu laikam esi mans bēdu brālis. Man pirms 3 mēnešiem izoperēja diska trūci. Mēģināja ar vingrosānu,fizioterapiju,bet neizdevās,jo bija daudz izgājis tas disks.
Cik Tev ir liela tā trūce? Un kādas sūdzības?
Re: Muguras sāpes
08.11.2012 09:44
Vāvere, kas un kur operēja?
Kādi ierobežojumi ir pēc operācijas, un kā tagad jūties?
Re: Muguras sāpes
14.11.2012 10:22
Operēja Gaiļezerā.
Mēnesi nedrīkstēja sēdēt. Ilgstoši nevarēju arī nostāvēt. Pirmās divas nedēļas max 10 min uz kājām bija normāli. Pēc mēneša izgāju rehabilitāciju Vaivaros. Tur nesēdēšanu paildzināja vēl par 2 ned.
Tagad ir pagājuši 3 mēneši. Labāk ir,bet kāja ik pa brīdim tirpst,sāp mugura. Mans ķirurgs ieteica uztaisīt MR,lai izslēgtu atkārtitu izbīdi diskam. Pirms nedēļas uztaisīju,tur viss ok,smuki sadzijis,bet ļoti lieli rētaudi izveidojušieskas spiež to nervu. Tagad ar aktīvu fizioterapiju jātiek galā,jādara viss,lai nespiež,citādi var notrulināties tas nervs atkal.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 3?
Ziņa: