iekaisums..

Aizsāka Rihis 

iekaisums..
11.01.2013 21:29
Sveiki. Man zem priekšādiņas ir iekaisums. palasīju internetā un apratu, ka laikam ir tā saucamais Balanīts. http://www.neslimo.lv/pme/?name=balanits

un izlasīju, ka iekaisums saistīts ar fimozi. man ir daļēja fimoze, jo kad ir miera stāvoklī, varu atvilkt ādiņu. gribēju uzzināt kā ātri var izārstēt šo slimību un cik ilgi viņa vispār ilgst? cik ilgi man tās iekaisums būs., esmu ļoti satraucies.
Gvido
Re: iekaisums..
11.01.2013 21:42
Tagad pie urologa vajag, bet vispār tā fimoze vaitad tev netraucē? Vajag apgraizīties. Savādāk visu laiku ar vecenēm/večiem problēmas būs.
Rihis
Re: iekaisums..
11.01.2013 22:30
Drazties var, netraucē
Re: iekaisums..
12.01.2013 03:33
Ja tad kad nav sacēlies, var brīvi apmazgāt tad operācija nav nepieciešama...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: iekaisums..
12.01.2013 17:50
Vecums, augums/svars.
Kāpēc nav aiziets pie urologa?
Rihis
Re: iekaisums..
12.01.2013 18:18
17, 1.79, 67kg
Re: iekaisums..
12.01.2013 20:32
Jāiet pie urologa un ar viņu jāapspriež jautājums par nepieciešamību apgraizīties.
Pagaidām lai mamma iedod zilos graudiņus vai furacilīna tabletes.Lai pastastā, kā uztaisīt šķīdumu. Vai arī izlasi instrukciu vai atrod google. Tas ir svarīgi. Ar to šķīdumu apmazgājies ( izvanno) ,nosusini un plānā kārtiņā apzied ar smērīti.Vislabāk ar Clotrimazol krēmu. Viņa ir pret sēnīti un bakteriālo iekaisumu.
Pagaidām neturi siltumā,nospiestā stāvoklī ,nenēsā sintētiku.Pēc katras urinācijas (čurāšanas) atvelc ādiņu un noskalo ar siltu ūdeni. Kad iekaisums nost, tad var apmazgāt ar bērnu ziepēm, kārtīgi noskalot ,nosusināt un ādiņu uzmaukt atpakaļ.Apmazgāt katreiz, kad redzi,ka sakrājusies smegma. Balti - dzeltena "sviesta" kārtiņa.
Lai veicas
Rihis
Re: iekaisums..
12.01.2013 21:02
Paldies par iteikumu, bet tikko biju dušā un vairs tā iekaisuma nav, viss atkal kārtībā, nomazgāju smegmu un viss ok :)
Re: iekaisums..
12.01.2013 21:05
Es ar šo problēmu jau atradu risinājumu. Bet nebija kas konkrēts, kas palīdzētu. Viss kopā. Apmazgāšana, nožāvēšana un tad ieziešana ar krēmu. Dīvaini tikai tas, ka sākumā izmantoju Clotrimazole 1% kremu un nelīdzēja, tad dabūju kremu kura sastāvā bija Clotrimazole un Hidrokortizons un atbrīvojos jau pēc 2-3 dienām. Ik pa laikam uz locekļa galviņas uzmetas pa kādai pumiņai vai pleķītim. Un tā diezgan veikli. Vienu dienu neapmazgāju, un iespēajms, ka jau nākamajā dienā jāziež krems. :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 25?
Ziņa: