Galvas reiboni

Aizsāka Jana22 

Galvas reiboni
11.02.2013 20:32
Sveiki,ludzu palidziet ar padomu.Man katru dienu reibst galva un dazreiz notirpst vai pat paliek nejutiga kreisa puses seja,gribu piebilst ka man ir VD.Aizgaju pie neirologa ,vina pateica ka man ir iekaisis nervs un spranda ir loti iekaisusi,izrakstija man Dicla un fiz terapiju,bet jutu ka nepalidz.
Re: Galvas reiboni
11.02.2013 21:25
Ja ir iekaisusi spranda,tad vēl papildus varētu noderēt Voltaren smēre-ļoti intensīvi vēlams smērēt,ik pa pusstundai,tāpat vēl arī derētu Capsicam smēre,B grupas vitamīnu komplekss-multi b strong,kā arī kompleksie vitamīni ar mikroelementiem-Wellwoman,neesmu ārsts,bet-ieteikumi no pieredzes.Jā-vēl klāt var Calcia800,multi b strong-pat līdz 3 tabletēm dienā,ja nav alergijas.
Re: Galvas reiboni
11.02.2013 21:32
akūtā periodā nē, bet masāža un vingrošana arī lieti noderētu.
Re: Galvas reiboni
11.02.2013 21:53
Re: Galvas reiboni
02.04.2014 11:27
Mana sieva bieži sūdzas par stipriem galvas reiboņiem.Asinsspiediens pietam ir normāls,arī citu sūdzību nav.No kā tas varētu būt?
Re: Galvas reiboni
02.04.2014 12:01
Jāpārbauda mugurkauls, jāiet pie neirologa. Var būt arī no liela stresa.

Bet viņai pašai jāiet pie ārsta, lai var iztaujāt un izmeklēt, jo var būt visādi iemesli.
Re: Galvas reiboni
02.04.2014 20:20
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jāpārbauda mugurkauls, jāiet pie neirologa. Var
> būt arī no liela stresa.
>
> Bet viņai pašai jāiet pie ārsta, lai var
> iztaujāt un izmeklēt, jo var būt visādi
> iemesli.
__________________________________________
Arī šeit nevar palīdzēt .Sevišķi caur trešām personām. Sievai ir jājautā pašai.Pie tam pastāstot par sevi sīkāk.Prasības ir atrodamas,palasot Dr.lv apmeklētāju jautājumus.Neviens,nekad ,pat ģēnijs, neko nepateiks pietiekoši daudz nezinot par pacientu.
Lai sapratne un saprāts.
Re: Galvas reiboni
02.04.2014 22:11
Jēga... ja nu vienīgi uz kādu nopietnu privāto klīniku.
Manu sievu ar tādiem simptomiem + ģīboņiem meklēja meklēja un fig vam.
Es gan zinu, kur un kas viņu izmeklēs, jo nav forši kad rausta plecus doks kurš it kā izmeklē, un ir vēlme tomēr zināt konkrētu atbildi.
Bet tā vnk iet kaut kur... totāla bezjēga un naudas izšķiešana

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Galvas reiboni
03.04.2014 22:12
Eduards 75 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mana sieva bieži sūdzas par stipriem galvas
> reiboņiem.Asinsspiediens pietam ir normāls,arī
> citu sūdzību nav.No kā tas varētu būt?___________________________
______________________________________________________
Jau teicu. Sievai vajag jautāt pašai. Es personīgi nesniedzu padomus caur trešām personām.Pat Ķīnas imperātori ļāva savas sievas pulsu skaitīt caur širmi. Arsts varēja redzēt roku, sajust smaržu, dzirdēt balsi izjust ādas miklumu un ķermeņa t*. Arī sirds darbību noteikt,asins spiedienu uzminēt.Viņš noteikti zināja imperātora sievas vecumu. Apslēptā veidā apskatīt urīnu un fekālijas. Uzzināt,ko ēd imperātora sieva.
Te grib , lai dod padomu uz aklo Tas ir vairāk, kā prasti.. Vecums,augums svars? Cik ilgi slimojam? Ja teiks,tad apspriedīsim visus iespējamos variantus. Tie var būt daudz.Vienkārši papļāpāt ir tukša laika nosišana sev un citiem:)
Lai saprāts.



Edited 1 time(s). Last edit at 11.04.2014 08:58 by Mazdakteris1.
Re: Galvas reiboni
11.04.2014 01:05
Man ir reiboņi gadus 8,every day,pateica aa.vertebralis sindroms,lietoju,cinnarizin,stugeron,polvertic vai betaserc,ginko biloba,vertigoheel...anyway,bez īpašiem rezultātiem,ir ari spondiloze.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 2?
Ziņa: