pēc gripas viena auss nedzirgīga

Aizsāka iingus 

pēc gripas viena auss nedzirgīga
24.04.2013 14:11
varbūt kāds varētu palīdzēt izslimoju ar to jauno gripu utt... (varbūt tikai sagadīšanās) un sāku nedzirdēt ar vienu ausi .... vislaik ausī pīkst ... Sēra korķis tas NAV !!!! palīdziet kāds ar padomu kas un kā .....
Re: pēc gripas viena auss nedzirgīga
24.04.2013 14:32
Nezinu ko tur var palīdzēt. Tas ir dzirdes neva bojājums. Ko saka ausu ārsts? Es savulaik pēc tādas gripas (tikai vecmodīgas) dabūju pīkstoņu abās ausīs. Nu jau kādus 28 gadus kā pīkst. Pirmie 5 gadi tā dīvaināk, pēc tam pierod :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: pēc gripas viena auss nedzirgīga
24.04.2013 14:46
man te viena daktere teica kautko par bungaadinjas paardurshanu ...tastak ir p..... :(
Re: pēc gripas viena auss nedzirgīga
24.04.2013 16:03
Vecums? Augums un svars? Dzimums? Kāpēc nav iets pie LOR speciālista?
Re: pēc gripas viena auss nedzirgīga
24.04.2013 16:20
augums 190 svars 120 kg ... vecums 30 ....
esmu gājis pie LOG te kuldiga.... tad viņa man izrakstija vienkārši Prednisalon un teica lai degunā pūšu avamys .... ko arī daru bet tā auss tikuntā .... korķis zinu ka tas nav 100 % .... zvanīju LOR dakterei tā teica ka tabūšot jāpārdur bungādiņa .... man jau no tās domas vien mandrāža sākas ...
Re: pēc gripas viena auss nedzirgīga
24.04.2013 16:24
Mēģini tikt kaut kur par maksu Rīgā, pirms kaut kādas nopietnas lietas sāc.

Stradiņos ir labi doki, ARSā.
Re: pēc gripas viena auss nedzirgīga
24.04.2013 16:37
ja vareetu atljauties LABU dakteri neprasiitu padomus :( :( jus tak zinat ka pie laba privātā vai ... daktera bez kādiem 20 ls tikai par to ka apskatās darīt nav ko!!!!
Re: pēc gripas viena auss nedzirgīga
24.04.2013 16:43
Es zinu, bet ir situācijas, kad nekādu citu padomu nevar sniegt.

Tu gribi, lai es Tev iesaku Dievu lūgt?

Tā ir nopietna lieta – zaudēt dzirdi. Ja esi parādos līdz ausīm, tad man grūti ko teikt, bet ja nē, tad mēģini tomēr. 30 gadi – nevari noraut kādu haltūru? Citi tāpat kuļas. Medicīna ir dārga, ko lai saka :(

Vēl ir opcija lūgt ģimenes ārstam norīkojumu un ar to iet uz Stradiņiem. Tāds variants neder?

Būs garāka rinda, bet pakalpojums par pacienta iemaksu.



Edited 1 time(s). Last edit at 24.04.2013 16:44 by Runcene.
Re: pēc gripas viena auss nedzirgīga
24.04.2013 16:52
tiko zvaniju uz stradiniem ar pierakstu var tikt JULIJA viduu... bez pieraksta par 25 ls 16 maijaa ,,,,,,,,
Re: pēc gripas viena auss nedzirgīga
24.04.2013 17:00
Nu tāda tagad ir reālā situācija... :(
Re: pēc gripas viena auss nedzirgīga
24.04.2013 19:57
Vajag ticēt savam ārstam. Ja ir šķidrums vidusauss iekaisuma dēļ, tad duršana ir vienīgais veids lai nesāktos strutošanas process.
Dūriens pēc tam aizvilkies.
Sākumā vēl varēja palīdzēt Bora spirta pilieni.Jo 70 % spirts veicina šķidruma uzsūkšanu caur membrānu.Tagad laikam bora pilieni netiek adzīti. Tad var palūgt dakterim izrakstī citus spirta pilienus. Bet ja ir izstiepta bungādiņa un process ieilgst,tad sastrutojums un katastrofa.Strutas var izlauzties uz smadzenēm.
Bet tas ir mans padoms" tumsā". Jāklausa LOR speciālists.
Lai veicas.
Re: pēc gripas viena auss nedzirgīga
24.04.2013 21:14
tas Dūriens varētu būt ļoti ļoti sāpīgs ..... tas jau arī visvairāk mani biedē........
Re: pēc gripas viena auss nedzirgīga
24.04.2013 21:42
Ne visai... parasti jau vairāk uztrauc tas, ka tā ir tāda jūtīga vieta.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: pēc gripas viena auss nedzirgīga
24.04.2013 21:57
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ne visai... parasti jau vairāk uztrauc tas, ka
> tā ir tāda jūtīga vieta.


nu zini esmu tāds ķēms kam bails no visādām adatām, dūrieniem sāpes nepārnesu vispār utt.... ta jāsarijās kāds klanazepams un jāiet ... :(
Re: pēc gripas viena auss nedzirgīga
24.04.2013 23:52
Saprotu... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: pēc gripas viena auss nedzirgīga
25.04.2013 09:58
Šo jautājumu vajag apspriest kopā ar ģimenes ārstu un LOR speciālistu.Šodien tā nav problēma. Problēmas rodas velkot slimību garumā.
Strutas vidusausī, lūk lielākās bailes.Tās ir kurluma un nāves briesmas.Pie tam ļoti reālas.Manā praksē ir daudzi bēdīgi gadījumi,kad strutas nonāk smadzenēs.
No otras puses, jāsaka diezgan nežēlīgi vārdi. Ir tā saucamā dabiskā izlase. Bailīgie un muļķi iet nebūtībā. Tas ir sugas izdzīvošanas jautājums.
Protams,tūlīt mani apvainos mediķa ētikas pārkāpšanā.Uzskatu,ka labāk ir pateikt rūgtu patiesību , nekā saldus melus,kas noved pacientu kapā vai invalīda krēslā.
Lai saprāts,drosme un veselība.
Re: pēc gripas viena auss nedzirgīga
25.04.2013 13:35
Iesaku piezvanīt uz MFD Pārdaugava un pierakstīties pie Rozenbergas, (20 Ls, atkārtoti - 15) , viņa vēl pieņem Gogoļa 3, Dzelzceļa veselības centrā. Skaties, kur tiec ātrāk! Tiešām zinu, ko iesaku!.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 8?
Ziņa: