Trieciens galvai

Aizsāka Me Myself and I 

Trieciens galvai
25.11.2013 16:15
Pirms vairāk kā nedēļas stipri atsitu galvu labajā pusē, deniņu rajonā. Deguns netika skarts, tomēr mazu brīdi tecēja pa labo pusi no deguna asinis. Nebija un nav sliktas dūšas, galva nereibst, kas pieņemu ir smadzeņu satracinājuma gadījumā. Periodiski, vismas reizi dienā tā labā galvas puse sāp, tad pāriet un viss ir it kā kārtībā. Tomēr, tagad man nesaistīti sākās iesnas un tieši pa tās puses deguna nāsi nāk sarkanīgas iesnas, pa neskarto pusi caurspīdīgas, kā parasti. Izšņaucot degunu, ir tāds kā spiediens traumētajā galvas pusē.
Kas varētu būt par vainu, vai ir pamats uztraukties un jādodas pie ārsta (tad konkrēti pie kāda un ko tur darīs), vai pāries pats no sevis?
Re: Trieciens galvai
25.11.2013 16:46
Pirmkārt, par pāriešanu pašam no sevis pat nevajadzētu sākt spriedelēt, jo ir iespējamas n versijas.

Jāvēršas lielo slimnīcu uzņemšanas nodaļā, noteikti jāveic datortomogrāfija, pagaidām pilnīgi neskaidrs jautājums.

Un arī par to, ko darīs, tagad nav lielas jēgas domāt, jo tas būs atkarīgs no tā, ko atradīs vai neatradīs.

Ļotivēlams saglabāt mieru, cik nu tas iespējams, bet arī steidzami rīkoties.
Re: Trieciens galvai
28.11.2013 11:57
Galīgi nesaprotama rīcība. Sen un skriešus!
Dievs žēlīgs. Zināju, ka mums sabiedrība ir galīgi tumša veselības jautājumos. Bet ka tik traki....
Re: Trieciens galvai
28.11.2013 20:47
Aj, galvaskausa pamatnes lūzums tāds nieks vien ir...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Trieciens galvai
01.12.2013 15:34
nav tik traki. gadus atpakaļ man sejā izlauza trīs kaulus, vel ar skriemeli,žokli kkas nebij.. un mēnesi tā arī dzīvoju. nu tad nonācu uz operācijas beņķa :D
bet nu vel dzīvs esmu :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 15?
Ziņa: