Veselības apdrošināšana privātpersonām

Aizsāka Eee 

Veselības apdrošināšana privātpersonām
12.12.2013 23:42
Sveiki!
Ir doma iegādāties veselības apdrošināšanu privātpersonām. Pie ārsta šobrīd jāiet vismaz reizi 3 mēnešos, jānodod analīzes (eju pie ārsta privātpraksē, kas visu sadārdzina). Internetā daudz dažādu piedāvājumu ar sīkiem un smalkiem aprakstiem, bet man kā "parastajai mirstīgajai " ir ļoti grūti saprast visus tos apzīmējumus un nosacījumus.
Vai Jūs varētu ieteikt, kurā firmā labāk izvēlēties apdrošināšanu (ergo, if utt.)?
Re: Veselības apdrošināšana privātpersonām
13.12.2013 11:01
Man liekas ka tas ir ļoti dārgi. Nemaz nezinu vai to var izdarīt.
Cenu nosaka, atkarībā no slimībām (jau esošām - jāaizpilda anketa, kur jāatbild, piemēram, vai slimojat ar kaulu un locītavu slimībām utt - pa grupām) un vecuma, tāpēc var ieteikt aizpildīt anketu, nosūtīt pa e-pastu, lai izrēķina Jums cenu un tad paskatīties, vai tas ir salīdzināms ar aptuveniem izdevumiem par ārstēšanos bez polises. Nu, tā apmēram. Jo neviens jau neliek kaut ko uzreiz pirkt pēc tam, kad aprēķināta cena Jūsu polisei.
Re: Veselības apdrošināšana privātpersonām
15.12.2013 15:32
Es tieši par to gribēju teikt, ka apdrošinātājam jau nav vajadzīgi slimi cilvēki...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 13?
Ziņa: