Krepas, smekesana

Aizsāka DarkBlu 

Krepas, smekesana
16.01.2014 08:43
Sveiki lieta ir sekojosha sorit pamostoties atklepoju strutainas krepas, bieza satura kuras bij tadas ka divas asins stidzinas...Principa kopsh smekeju loti iezhi atkrepojas shis strutainas kreepas, klepus nav, reizeem paarlieku daudz zavajos...Kad uzsmekeju jutami sliktak uzreiz juutos, zinu jaa ka pirmais ko darit ir jaatmet ta smekesana...to ari sobrid daru! Vel kas ir nedaudz divaina sajuta kakla...Esmu virietis 188cm, 89kg 19gadi Pirms gada saja pasha laika veikts plausu rentgens, spirometrija, ekg, usg vedera dobumam laikam...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.01.2014 08:46 by DarkBlu.
Re: Krepas, smekesana
16.01.2014 11:15
Vai tas nevaretu but HOPS - hronisks obstruktiva plausu slimiba, isak sakot smeketaju bronhits. Bet to parbauda spirografija.
Re: Krepas, smekesana
16.01.2014 12:16
Jāiet pie ģimenes ārsta. Tikai pēc viņa apskates,izklausīšanas un analīžu nodošanas var ko lemt. Var būt daudz kas. Laringīts, traheīts, bronhīts un kas ļaunāks arī.
Lai saprāts un gribas spēks.
Re: Krepas, smekesana
16.01.2014 12:35
Loti nesen tiku izklausits pie gimenes dakteres, Man pasham ir liela aizdoma ka tas krepas rodas kakla...bet nevaru isti saprast...pagasgad bija ta pati kreposana, taisija spirometriju. viss bija ok..
Re: Krepas, smekesana
16.01.2014 12:58
Mazdakteri plus teikshu kaa ir, man shi atkreposanas ir jau gadus divus ja nemaldos un tikai kad smekeju, pec uzsmekesanas vel vairak, tagad neesmu pipejis nu dienas divas un juutos labaak...ja es uzpipetu es zinu ka es atkrepotos jau smekejot un laicinu pectam plus uzreiz mainitos pasajuta uz sliktu, tagad nesmekejot divas dienas krepu daudzums ir ieverojami samazinajies...
Re: Krepas, smekesana
17.01.2014 13:02
Nesaprotu, ko gaidam no Dr.lv? Ieteikumu smāķet ko citu? Ja ir krēpas, tas nozīmē strutas. Ilgstoši iekaisumi ved pie ļaundabīgā audzēja.
Benzopirēni,darvvielas, rādioaktīvais polonijs, nikotīns, tvana gāze un paaugstināt lokāla't*. Tas nevar beigties labi.Tur nevajag lielas saprašanas.
Lai saprāts un veselība.
Re: Krepas, smekesana
13.06.2014 00:10
sveiks ,man ir tā paša situaacija... kaa tev veicās tiki galaa?
Re: Krepas, smekesana
13.06.2014 10:01
Nesaprotu, ko tur daudz gaidīt. Jāiet pie ārsta. Kā arī - metiet tak to smēķēšanu pie malas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 17?
Ziņa: