uz bērzu sulas burkas vāka rūsa!!! kaitīgi dzert jeb nē? sos!!!

Aizsāka angelika 

uz bērzu sulas burkas vāka rūsa!!! kaitīgi dzert jeb nē? sos!!!
01.02.2014 22:05
Nopirku tiko 3 l,burku ar berzu sulu,attaisiju un tur rūsa uz vāka un burkas malas,vai tādu drīkst dzert? Sos! Paldies!
Re: uz bērzu sulas burkas vāka rūsa!!! kaitīgi dzert jeb nē? sos!!!
02.02.2014 07:45
Es nedzertu.
Re: uz bērzu sulas burkas vāka rūsa!!! kaitīgi dzert jeb nē? sos!!!
02.02.2014 20:34
Kapēc? Kaitīgs?
Re: uz bērzu sulas burkas vāka rūsa!!! kaitīgi dzert jeb nē? sos!!!
03.02.2014 16:13
Pofigs. Es dzertu. Mazdakteris vienkāši pat no sava pirdiena jau baidās...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: uz bērzu sulas burkas vāka rūsa!!! kaitīgi dzert jeb nē? sos!!!
03.02.2014 16:30
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pofigs. Es dzertu. Mazdakteris vienkāši pat no
> sava pirdiena jau baidās...
_____________________________
Fui, cik Ku vulgaris....:) Vienkārši lasīju, ka cinks ar ko pārklāti vāciņi rada draudus. Ne jau velti metāla konservus pēc atvēršanas neiesaka ilgi glabāt pat ledus skapī.. Saturs jāievieto sikla vai porcelāna trauka. Citādi varot saindēties. Tas par konserviem. Šajā gadījumā, tāpēc izteicu šaubas.
Lai KU sirds prieks.
Re: uz bērzu sulas burkas vāka rūsa!!! kaitīgi dzert jeb nē? sos!!!
03.02.2014 18:24
Piedod Mazdakteri, dzīve kļūst arvien skarbāka. Tāpēc jāraksta īsi un kodolīgi. Skārds konservu kārbām nav cinkots bet ir alvots (to sauc par balto skārdu) un pēc tam pārklāts ar laku.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: uz bērzu sulas burkas vāka rūsa!!! kaitīgi dzert jeb nē? sos!!!
03.02.2014 19:04
Nu fui, dzert sulu, kura ir sajaukusies ar rūsu... nē, es nedzertu. Nav nekāds sos. Kopš kuriem laikiem, nopērkot veikalā sūdu, mums jātaisa no tā sos medicīnas forumā... stiep atpakaļ, ja čeks ir saglabājies, un lai viņi paši dzer.
Re: uz bērzu sulas burkas vāka rūsa!!! kaitīgi dzert jeb nē? sos!!!
04.02.2014 01:11
Ir čeks,to ari biju domajusi darit,bet nebija extra dargi un del oaris erikiem negribu cakaret nervus...
Re: uz bērzu sulas burkas vāka rūsa!!! kaitīgi dzert jeb nē? sos!!!
04.02.2014 09:49
Gudri teikts! Bet nākošajā reizē pirms pirkšanas apskaties. Tomēr brīdināt veikala menedžeri vajadzētu.Arī citi tagad būs informēti. Paldies autorei.
Re: uz bērzu sulas burkas vāka rūsa!!! kaitīgi dzert jeb nē? sos!!!
04.02.2014 10:43
Ir tāda lieta kā pilsoniskais pienākums, nu tā, bez augstiem vārdiem.

Ja cilvēks nopērk kaut ko tādu, viņam vajadzētu brīdnāt citus (te nav runa par pāris EUR), tā partija ir jāņem ārā no apgrozības.
Re: uz bērzu sulas burkas vāka rūsa!!! kaitīgi dzert jeb nē? sos!!!
04.02.2014 13:00
Mja, interesanta izpratne par pilsonisko pienākumu. Nevainīgas rūsas dēļ būtu jāceļ trauksme un jāizņem partija bet tas, ka veikali pilni ar kaitīgiem produktiem un vispār visa valsts ir uz izputēšanas robežas, tas ir tīrais sīkums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: uz bērzu sulas burkas vāka rūsa!!! kaitīgi dzert jeb nē? sos!!!
04.02.2014 13:10
Ku!, lai nu kam, bet man Tu nevari pārmest aktivitāšu trūkumu, es daru.

Cik Tu esi uzrakstījis iesniegumu vai protestējis?

Neuztraucies, es cauras dienas un naktis nedomāju tikai par šo sasodīto rūsu, un kaitīgus produktus, cik vien iespējams, nepērku, bet pērku no zināmiem zemniekiem. To pašu iesaku arī citiem.

Tev ar to arī nevajadzētu būt problēmām.

Piemēram, Albānijā, kas nemaz nav tik ļoti attīstīta zeme, bet uz kurieni aizprecējās kāda mana paziņa, milzīgie anonīmie lielveikali galīgi nav tautas iecienīti.

Un beidz ņaudēt visu laiku, Tu tikai sildi savu konjaciņu un dīc, Tev ir non-stop PMS?
Re: uz bērzu sulas burkas vāka rūsa!!! kaitīgi dzert jeb nē? sos!!!
04.02.2014 14:04
Runcene,esmu diezgan aktiva iesniegumu rakstitaja,ir daudz visskaut kas bijis,tai skaita nesen saindejos ar lido pasteti,kur pat bija pvd iejaukts,brauca uz majam bija 2 nedelu cirks,un rezultats,neko bez parlueku daudz sals lidinja neatradam,un viss,neviens man zales ne kompenseja ne atvainojas...ari tas pats ar dimdinkapostiem..un vel un vel un veel.iesniegt var! Bet! Pirku firmas Kronis,Azur veikala Bio.!ja kadam noder!
Re: uz bērzu sulas burkas vāka rūsa!!! kaitīgi dzert jeb nē? sos!!!
04.02.2014 14:53
Ok, bet citreiz aizsūti kādam TV raidījumam!
Re: uz bērzu sulas burkas vāka rūsa!!! kaitīgi dzert jeb nē? sos!!!
04.02.2014 15:39
Dimdiņkāpostus es vairs nepērku. Jo presē uzzināju ,ka tur darbā tiek iesaistīti narkomāni. Jo sadarbojas ar Ļedajeva sektu."Jaunā paaudze" .Kas vispār izskatās pēc vergu daba spēka. Vienu tādu slimu aizveda uz mežu un izsvieda.Dimdiņkāpostiem tāpēc BOIKOTS.
Re: uz bērzu sulas burkas vāka rūsa!!! kaitīgi dzert jeb nē? sos!!!
04.02.2014 16:08
Esi 100% drošs?

Dimdiņiem ir tādas ražošanas līnijas un lauka tehnika, kur narkomānus nevar laist klāt.

Ļedjajevieši lika vergiem lasīt mežā ogas, tas gan ir droši zināms; Latgalē, kur viņiem bija (vai pat vēl ir) tas it kā "rehabilitācijas centrs", neko neaudzē, tur nekā nav.
Re: uz bērzu sulas burkas vāka rūsa!!! kaitīgi dzert jeb nē? sos!!!
05.02.2014 01:15
Nezinu,bet mes abi ar viru kapitali saindejamies...ar kunga sapem,ka paiet nevareja,caureja nenormala,auksti sviedri lidz gibonim,un tad atrada e,coli.
Re: uz bērzu sulas burkas vāka rūsa!!! kaitīgi dzert jeb nē? sos!!!
05.02.2014 10:54
Tajā pašā rakstā par mellenēm bija liecība, ka Dimdiņkāposti bija iesaistīti šajā lietā. Viņi tajā rajonā strādā. Apskaties info Google.lv
Man viņi parasti garšoja.Cena pievilcīga. Nekādas problēmas nebija. Bet tiko uzzināju šo faktu pievienojos aicinājumam boikotēt Dimdiņus.
Re: uz bērzu sulas burkas vāka rūsa!!! kaitīgi dzert jeb nē? sos!!!
05.02.2014 21:05
Mazliet painteresējos par šīm lietām, esmu pārsteigta, ka Latvijā katrs var cept augšā šādus "rehabilitācijas centrus". Nu Ļedjajevs, piedošanu...

Katoļu Baznīca ir izveidojusi centru Medžugorjē, bet tur strādā tik, cik vajadzīgs, lai kopiena varētu izdzīvot, turklāt narkomāniem ir ļoti veselīgi strādāt fizisku darbu, tas palīdz atkopties. Darbs vien nav nekāda nelaime, bet Ļedjajevu patiesībā nekad nav interesējuši cilvēki, kam ir kādas grūtības, ieraudzījis labu robu laikam, ziedojumi izsīkst.
Uzlej virsu Coca-cola un dzer vesels! Cola ieksa ir ortofosforskabe, kas darbojas ka rusas parveidotajs, un cola noteikti ir nekaitiga, jo to tirgo katra partikas veikala.
Re: uz bērzu sulas burkas vāka rūsa!!! kaitīgi dzert jeb nē? sos!!!
06.02.2014 12:36
Pati rūsa jau arī nav nekas kaitīgs... Bet par Ļedjajevu runājot, viņš smuki runā, bet ta draudze tomēr ir drusku "pāršāvusi pār strīpu". Maigi izsakoties...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 19?
Ziņa: