redze

Aizsāka Lebara 

redze
02.03.2014 16:08
Sveiki, varbūt kāds var pateikt kas tas ir? acis šilierējas, itkā ikdienā visu redzu, bet kā piesēžos pie datora, televizora vai grāmatu lasu, tā acis šilierējas, jūtigas uz spilgtu gaismu. Skatoties TV subtitrus lasot baigi jakoncentrējas un strādajot uz datora, ļoti grūti strādāt, jakoncentrējas uz tekstiem, tāda dīvaina sajūta, baigi uz acīm spiež ātri un galva sāp. Grūti kaut kādus tekstus vispār skatīties. Bet nu tas ir pēdējās divas nedēļas tā.

vecums - 27 gadi
augums - 172 cim
svars - 75 kg
dzimums - vīrietis

Taisos iet pie acu ārsta, bet varu to izdarīt tikai pēc 2 nedēļām, jo esmu komandējumā.

darbs - putekļainā vidē, jāstrādā visu laiku ar aizsargbrilēm. Varbūt acis sabojātas darbā, bet nu Itkā šo darbu jau daru 3 gadus, nekādas problēmas nav bijušas ar acīm, taisni šīs pēdējas divas nedēļas ir jocīgi. Nopirku acu pilienus nogurušām acīm, īsti nepalīdz. Nekad nav bijušas problēmas ar acīm, redze vienmēr ir bijusi ļoti laba. Vai tas varētu būt no darba? kādus profilaksei vitamīnus varbūt padzert vai pilienus pilināt ? varbūt tas ir uz nervu pamata atkal kaut kāds veģetatīvās distonijas paveids ? jo kad mazs biju, dakters pateica ka man veģetatīvā distonija esot. Visādas parādības man parādās pa laikam uz to veģetatīvas distonijas pamata :) varbūt arī šis varētu bū uz nervu pamata ?
Re: redze
02.03.2014 18:52
nu kaut kadu vienu padominju varat iedot ? :)
Re: redze
02.03.2014 21:08
Man ir VD un ir tiesi tadi pasi simptomi, spiez uz acim spilgta gaisma un uz kosam krasam, vakara sezu tumsa, jo taa jutas acis labak..citreiz tik traki jau spiez uz acim, ka gruti atvert paliek un sak sapet...ikdiena ari daudz laika pavadu pie datora. No kaa tas ir nav ne jausmas :(
kaķis
Re: redze
02.03.2014 21:12
tas tāpēc,pele,ka tev no manis bail:))))
Re: redze
02.03.2014 21:48
vrb kaķi :D
kaķis
Re: redze
02.03.2014 23:20
a kapēc tu baidies,domā es tevi apēdīšu?:))
kaķis
Re: redze
02.03.2014 23:30
sastresojušās peles nav garšīgas,paklausies un atslābsti:)

http://www.youtube.com/watch?v=YGkuJlEZy04
Re: redze
03.03.2014 11:49
Visam kādreiz pienāk gals. Arī labai redzei. Ir jāiet pie acu ārsta. Būs jānēsā brilles. Ik pa laikam atpūtini acis. Acu vingrinājumi. Istabai jābūt pietiekami gaišai. Vislielākā kļūda ir strādāt ar datoru tumšā istabā.
Lai veicas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 19?
Ziņa: