Tomēr interesē.

Aizsāka DarkBlu 

Tomēr interesē.
28.03.2014 10:45
Sveiki, es te pirms ilga laika biju šausmu depresijā un visulaiku karināju sev klāt kādu vainu nu paldies dievam tas viss ir aiz muguras..

Tomēr interesē pāris lietas saistītas ar veselību, smēķējot man gandrīz momentāli sāk veidoties krēpas kuras krājas kaklā, no rītiem nākas kā kamolu no kakla izspļaut..turpretī nometot smēķēšanu uz nieka divām dienām, abas dienas bij tik slikta pašsajūta, otrajā dienā vissulaiku gulēju sāpēja galva, nežēlīgs bezspēks, kā uzpīpēju tā viss normalizējās, vel arī brīžiem kauli tākā sāp tākā savelk kā kuru reizi pa visu ķermeni grūti izskaidrot to sajūtu..
Re: Tomēr interesē.
28.03.2014 10:51
Tieši tādas tās sajūtas arī ir kad met nost smēķēšanu. Ne jau par velti tā saucas atkarība un to ir tik grūti atmest...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Tomēr interesē.
28.03.2014 16:17
Interesanti ir tas, ka man nebija grūti nomest. Vnk izdomaju ka pietiek pīpēt un viss

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Tomēr interesē.
28.03.2014 18:32
Mateus, Tev viss ir citādāk. Tu esi pārprogramējams... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Tomēr interesē.
28.03.2014 21:06
aha...caur micro USB :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Tomēr interesē.
28.03.2014 23:19
Vīrs kā ozols, kādu micro USB. Caur paralēlo portu... Lēni un mokoši...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Tomēr interesē.
29.03.2014 10:23
Ja man butu taa es jau sen vairs nesmeketu. Pilnigi jasplauj ara krepas? Cik gadus smeke? Aizej parbaudi plausas vai veic spirografiju.
Re: Tomēr interesē.
29.03.2014 10:39
Tā ir pilnīgi normāla situācija, kad atmet; ļoti izplatīta. Sk. ku! komentāru.
Re: Tomēr interesē.
29.03.2014 10:41
Patīesībā, ja pēc atmešanas pēc tam kaut kad uzvelk kādu cīgu, tad nākamajā dienā arī var novērot krēpošanos

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 25?
Ziņa: