Pumpiņas un izsitumi pēc skūšanās!

Aizsāka Ivīts 

Pumpiņas un izsitumi pēc skūšanās!
07.04.2014 20:05
Lieta tāda, ka pēdējā laikā cīnos ar pumpiņām un nelieliem izsitumiem pēc skūšanās procesa.

Skuvekļus mainu regulāri- izmēģinājos visādus, arīdzan elektriskos, kā arī ar Gillete profesionālajiem, taču nekā.
Arī putas izmantoju labas kvalitātes no dārgā gala.

Pumpiņas tikai kakla rajonā un zem zoda, dezinficēju arī un skujos matiņu augšanas virzienā.

Pats palietoju arī dezinfekcijai ūdeņraža pārskābi un šad tad palīdzēja arī bepanthene ziede, taču varbūt ir kādi ieteikumi kā rīkoties?
Re: Pumpiņas un izsitumi pēc skūšanās!
07.04.2014 20:49
Sāksim ar to... ka wtf ir profesionālie gillete? :D
vnk jūtīga āda un viss.
Ej slapjajā pirtī un skujies tad kad šķiet ka tulīt tur galus jau atdosi :)
Un ja Tu putas smērē vnk tjap ljap ar plaukstām...arī sux... Veikalā Douoglas tirgo Proraso skūšanās putas un arī birstes. Tos jālieto abus kopā ;) Un vsp nejutīsi kā skujies. Ja ir kārtīga bārda, tad tie skuvekļi kur vairāk par 3 asmeņiem ir metami, jo bārda tur vnk iestrēgst un viss (tā ir man).

Ka cīnīties pret bārdas ieaugšanu un attiecīgi retiem strutojumiem...hvz. Reizi gadā man tāpat šādi sanāk :/

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Pumpiņas un izsitumi pēc skūšanās!
07.04.2014 21:55
Ja ir infekcija (streptokoki) ,tad skūšanās uz laiku ir jāatliek.Ārstēt iekaisumu bez ādas traumēšanas. Kad izārstēsi, var skūties tālāk. Bet ieteiktu pāriet uz bārdas skujamo mašīnīti. Tā netraumē tā ādu. Skūties vajag nomazgājot seju ar ziepēm un remdenu ūdeni. Tad( sausu ādu) saudzīgi nodzīt matiņus un tūlīt ar vati ,kas samērcēta lasjonā , trīskārtīgā odekalonā, vai tīrā 70 * spirtā seju rūpīgi notīrīt.Lasjonu lieto ja āda ir sausa un nepanes spirtu(odekalonu).
Bija man viens paziņa,kas mocījās ar ādas strutainiem izsitumiem. Viņš pieņēma kardinālu lēmumu. Visas pumpas sāka smērēt ar briljantzaļo. Divas nedēļas staigāja zaļu ģīmi bet infekciju piebeidza. Ja negribam tā, tad jāiet pie ādas ārtsa
Re: Pumpiņas un izsitumi pēc skūšanās!
07.04.2014 21:57
Ja jutīga āda, kamēr neskujies tā vēl vairāk pierod ka to netraumē un pēc tam iekaisums dubultā.
Pie jutīgas ādas attiecīgas metodes.
Un nekur nebija minēts, ka autoram kaut kas strutotu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Pumpiņas un izsitumi pēc skūšanās!
07.04.2014 22:01
Cien. Mateus,nesāksim maisīties sarunā. Atbildu tikai prasītājam. Cieņā.
Re: Pumpiņas un izsitumi pēc skūšanās!
07.04.2014 22:09
Maisīties sarunā? Neesi adresi sajaucis? :) Te ir diskusiju forums. Ja nezini kas ir diskusija, varu iedot atsauci uz kādu padziļinātu skaidrojumu :D Piedod ak jel ka Tev te nav vienīgais un pareizais viedoklis... augums vecums svars :P

Un jā man ir slikts garīgais šovakar...tapēc ari saku ko domaju :P

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 07.04.2014 22:10 by Mateus.
Re: Pumpiņas un izsitumi pēc skūšanās!
07.04.2014 22:44
:D

Es arī vēl iemaisīšos...

Lai draudzene vai sieva uzdāvina kādu dārgā gala Philips skuvekli, un būs miers.
Es arī daudzus gadus ar šito problēmu mocījos, man to sanāca atrisināt pārejot uz klasiskajiem skuvekļiem:
http://en.wikipedia.org/wiki/Safety_razor

Ideja ir samērā vienkārša - visi šito jauno Gilette u.c. skuvekļu asmenis skuj bārdu ar aptuveni 45 grādu ar leņķi, tāpēc bieži sanāk to noskūt dziļāk nekā vajag. Daļa rugāju pēc tādas skūšanas ieaug zem ādas, tāpēc tiek sakairināta āda un rodas sarkanas pumpas. Bet ar klasiskajiem skuvekļiem asmenis griež rugājus gandrīz 90 grādu leņķī, tāpēc tādas problēmas nav.

Kā papildus bonuss šiem skuvekļiem ir tas, ka asmeņi maksā kapeikas. Gadā uz tiem man sanāk iztērēt kādus 2Ls, un es skujos ik pēc 2 vai 3 dienām. Varu pievienoties Mateus un arī ieteikt Proraso skūšanās kosmētiku:
http://www.veroni.lv/meklesana?q=proraso

Ja izvēlēsies mēģināt klasiskos skuvekļus, iesaku ņemt Edwin Jagger DE89, jo par to ir ļoti labas atsauksmes:
http://www.shave.lv/lv/skuvekli/double-edge-safety-razor-chrome-plated-metal-1x-pack-5-razor-blades

Un, ja ir jūtīga āda, pēc skūšanas nevajag to dezinficēt.
Re: Pumpiņas un izsitumi pēc skūšanās!
08.04.2014 16:12
Ivīts teica:Lieta tāda, ka pēdējā laikā cīnos ar pumpiņām un nelieliem izsitumiem pēc skūšanās procesa.
Mateus teica:Un nekur nebija minēts, ka autoram kaut kas strutotu.
Mazdakteris savā naivumā domā, ka pumpiņas ir iekaisuma procesi. Folikulīti -matu saknīšu iekaisumi. Piodermijas perēkļi.Strepto-stafilokoku infekcija.Streptokoki un stafilokoki ir strutojošas lokālas infekcijas.
Ja Mateus domā,ka tie nav infekcijas (strutojuma) perēkļi, tad atvainojos.Es to sapratu,kā uzbrukumu sev.Citu repliku par šo jautājumu nebija.
Kamēr āda būs slima, vari dzīt bārdu cik gribi un ar ko gribi. Iekaisumu ( pumpiņas) būs.
Tāda ir mana loģika.Mans uzdevums nav strīdēties pacientu klātbūtnē ar citiem saita dalībniekiem.Man uzdevums ir palīdzēt prasītājam. Es to varu izdarīt balstoties uz viņa sniegto informāciu,. Tur vienmēr jābūt dzimumam,auguma/svaram un vecumam.
Ja cien. Mateus māk atbildēt bez sīkākas informācijas tad viņš ir ģēnijs. Es tāds neesmu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 10?
Ziņa: