tirponja

Aizsāka pelexxx 

Re: tirponja
19.05.2014 17:56
ja ari tas nebija, tikunta asins slikti cirkule, ja jau tirpst pirksti un ikskis nejutigs, kad pieskaros pie vienas venas kas ir pie ikska tad ir tada elektrostrava un tas ari nav labi :(
Re: tirponja
19.05.2014 18:39
sanemu analizes, no visam nozimetajam analizem paaugstinajums ir - ASO, eozonofilie% un eozonofilie abs%. Ko nozime sie raditaji?
Re: tirponja
19.05.2014 19:24
Nav nekāds insults.

Cik tas ASO ir un kāds ir norādītais references intervāls?

Kaut kāds bacilis vai alerģija.

Tu nekādus psihotropos medikamentus tagad nelieto?
Re: tirponja
19.05.2014 19:32
ASO - 350 ( robeza lidz 200), blakus bija 2008 gada taisitas analizes uz ASO bija 885...

A ja ir parazits un ASO tas nevar but streptakoks? bet no streptakoka jau nebus tirponja un sapes kajaa un paaugstinats AS.

Nee, pedeja laika neko nelietoju...tikai asinspiediena zales aizvakar.
Re: tirponja
19.05.2014 19:32
bet galva tiesam nenormali sap.
Re: tirponja
19.05.2014 19:40
pelexxx Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Nee, pedeja laika neko nelietoju...tikai
> asinspiediena zales aizvakar.

Varbūt tomēr vajag.
Re: tirponja
19.05.2014 19:47
kapec vajaga? Tas ir uzbrauciens jo jautaju kas ir ASO?
Re: tirponja
19.05.2014 19:54
Jau uzrakstīju, ka bacilis vai alerģija. Antistreptolizīns, nekas krimināls, lai būtu Tavi simptomi. Kāpēc uzbrauciens, vienkārši secinājums no visa, ko raksti.
Cīnītājs
Re: tirponja
19.05.2014 19:55
pelexxx Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> bet galva tiesam nenormali sap.
-------------------------------------------------------
Citramon? Ibumetin? Aspirin?
Re: tirponja
19.05.2014 20:10
Cintija

Ibumetins nelidz.

Runcene

Paldies. Es jau iegugloju kas ir ASO, un neskiet gan ka tas nav nekas kriminals, kaa tu saki. Tiesi otradak.

Un kur tad man jamekle vaina tirpsanai un asinspiedienam, lidzsvara traucejumiem?
Re: tirponja
19.05.2014 20:11
Es vrb negribu lietot psihotropiskas zales, labak esmu tada kada emsu, neka palieku atkariga! Redzesim ko teiks GA par aso, ja preteji tavam, tad neesi diez ko zinoss :)
Re: tirponja
19.05.2014 20:14
Ģ. ā. praksē katram kauč ar sāpošu kaklu ir paaugstināts ASO...

Imunitāte ir darbībā, bet varbūt arī ar kaut ko nespēj tikt galā.

Labāk palikt "atkarīgai" nekā nograut imunitāti.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.05.2014 20:16 by Runcene.
Re: tirponja
19.05.2014 20:33
Nu man kakls nesaap. Jaaa un citiem pie ASO paaugstinata ir artriti.
Re: tirponja
19.05.2014 20:35
pelexxx Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu man kakls nesaap. Jaaa un citiem pie ASO
> paaugstinata ir artriti.

Pat ja arī. Artrīts ir psihosomatiska lieta. Gudrāk būtu ķerties pie cēloņa, bet nu ok, ārstē sekas. Tava izvēle taču.
onka
Re: tirponja
19.05.2014 20:42
Es,protams,saprotu,ka ar alternatīvam metodēm te neviens neaizraujas,bet man galva sāpēja nedēļu no vietas,pirms sāku lietot sodu un pārskābi,pārgaja jau pēc pirmās devas,tad atgriezās un vēl dažas reizes ir sāpejusi,bet ļooooti reti,nu un ja būtu kadi parazīti,dēļ kuriem eozinofīlie var būt paaugstinati,tad tiem nepatīk soda un pārskābe,ļoti nepatīk...nu,es patiesībā vispirms sodu lietoju,pret pārskābi vel bij iebildumi kādu menesi-tā tomēr dod skābekļa atomu,kas ir oksidants,bet-tomēr daudzie apraksti,ko veikuši konkrēti cilvēki-ārsti,un neviennozīmīgie rezultāti pētījumos ar antioksidantiem pārliecinaja izmēgināt....nu,ir jūtams progress arī bez galvassāpēm vel vairākiem nepatīkamiem simptomiem,progress radikāls,lai gan-nevaru teikt ka visas problēmas ir pazudušas.....
Nu,un protams,ka es ieteiktu pamēgināt,īpaši,ja mele ir ar baltu aplikumu......
onka
Re: tirponja
19.05.2014 20:51
Jā-gribēju vēl par asinsspiedienu pastāstīt-bij 200 /125,tagad ir 143/93 un tas bez jebkādām zālem...Laikam nav verts stāstīt,ka pašsajūta uzlabojusies sakarā ar spiediena normalizēšanos....kā tieši....
Re: tirponja
19.05.2014 21:45
ja taa ir psihosomatiska kaite? Nemaz nezinaju. Lab, redzes ko tad man GA teiks..bet gribu atrast vainu tirponai...jo nevaru izturet ka sit pa ikski kaa straava...

Onka

Ja velies vari pastastit.
onka
Re: tirponja
19.05.2014 22:33
palasi pati labāk,citādi ļoti gari stāstīt,jo-par to ir grāmatas ar 300 lpp

http://optisalt.ru/articles/58/

Nu,un ja tu starp simptomiem atradīsi visai daudz sakritības ar sevi,tad mazākais būtu pamats noskaidrot asins ph,ko parastās asinsanalīzēs dīvainā kārtā netaisa...ja tad tevi tas interesēs,tad varam parunāt,varu kko pastāstīt...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 15?
Ziņa: