asinspiediens

Aizsāka pelexxx 

asinspiediens
26.06.2014 14:25
No kā varētu lekāt asinspiediens,110 uz 60 uzlec 10 minūšu laikā 140 uz 90, tad pēc 10 min atkal nokrīt un tā visu laiku?? Lidz ar to pulss arī

lēkā no 80 līdz 144 sitieniem. Pašsajūta - reiboņi, galvassāpes, bezspēks, tirpst kājas pirksti. Ar asinspiedienu agrak problēmas nav bijušas, ideālais ir 110 uz 70.
Re: asinspiediens
26.06.2014 14:45
Veģetatīvā distonija...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: asinspiediens
26.06.2014 15:18
Vai visu var novelt uz vegetativo distoniju? Tad kapec ja man 2 gadus ir VD, nekad agrak nav bijusas asinspiediena svarstibas? Un tagad peksni lekaa?
Re: asinspiediens
26.06.2014 15:36
Veģetatīvā distonija kā reiz ir priekš tam lai uz viņu visu varētu novelt. Ja Tev jau ir VD bet tevi neapmierina šī diagnoze tad ir ārsti kas noliedz VD pastāvēšanu un vari iet pie viņiem.

Bet ja kas, tad es izteicu tikai minējumu par to, ka tā ir VD. Varbūt vienkārši sekas no Jāņu uzdzīves?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: asinspiediens
26.06.2014 15:59
Nee, Janjus pavadiju jau majas ar augstu asinspiedienu! GA nemekle celonjus, tik zales liek dzert asinspiedienam. nekadas parbaudes neko nenosaka :(
Re: asinspiediens
26.06.2014 16:25
Ģ. ā. arī nemeklēs, jo VD vairs nav medicīna, ja nu vienīgi tai aspektā, ka palīdz kaut kas no psihotropajiem medikamentiem, kas nu kuram, bet citādi tur ir pašam ļoti jādomā par sevi un ar sevi jāņemas, bet Latvijas valsts šādus pasākumus finansiāli neatbalsta. Šī situācija ir jāpieņem, tur nekā nevar darīt.
Re: asinspiediens
26.06.2014 16:39
Jaa, un ja man ir cita vaina? Asinsrite, piemeram, ja jau tirpst tas kajas. Vel aizvien netivu ka no vd var celties spiediens miera brizos:(
Re: asinspiediens
26.06.2014 16:49
Ok, ko, Tavuprāt, citi forumieši var Tev līdzēt?
Re: asinspiediens
26.06.2014 18:35
Ieteikt pie kaa soties un ko parbaudit.

Analizes man ir labas, kads var paskaidrot kas ir ketoni urina? norma 0.5, man ir 1.5.
Re: asinspiediens
26.06.2014 19:31
Par ketoniem var lasīt internetā, var būt vienkārši no tā, ka daudz lietots šķidrums, atkārto analīzi; par došanos citur nezinu, jo domāju, ka tas ir VD un attiecīgi arī ārstējams; to secinu arī pēc visiem Taviem iepriekšējiem ierakstiem. VD parasti nenosaka bez izmeklējumiem. Ja nu Tev nekas nopietns nav atrasts, tad droši vien būs VD, bet tas ir diezgan tipiski, ka cilvēki to neatzīst un meklē sev slimības. Pie VD var būt svārstīgs asinsspiediens, un kā vēl. Bet VD nav lieta, pret ko vajadzētu izturēties nevērīgi, jo pamazām vari iedzīvoties īstās slimībās. Cerēsim, ka tas vēl nav noticis.

Tātad: vispirms ģ.ā. līmenī jāizmeklējas, ja neko neatrod un ja ārsts to apstiprina, tad visticamāk tas ir VD.
Re: asinspiediens
26.06.2014 20:11
Nemaz nezinaju ka pie VD var iedzivoties istas slimibas.
Man jau netrauce tie asinspiedienu skaitli, man trauce tas ka paliek karsti, tada reibona sajuta, isti nevaru saskatit lietas apkart sev, jo spiez uz acim un viss tik izteikti spozs, saprotams ka tas no paaugstinata asinspiediena.
Bet nesaprotu to kapec agrak nesvarstijas asinspiediens, tagad ari, mazgaju gridu un atkal pacelas asinspiediens.
Re: asinspiediens
26.06.2014 20:20
Tev jau tie simptomi visu laiku ir mainīgi, nekas neparasts, ja ir VD. Ja problēma ir somatizējusies (asinsspiediens kā Tev) un ja ir droši zināms, ka tas ir VD (Tavs ģimenes ārsts to apstiprina), tad domāju, ka vajag antidepresantus vai ko nu neirologs vai psihiatrs iesaka, jo ilgstoši turēts augsts asinsspiediens ir ļoti nelāga lieta.

Bet dziļākie cēloņi meklējami pie psihoterapeita, gimenes ārsti ar to nenodarbojas, nav mācījušies.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.06.2014 20:53 by Runcene.
Re: asinspiediens
26.06.2014 21:23
Bet nekad nevar neko drosi zinat, diemzel :( Daudzi staiga ar augstu asinspiedienu un dzer visu muzu, jo arsti nevar atrast vainu no kaa vins celas.

Tak nevar iziet visas parbaudes, asinsvadus, sirdi, endokrinas, visus USG, visas analizes, utt.

Man asinspiediens saka celties 3 reizes, kad tiesi biju veikala, nezinu kapec taa, vai sakritiba vai kas...sobrid nedelu neesmu izgajusi no majam, tikai sodien aizbraucu asinis nodot, atbraucu atpakal un jau pacelas asinspiediens...
Re: asinspiediens
26.06.2014 22:10
Tad tā varētu būt sociālā trauksme.
Re: asinspiediens
26.06.2014 22:28
Es jau domaju ka man pie VD nak klat agorafobija.
Re: asinspiediens
27.06.2014 13:23
Asinspiediens un pulss nav konstants. Tu ko gribeeji, lai pulss tev vienmeer buutu 78 un spiediens 110/70? ;)
Re: asinspiediens
27.06.2014 14:08
Tādas amplitūdas kā tēmas autorei noteikti nav uzskatāmas par normas variantu.
Re: asinspiediens
27.06.2014 16:39
Nee, bet 140 uz 90 un pulsu 144, es gan negribu!
Re: asinspiediens
27.06.2014 23:28
Taas amplituudas nemaz nav tik dramatiskas. Ja cilveeks nav treneets (nenodarbojas ar sportu), tad dabuut pulsu 144 var sameeraa viegli.
Re: asinspiediens
30.06.2014 16:32
vel viens norakstīts vdists :D cik var meklēt sev slimības... tiešām patīk bojāt savu un apkārtējo dzīvi ?
Re: asinspiediens
30.06.2014 17:06
Jaa, seviski ja apskataas Pelexxx ieprekseejaas teemas, gluzi vai jaabriinaas, ka vina veel ir dziiva - tad spiediens, tad galva, tad plausas vai kungis....... Kas buus naakosais? ;)
Re: asinspiediens
30.06.2014 17:37
Kāds vecais šrinks sen būtu uzlicis "cita tipa šizofrēnija"...

Kamēr vēl ir VD stadija, cilvēks saprot, ka tas viņam ir galvā vai vismaz to var pakāpeniski izskaidrot, un cilvēks saprot.
Re: asinspiediens
01.07.2014 16:52
Un tas itinemaz nav smiekligi! Es kritu jau del taa izmisuma, mana dzive ir sakakareta, un tadas mokas vairs nespeju dzivot.

Man katru 2 dienu nak klat kas jauns...tgd ir tuska zem acs un plakstinos, taa acs sakusi migloties, klat ir reiboni, slikta dusa...lab, pienemsim tas ir del VD, bet nejau acs tuuska! + vel ieprieks zobs sapeja, protams del sava VD pat ir bails pie zobarsta iet!
Re: asinspiediens
01.07.2014 17:12
Vai Tev ir kāds plāns, lai ārstētu pamatproblēmu: savus nervus?

Rakstīt jau te var, vietas gana, bet ko tas dod...
Re: asinspiediens
01.07.2014 17:49
Es zimeeju, krasoju, apmekleju ieprieks psihotrapeit, psihiatru, dzeru zales...tas viss velti, man nekas nepalidz!
Re: asinspiediens
01.07.2014 17:50
Mani ir lielas bailes, un sis bailes bija manas attiecibas ar gimeni, nespeja parupeties pa savu bernu...es sezu un stresoju, domaju ik minuti kapec man redze miglojas, kapec ir tuska...kapec vsp tas ar mani notiek!
Re: asinspiediens
01.07.2014 18:25
Nu tad nekā...

Bet es šitam "man nekas nepalīdz" neticu. Gara pieredze gan ar sevi, gan citiem cīņu biedriem. Viegli nav, bet tie, kas kuļas un nepadodas, tomēr kaut ko panāk.
Re: asinspiediens
01.07.2014 18:33
Es pat gaju lermantovas iela uz terapijam, izgaju 3 reizes, 3 menesu kursu katru dienu, zimesana, muzika, maksla, ergoterapija...tas palidzeja uz to bridi, ziema jutos labi, tad atkal viss sakas no gala. Nezinu vairs kaa arstet. Man 2 nedelas ir nenormali slikti, visu laiku pielip simptomi...skiet ka esmu depresija iegajusi, jo esmu nometusi 4kg.
Re: asinspiediens
01.07.2014 18:50
Nu tātad bija par maz ar tiem 3 mēnešiem.

Nezinu gan neviena, kas ar Tavām sūdzībām pa 3 mēnešiem būtu ticis galā.

Pilnīgi jocīgas lietas te raksti un uz brīnumiem ceri, tās ir ilūzijas.
Re: asinspiediens
01.07.2014 19:10
Ai, nezinu ko lai dara. Bet man tiesam tie simptomi ir izteikti, tas nav manas iedomas. Pie ka man doties ja miglojas un ir tuska, pie zobarsta vai acu arsta? Jo zobs ik pa laikam sap.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 7?
Ziņa: