Sauss klepus jau trešo nedēļu.

Aizsāka Andrejs11 

Sauss klepus jau trešo nedēļu.
20.03.2015 15:45
Man kā vienmēr mūžīgās problēmas :))
Jau trešā nedēļa kā ir klepus. Pirms tas sākās nebija ne temperatūras ne iesnas ne kakla sāpes. Vienkārši sākās sauss klepus.
Pirmajā nedēļā nebija tik biežš, bet pēdējā laikā ir tā, ka brīžiem uznāk un klepoju ik pēc piecām minūtēm. NEIZTURAMI!!!
Jau sākumā bija sajūta, ka kkas ar sirdi, jo pulss bijja brīziem paātrināts un pērsitieni, sirdsklauves, bet veicot elektro un eho kardiogrammu viss izrādījās perfekti. Jāpiebilst, ka jau daudzus gadus ir veģitatīvā distonij.
Ārsts šobrīd noteicis ieilgušu bronhītu un izrakstījis antibiotikus, mukaltīnu, sīrupus utt.., bet jau 4-to dienu to visu dzeru un nekādu izmaiņu. Krēpas tikai no rītiem, pārējo dienas daļu sauss klepus.
Plaušu rentgenu ar tikko taisīju- viss perfekti. Nu jau nezinu ko domāt. Varbūt kkas alerģisks vai kkāda tuberkoloze vai vells viņ zin...

Vīr 35.180.68.
Re: Sauss klepus jau trešo nedēļu.
20.03.2015 16:45
Diemžēl tāda ir klepus specifika. Noteikt cēloni vairumā gadijumu nav iespējams, savukārt pret pašu klepu kā tādu nekādu zāļu nav. Tāpēc parasti uz dullo mēģina antibiotikas, mukaltīnu, sīrupus u.t.t. Es ieteiktu kaut ko pretalerģisku palietot.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sauss klepus jau trešo nedēļu.
20.03.2015 19:25
Domāju, ka KU pareizi domā.Pamēģini 3-5 dienas uz nakti Tavegilu.Seko cik daudz dzeri ūdeni. Jo krēpojas par maz.
Re: Sauss klepus jau trešo nedēļu.
20.03.2015 20:04
Ja ir VD, tad visas slimības var ritēt ļengani, tāpēc piekrītu kolēģiem.

Ja ir slieksme uz depresivitāti, tā pastiprinās, jo veselības problēmas rada raizes, tās savukārt pastiprina "slimību", un tā uz apli.
Re: Sauss klepus jau trešo nedēļu.
20.03.2015 20:45
Paldies visiem! Mēģināšu Tavegīlu.
Re: Sauss klepus jau trešo nedēļu.
22.03.2015 10:30
Man 4 gadus nevarēja atrast klepus iemeslu! Tagad ir skaidrs- atvilnis, kardijas trūce...
Re: Sauss klepus jau trešo nedēļu.
22.03.2015 13:11
Iespējams. Bet tomēr nav garantija, ka klepus ir no atviļņa. Jo daudziem kam ir atvilnis, nav klepus.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sauss klepus jau trešo nedēļu.
26.03.2015 11:03
Nu tad beidzot viss ir skaidrs! ALERĢIJA! Man alerģija parasti ir pavasarī uz ziedputekšņiem un izpaužās kā iesnas. Bet nu šāds klepus nekad nav bijis.
Pats pierakstījos pie pulmonologa, jo ģimenes ārsts pasmējās un neiedeva nosūtījumu.
Pulmonologs izrakstīja man Seretide un pēc pirmā pūtiena jūtos kā no jauna piedzimis :)) Var teikt, ka pinībā klepus ir pārgājis.

p.s. tavegīls un Ventolīns nepalīdzēja.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 19?
Ziņa: