Linfmezgls

Aizsāka kuklais 

Linfmezgls
01.08.2015 15:43
Ir palielinats linfmezgls viens kaklā temp svarstās no 36.6 lidz 37.2 sapigs vins ir un denini tajā pusē sāp lieku snaba kompreses ziedi ibumetin kas vel varetu palidzet?
Re: Linfmezgls
02.08.2015 14:15
Viens limfmezgls neko man neizsaka. Limfmezgla palielināšanās liecina par kāda processa norisi. To apstiprina arī subfebrila t*.Novērsīsim processu pazudīs limfmezgls. Kakla iekaisums(mandeles), zoba infekcija, auss infekcija. Audzējs. Tie ir tikai daži iemesli.
Jārunā ar savu ārstu.
Lai saprāts.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.08.2015 14:15 by Mazdakteris1.
Re: Linfmezgls
02.08.2015 15:10
Tā kā palielināts limfmezgls var būt bīstama zīme, iesaku vismaz pašam nodot asinsanalīzi.

Protams, bīstamība procentuāli ir ļoti reta, bet, neko neredzot, nez vai kāds te sāks spekulēt, jo diemžēl arī forumā ir bijuši bēdīgi gadījumi ar limfomu.

Vismaz es neko neņemos teikt, jo papildus iepriekš minētajam zinu visai nesenu gadījumu ar visntoaļ cienījamu ārsti, kad ieildzis laringīts izrādījās ļaundabīga asinssaslimšana.

Vismaz asinsanalīzi miera labad var veikt katrs.
Re: Linfmezgls
03.08.2015 15:42
Šņabi ieteiktu lietot nevis ārīgi bet iekšķīgi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Linfmezgls
04.08.2015 22:33
Asins analize normala arsts saka ka pāries man paliek labak bet ir ka tempertura uzkap uz 37 ko varetu smeret uz taa linfmezgla?
Re: Linfmezgls
04.08.2015 23:51
Tad viss ok, neko nesmērē, jo tam nav jēgas. Dzīvo nost, un miers.

Ja tas no kaut kāda baciļa, tad samazināsies lēni.
Re: Linfmezgls
07.08.2015 22:25
Beidzu smerēt ibumetin gēlu un likt kompreses linfmezgls paliek lielāks ko darīt?
Re: Linfmezgls
08.08.2015 13:54
Iet pie sava daktera! Limfmezgls nav slimība. Tas ir simptoms.
Prātiņ, nāc mājās. Ir viena slimība ko neviens ārst nevar izārstēt.
Ceru,ka sapratām. Augstāk jau pateikts viss.
Piedodiet par tiešumu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 3?
Ziņa: