labdien, man bij herpes vīruss uz vēdera

Aizsāka Paoluss 

labdien, man bij herpes vīruss uz vēdera
16.11.2015 02:39
sveiki, pirms kāda pusgada atnācu mājās un man bija sarkans rētojums uz sāna vēdera lejasdaļā un piepampuši limfmezgli uz pelvisa kaula sāna, aizgāju pie ģimenes ārsta, pateica, ka lai neuztraucos, ka tas ir tikai herpes vīruss, ok izrakstīja kko ar ko apsmērēt, cik atceros, un tas laikam arī bija punkts tam. man nav bijis sekss, arī nebučojos nearvienu. 21 gads vīrietis viss jau būtu ok, bet nejauši uzgāju rakstu, kā cilvēki mēģina sadzīvot ar šo vīrusu, būt godīgi pret partneriem u.t.t. , UN ka tas paliek cilvēkā uz mūžu? man nav bijuši nekādi "outbreaks" kopš tās vienīgās reizes, par cik tas (cik es saprotu) nav tas otrās pakāpes STD herpes vīruss, tad varbut man ir ts pirmais gadijums?


paldies
Re: labdien, man bij herpes vīruss uz vēdera
16.11.2015 09:09
Varbūt. Bet parasti herpe ir uz mūžu. Bet es nesaprotu, par ko ir cepiens? Varbūt vnk mazak vajag lasīt?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: labdien, man bij herpes vīruss uz vēdera
16.11.2015 10:15
Stiprini imunitāti. Guli 6-8 st. dienā. Dz. kontakts tikai ar prezervatīvu. Otro pusīti brīdini,ka 80-90% cilvēki ir herpes vīrusa nēsētāji:)
Nenoķer HIV. Lai vesela zarnu mikroflora. Mazāk tici tam,ka visi produkti ir ar spēcīgām antioksidantu īpašībām. Jo visi tirgoņi zina,kas ir cancero fobijas un herpesfobijas.
Mazāk ēdi ceptus un eļļās gatavotus produktus.Vārītus jā.
Lai veselība un prieks.
Re: labdien, man bij herpes vīruss uz vēdera
16.11.2015 11:43
es nezinu man doma, ka esmu ar kaut ko inficēts uz dzīvi un varu inficēt otru savu pusīti uz dzīvi, dzimumkontakta laikā, nelietojot prezervatīvu, liekas pabriesmīga

80 - 90 % no herpes slimniekiem ir pārnēsātāji vai 80 - 90 % cilveku vispar parnesa herpes vīrusu?

vai var nodot asinis un parbaudit vai esmu pārnēsātājs?

varbut man tiešām vajag mazāk lasīt, bet tas kas ir izlasīts nevar būt atlasīts
Re: labdien, man bij herpes vīruss uz vēdera
16.11.2015 11:54
Atslābsti zēn. Es pats esmu viena veida herpes vīrusa nēsātājs un man ir bijis sekss ar cita veida herpes vīrusa nēsātāju. Un sekss man ir bijia ar krietni vairāk kā vienu sievieti. Turklat es ienīstu prezervatīvus. Un līdz šim nekas nav pielipis ne man ne viņām. Tā kā tas viss ir bleķis.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: labdien, man bij herpes vīruss uz vēdera
16.11.2015 12:05
akhem, paldies, šī ir tāda kārtīgāka atbilde
Re: labdien, man bij herpes vīruss uz vēdera
16.11.2015 12:24
Kad Tu apprecēsies vai pastāvīgi dzīvosi kopā ar savu partneri, pamazām visas herpes Jums kļūs kopīgas, tas ir mazliet vieglāk :D

Herpi mēs dabūjam jau dzimstot no mammas.

Tā kā miers virs zemes :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 18?
Ziņa: