laicīgi nepaēdot, sāku trīcēt

Aizsāka tape 

tape
laicīgi nepaēdot, sāku trīcēt
16.02.2016 21:32
Ko nozīmē tas, ka ja laicīgi nepaēdu, tad sāku trīcēt.. kājas, rokas... tik traki, ka liekas, ka nevaru pagaidīt, tūlīt jāpērk kāda šokolāde, kamēr tieku paēst.
Kad pēdējoreiz taisītas cukura līmeņa analīzes? Izklausās pēc hipoglikēmijas.
Re: laicīgi nepaēdot, sāku trīcēt
17.02.2016 12:39
Kāds augums un svars?
Augums 170, svars 70, pēdējo 3 gadu laikā svars palielinājies par 10 kg.
Šī problēma ar trīcēšanu, laicīgi nepaēdot ir jau vairākus gadus.
Analīzes pēdējo reizi bija 2014. gada maijā. Toreiz atceros, ka normai neatbilda tikai D. vitamīns.

Tagad skatos, laboratorijas rezultātus:

Glikoze plazmā:

2013. gada augustā 5.30
2014. gada maijā 4.70

Vit.D Kopējais - 11.85
Kopš analīzēm lietoju D vitamīnu pilienu veidā, bet nezinu kāds man šobrīd ir D. vitamīna mērījums, pa vasaru nelietoju, lietoju tikai pa ziemu.
Re: laicīgi nepaēdot, sāku trīcēt
17.02.2016 18:58
Vīrietis/sievete. Apmēram vecums? Stresi ir bieži? Cik regulāri ēdam? 1-2x dienā. Vai 4-5 x dienā?
Cieņā.
Re: laicīgi nepaēdot, sāku trīcēt
02.03.2016 12:14
tape,

Man savulaik rezultāts Vitam D bija 8. Tavs gan nav stipri labāks. Toreiz visu kārtīgi izpētīju un viens no galvenajiem secinājumiem, ka tas var stipri uzlabot pašsajūtu un ka ir svarīgi dzert pareizu devu. Pēc Pasaules Veselības organizācijas ieteikuma šim skaitlim jābūt 45. Pēc maniem novērojumiem (un forumos līdzīgi lasīju), ka viens Vigantol piliens palielina skaitili par 5-6,5 cipariem. Es dzeru 7 pilienus un nekad vēl vairāk par 40 man nav bijis! To rakstu, jo ĢĀ teica, lai dzeru 3 pilienus (kad sekoju šai instrukcijai, tad rezultāts bija 28 - tātad joprojām zem normas)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 1?
Ziņa: