Neejiet pie dakteres Zvaigznes

Aizsāka Rita 

Rita
Neejiet pie dakteres Zvaigznes
18.10.2004 12:43
Veselîbas centrâ 4 viòa strâdâ kâ ìimenes ârste..... Runâ baigi gudri, bet rezultâta nav nekâda - ne tikai noteica nepareizu diagnozi, bet arî nepareizi ârstçja, kâ rezultâtâ dabûju vçl citas veselîbas problçmas...
Re: Neejiet pie dakteres Zvaigznes
18.10.2004 12:45
Konkreetaak luudzu, savaadaak tas skan tikai kaa apvainojums!
Bet varbuut, ka ir deriiga info!:/
Rita
Re: Neejiet pie dakteres Zvaigznes
18.10.2004 14:08
Negribâs konkrçti minçt, lai mani atðifrçtu... Vienkârði ârstçja to, kâ nebija un kâ rezultâtâ dabûju vçl vienu slîmîbu...bet vispâr varçtu iesûdzçt tiesâ, tikai þçl sava laika - staigât pa visâm instancçm un cînîties...

Varbût arî jâpadomâ par to sûdzçðanos tiesâ, vismaz par morâlo un veselîbas kaitçjumu varçtu piedzît 500 Ls

Tev iesaku noteikti aiziet vçl pie cita daktera un pakonsultçties! Var jau bût, ka citiem viòa ir palîdzçjusi, mani diemþçl iegâza un problçmu, ko va4rçja atrisinât pâris dienâs, lîdz ar viòas ârstçðanu ievilkâs 1,5 mçneðus...

Pati daktere gan varçtu mani atðifrçt :)) Ja vien tâdu, kam viòa sagâdâ problçmas nevis risinâjumu nav tûkstoðiem....
nu bet, mainiet ì. ârstu. man gan dr. Zvaigzne patika, biju pie viòas 1x par citâm lietâm, bet katram savs. V.c.4 ir taèu dr.Kreiðmanis, kurð ir ïoti gudrs ârsts, dr. Lazdâne u.c. tagad jau tâ nav proba, tikai paðam jâmaina ârsts un viss ok. Un tiesâ par 500 ls nav vçrts sûdzçt, tad jau uzreiz vajag vismaz 5000, citâdi nav vçrts. veiksmi
Rita
Vitai
18.10.2004 16:15
Nezinu, cik par ðâdu kaitçjumu varçtu prasît Ls, bet tik un tâ jau nav jçgas, jo tâ nauda, ko dabûtu, nespçtu padarît raduðâs problçmas par neesoðâm :((
Mani Dr. Zvaigzne nupat izmeta no kabineta, jo es nevarot samaksât par viòas dârgo laiku. :(.
zane
Re: Neejiet pie dakteres Zvaigznes
15.09.2005 18:45
Tas ir tâ- paòçma aiz krâgas un izmeta?
Ir vel taadi idioti kas deelj 500Ls iet tiesaaties?
Varbuut atsuuti man mailu un es domaaju ka varu paliidzeet piedziit daudz vairaak, ja vien tas viss ir dokumenteets utt. Ne jau es pats protams, bet ir iespeeja... protams ne jau bez maksas, bet to maksu vareetu mineet kaa ljoti sekundaaru liid lietas beigaam.

Bet ja nu kas...tas ir pavisam nopietns piedaavaajums.
lauma
Re: Neejiet pie dakteres Zvaigznes
15.09.2005 20:55
Tu domâ Dr.Zvaigzni ARSâ?
Vinja mineeja vc4
Mateus, kas Tu esi? Advokaats vai jurists?
Es neesmu ne viens ne otrs, bet nedaudz atljaushos palabot Tevi. Advokaats arii ir jurists ;) Muusu birojaa ir 2 juristi, no kuriem viens kaa reiz advokaats, bet ne jau manai profesijai ir noziime, vai es ko speeju jeb nespeju paliidzeet =) Vai ne?
lauma
Re: Neejiet pie dakteres Zvaigznes
15.09.2005 23:10
Mateus, kur Tu biji agrâk? :)))
Man kâreiz tâda palîdzîba bija vajadzîga, bet nu jau par vçlu...
Re: Neejiet pie dakteres Zvaigznes
16.09.2005 21:59
Daktere zvaigzne(ja viern vina ir teapeits - gimenes arsts,ka noprwtu pec raksta)piienem gan ARSa gan VC4...
man rît pie viòas vizîte kâreiz..sabiedçjât..
tieð''am tik daudziem ir nepareizas diognozes noteiktas?
man arî pagaidâm nenoteikta diognoze, pat nez...
lauma
Re: Neejiet pie dakteres Zvaigznes
19.09.2005 16:00
Dr.Zvaigznei ïoooti patîk izrakstît antibiotikas.

P.S. Imho, viens otrs ne mediíis ðajâ forumâ ir krietni gudrâks nekâ cien.dr.Zvaigzne, diemþçl...
Diemþçl tâpçc, ka pie Dr. tomçr iet cilvçki :(
veerotaaja
Re: Neejiet pie dakteres Zvaigznes
19.09.2005 16:06
Nu es taapat vareetu ieteikt neiet pie dr. Lazdaanes - augstpraatiiga, bet,manupraat, ne visai gudra aarste. Es l;epoju gadiem ilgi, vinja itin neko nepasaaka...
Un tagad man jau ir videeji smaga astma
...
Re: veerotaaja
19.09.2005 16:45
tâtad tâ astma jau bij tad, kad klepoji
veerotaaja
Re: Neejiet pie dakteres Zvaigznes
19.09.2005 17:12
Nu tieshi taa! Un jau labu laiku!
Un tikai tad, kad nomainiiju aarsti, to atklaaja!
Ja godiigi, tad daudzi aarsti kljuudaas. Lai sho situaaciju mainiitu, gandriiz vai tieshaam jaaizveido aarstu uzskaites sisteema, vai kas liidziigs melnajaam lappuseem... hmmm... varbuut tieshaam taadu izveidot....

Jaapadomaa...
no pacienta viedokla skatoties protams cucuba - bet visi ir cilveki un cilveki var kludiities...
kaza
Re: Neejiet pie dakteres Zvaigznes
20.09.2005 08:26
Nekâ nebij, Lazdâne ir feina, liek mierâ!
dice
Re: Neejiet pie dakteres Zvaigznes
20.09.2005 12:48
Manas mammas darba biedrenes paarmetaas no Lazdaanes pie citaam aarsteem. Teica, ka neesot nekaadas jeegas no taas Lazdaanes.
Manas mammas koleegas visas ir medikjes.
Ir jau ok papbridinat parejos,bet piedodiet tagad apmelnot vissus latvijas arstus un ielikt melnaja saraksts,butu ta ka pa traku...
Esssti
Re: Neejiet pie dakteres Zvaigznes
20.09.2005 19:49
V'elams nominçt arî vârdus, Jo piemçram Zvaigznes un ârstes ir ïoti daudz, tâpat íâ Lazdânes. Esiet tad nu laipni , vismaz specialitâtes norâdiet.... íengâties arî jâmâk............
xelina
Re: Neejiet pie dakteres Zvaigznes
23.09.2005 20:48
Es arî 2 gadus pûlçjos ,lai pierunâtu savu vîri doties uz Arsu ,gadîjâs ði persona un rezultâtâ èiks.Neko prâtîgu tâ i nepateica,tikai ðefoja,beigâs pateica ,ka jâârstç nervi.
zane
Re: Neejiet pie dakteres Zvaigznes
23.09.2005 20:49
varbuut, ka bij ar jaaaasrtee nervi?
Ja jau 2 gadus vareeja gaidiit, iisti mirstama vaina veel vai vairs nebija?
Vot nesaprotu es tâdas zanes, kas visur bâþas ar saviem þultainajiem komentâriem - pat, ja nav, ko teikt! Labâk vai palika pçc tâ, ko uzrakstîji?
zane
Re: www
24.09.2005 01:09
Par to Tev reti saturiigs komentaars
veerotaaja
Re: Neejiet pie dakteres Zvaigznes
24.09.2005 19:09
Kaa sauc Lazdaani , iisti neatminu (vai tik nebija Margarita), bet straada vinja Veseliibas centraa 4. Un vinjs nudien ir tik nejauka, ka mieriigi varu to vinjai pashai pateikt aciis, ne tikai te rakstiit ar savu niku.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 21?
Ziņa: