Labs speciālists locītavu ārstēšanā?

Aizsāka Jean 

Labs speciālists locītavu ārstēšanā?
17.04.2016 15:19
Kur var pierakstīties pie laba speciālista artrožu, artrīta un citu locītavu slimību jomā?
Kaut kāda kaite piemetusies abu roku pirkstu locītavām. Vispirms nagam tuvākajā abās pusēs parādās 2 pumpas, locitava piepūlējot sāk sāpēt, vai pati no sevis, bet veidojumi nav ādā - cieti un ar tendenci lēnām palielināties viens otram pretī uz locītavas valnīša veidā. Sākās ar mazo pirkstiņu, tagad slimība aktivizējas abiem rādītājpirkstiem. Artrostops nekādu manāmu efektu nedod.
Re: Labs speciālists locītavu ārstēšanā?
17.04.2016 20:52
Tev vajag kooperēties ar kachenite no šī foruma. Viņa jau labu laiku kā meklē...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Labs speciālists locītavu ārstēšanā?
19.04.2016 15:01
Ku!, vai Tu domā, ka kooperācija palīdzēs? :Sadalām slimību uz pusēm un uz pusēm slimojam? :D

Jean: Kas tas ir domāts- "artroskops", kas nedod efektu?
Speciālists varētu būt traumatologs vai reimatologs. Neredzot ir grūti pateikt. Es sāktu ar ģim.dr., jo viņš tevi redzēs, pirms iet pie speca, nosūtīs uz asins analīzēm, varbūt rentgenu un varbūt- kur tur vēl...
Re: Labs speciālists locītavu ārstēšanā?
19.04.2016 15:29
kachenite, es vnk domāju, ka Tu varētu tēmas autoru mazliet atvēsināt un viņam būtu vieglāk sākt pašam meklēt kādu risinājumu...

Starp citu, tīri intereses pēc, ko viņi dara un ko dod sportistiem? Tie tak visu locekļus jāj kopā. Un nekas pa 3 mēnešiem sačiņī sadrupušos skrimšļus, notrūkušās saites un skrien atkal...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Labs speciālists locītavu ārstēšanā?
19.04.2016 18:17
Nu, sportistiem ir vismaz zināms, ar ko un kā viņi bojā locekļus... Es nezinu un Jean arī laikam nezina, no kā mums tas ir :(

Jean tas izskatās pēc reimatoīdā artrīta sākuma stadijas- bet es te zīlēju kafijas biezumos tagad. Ne es ārsts, ne redzu Jean, nedz zinu visas nianses...



Edited 1 time(s). Last edit at 19.04.2016 18:18 by kachenite.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 8?
Ziņa: