Sāpes ap anālo atveri

Aizsāka Jauniņais 

Sāpes ap anālo atveri
15.05.2016 22:36
Sveiki, man bija caureja apmēram piecas dienas pēc kārtas, pēc tam bija nepatīkama sajūta ap anālo atveri, domāju,ka nobersts no tualetes papīra, bet šodien bija galīgi nepatīkama sajūta jau staigājot. Apskatījos man tur ir tāda kā pumpa zilganā krāsā, pēc googles meklējumiem noprotu, ka varētu būt hemoroīdi, bet pēc nokārtošanās man nav nekādi gļotādas vai asins izdalījumi. Man ir darbs pie datora, bet teju katru dienu eju uz zāli trenēties. Godīgi teikšu ,ka man ir kauns iet pie ārsta, tāpēc vēlējos sākumā apjautāties jums vai ir kāda iespēja to apārstēt mājas apstākļos un vai tas vispār ir hemoroīds?
Re: Sāpes ap anālo atveri
15.05.2016 23:00
Hemoroīds. Padarbini foruma meklētāju. Daudz par to jau rakstīts. Negribu atkārtot.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sāpes ap anālo atveri
16.05.2016 10:15
Pievienojos KU. Šī tēma un padomi,ko darīt šeit ir apskatīta desmitiem reižu.
Pašlaik izslēgt asumus, kūpinājumus, saldumus jebkurā veidā. Pie ārsta vajag aiziet, jo bez receptes zāles palīdz mazāk.
Pašlaik šai vietai jāļauj elpot, nepārkarst, nesaspringt.Atjaunot normālo zarnu mikrofloru. To visu pateiks pieredzējis proktologs.
Lai veselība, miers un saprāts.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.05.2016 10:15 by Mazdakteris1.
Re: Sāpes ap anālo atveri
16.05.2016 10:45
Jā, es vakar izlasīju visu ko varēju atrast šajā forumā par savu sāpi, paldies!
Re: Sāpes ap anālo atveri
16.05.2016 11:15
Pēdējais jautājums, manā galā nav proktologa, es domāju aiziet pie ģimenes ārsta, bet tas būs tikai piektdien, līdz tam, es varu iet uz svaru zāli trenēties, vai labāk ir paņemt pauzi? Ja nu kas, es neesmu nekāds sportists un man nav nekādas īpašās diētas.
Re: Sāpes ap anālo atveri
16.05.2016 12:07
Domāju,ka pēc tāda trieciena jādod organismam attapties. Kefīri,biokefīri, B gr. vitamīni.Ģ.ārstam palūgt mikrofloru atjaunojošās tabletes (z.nūjiņas).
Lai miers un veselība.
Re: Sāpes ap anālo atveri
16.05.2016 14:19
Vadies pēc sajūtas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 25?
Ziņa: