Pumpa starp dzimumlocekli un sēkliniekiem

Aizsāka Jauniņais 

Pumpa starp dzimumlocekli un sēkliniekiem
13.12.2016 18:29
Sveiki,
divas dienas atpakaļ man uzmetās puma tajā vietā starp dzimumlocekli un sēkliniekiem, es esmu 100 % parliecināts,ka tas nav nekāds STS, jo neesmu seksuāli aktīvs. Tā pumpa parādījās nakts laikā un diezgan liela, sāp tikai tad ja pabaksta. Sāk uztraukt tas,ka tā nepaliek mazāka.
Te links ir uz bildi(http://imgur.com/a/0MjnM) P.S.var neuztraukties viss pārējais izņemot pumpu ir nosegts.
Jautājums,kas tas varētu būt un vai man ir jādodas pie ārsta, vai tas pazudīs pēc kāda laika?
Re: Pumpa starp dzimumlocekli un sēkliniekiem
13.12.2016 22:51
Lūdzu pasaki savu vecumu,apmēram, svaru un augumu. Vai pinnes arī ir,citur (seja,kakls, dibens)? Vai pumpa tika spaidīta? Tiešām, neesi ne ar ko smērējis?
Cieņā.
Re: Pumpa starp dzimumlocekli un sēkliniekiem
13.12.2016 23:02
vecums 25, svars +/- 105kg, augums 1,91m.
Pa retam man uz muguras uzmetas kāda sarkana pumpa, bet bez strutām un es parasti viņas neaiztieku. Tā pumpa netika spaidīta, kā jau minēju maigi pabakstīta, tīri intereses pēc, bet ne tik stipri lai no tās kaut kas nāktu arā. Un nē neesmu neko smērējis.
Re: Pumpa starp dzimumlocekli un sēkliniekiem
13.12.2016 23:07
Svars- muskuļi vai tauki? Uzliec Wišņevska ziedes uzlīmi. 2-3 dienas. Var pirms tam siltu zilo graudiņu (rozā) vaniņu ,lai atveras poras.Kontrolē cirkšņa limfmezglus.Ja tie paliek sāpīgi vai palielinās, tad teciņiem pie ādas ārsta .
Izskatās pēc aizdambēta sviedu/tauku dziedzera.
Cieņā.
Re: Pumpa starp dzimumlocekli un sēkliniekiem
13.12.2016 23:49
Man ir nedaudz liekais svars. Rīt nopirkšu to ziedi , cerams palīdzēs. Paldies!
Re: Pumpa starp dzimumlocekli un sēkliniekiem
14.12.2016 09:59
Atvaino par tiešumu. Vīrietis 25 gadu vecumā augums 1,91 un svars 105 kg. Te jāsāk domāt nopietni un rīkoties apņēmīgi.
Lai saprāts, enerģija un panākumi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 24?
Ziņa: