Ribas.

Aizsāka Cau 

Ribas.
07.03.2017 18:56
Sveiki, man ir 15 gadu un man šķiet savādi tas, ka manas ribas ir ļoti izvirzītas uz priekšu. Varbūt vainīga ir stāja? Esmu 178cm un sveru 65kg. Ārsts saka, ka tas ir normāli, bet nesaka ko darīt. Neesmu apaļa un neesmu arī pārmērīgi tieva. Vai kāds varētu pateikt kādēļ tas tā ir un verētu ieteikt, kā to var labot? Paldies! :)



Edited 1 time(s). Last edit at 07.03.2017 19:09 by Cau.
Re: Ribas.
08.03.2017 17:02
Pie tāda kārnuma un labi attīstītām plaušām, tas vizuāli varētu būt. Ģimenes ārsts un vetebrologs lai skatās. Jo no tik skopa apraksta neko nevar pateikt.
Re: Ribas.
08.03.2017 22:47
15 gadi ir vecums, kad daudziem pusaudžiem liekas, ka viņi izskatās "ne tā". Cilvēks strauji aug, ķermenis mainās un ir grūti pieņemt savu jauno izskatu. Es arī 15 gados stāvēju pie spoguļa, grozījos un domāju, ka ar mani kaut kas nav kārtībā.
Veselas ribas, kuras nesāp, labot labāk nevajag :) Cilvēki ir dažādi, nevis, kā Lego cilvēciņi.
Ar gadiem cilvēka ķermenis mainās- citi paliek apaļīgāki, citi uzaudzē muskuļus, citi- kļūst kārnāki. Spriežot pēc Tava auguma garuma un svara attiecībām, Tu vēl mazliet "paplatināsies". Laiks un dzīve pati visu izlabos.
Re: Ribas.
31.03.2017 21:22
Labvakar! Jau kādu otro dienu moka neskaidras sāpes labā sāna apakšējai ribai. Īsti nevar saprat vai pati apakšējā riba, bet sāpēs ir apmēram tajā rajonā. Nav asas, bet nervveidīgas, dīvainas sāpes. Moka uztraukums, ka tik nav iekaismums, vai kas vēl trakāk. Sāp ieelpojot. Vai ir vērts iet pie ārsta? Ko iesākt?
Pusaudze, 16gadu; svars:55kg ; augums: 1.60cm
Re: Ribas.
01.04.2017 19:32
Ja patausta ar pirksiet starp ribā un salīdzina ar augstākām, tad ja sāpes ir apakšējās, tad starpribu nervu iekaisums. Ja sāp vēders,tad labāk pie ķirurga.
Lai saprāts
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 17?
Ziņa: