skābekļa elošana

Aizsāka AD 

AD
skābekļa elošana
06.06.2017 08:24
Sveiki.

Radās ideja paņemt mājās skābekļa ģeneratoru un paelpot skābekli tīri profilaktiskos nolūkos. Jo ikdiena paiet ofisā ir problēmas ar regulārām galvassāpēm, nogurums utt. Ir apstaigāti visi iespeejamie dakteri par to teemu, rezultāta tā īsti nav. Kādi tam visam ir + un -? Kā saucās speciālists kas varētu pakonsultēt par šo tēmu sīkāk?
Re: skābekļa elošana
06.06.2017 09:23
Ofisā atveriet logu.ārā vasara...un...pavērojiet kā ikdienā elpojiet...pàrsvarà visi elpo sekli.tapēc skàbeklis nepiekļùst smadzenèm reibst galva.miegainums.grùti koncentrëties. Jāmàcàs elpot un sèdèt taisnu muguru;)
Par skàbekli esmu lasìjusi.ka tie kas dzìvo kalnos un elpo koncentrètàku skàbekli.tiem arii savas problèmas.piem.paaugstinàts dzelzs asinìs.kas atkal rada nogurumu
egle1
Re: skābekļa elošana
06.06.2017 11:01
Varbūt neirologs? Var pamēģināt barokameru kā maksas pakalpojumu, ja nav bail no slēgtas telpas 1 stundu.
Nogurumam var mēģināt padzert magniju, dzelzi, Moldronātu.
Re: skābekļa elošana
06.06.2017 12:35
Vispàr.skatos.ka tas nekas jauns nav...veselibas centros piedàvà gan elpot.gan dzert kokteiĺus!
Re: skābekļa elošana
06.06.2017 14:21
Skābeklis medicīnā ir medikaments un profilaktiskos nolūkos lietots netiek.
egle1
Re: skābekļa elošana
06.06.2017 14:44
Rekur šajā lapā pat piedāvā iegādāties savu personīgo barokameru:
http://barokamera.lv/
Es pati nelietotu, jo man klaustrofobija.
Re: skābekļa elošana
06.06.2017 15:02
Itkā internetá piedàvà jau viskautko.bet ir arì kkas bìstams tajà? Gan jau ievërojot devas nekas tak slikts nav? Un ja pàrsniedz?!
egle1
Re: skābekļa elošana
06.06.2017 15:09
Nav laikam bīstams, bet es nevaru izturēt atrašanos barokamerā, man ir bail. Varbūt ja ietu par maksu, būtu cita attieksme, bet es trāpījos pie nelaipnas tantes Stradiņos par valsts naudu un pēc 40 minūtēm paprasījos ārā un vairāk negāju uz šo procedūru.
Bet par riskiem - tie aprakstīti veselības dienesta mājas lapā, savi riski ir, tāpēc arī attiecīgā apģērbā tur jāguļ un tā.
moljers
Re: skābekļa elošana
06.06.2017 18:01
nobeļa prēmijas laureāts - kalnos koncentrētāks skābeklis !!!!
apsveicu !!!
Re: skābekļa elošana
06.06.2017 19:04
!!!!!!!:D
Vel 20 gadi plus jànodzìvo.gan jau tad arii tikśu lìdz Jùsu liimenim...tuvu ārstam stāvošā persona...jāskatās vai pīle nav pilna!!!!
Re: skābekļa elošana
07.06.2017 08:22
Jāelpo svaigs un tīrs gaiss, nevis skābeklis.Nogurums no sēdoša darba slēgtā telpā, kur pa pilno elektro- magnētiskā starojuma.
Mājās jāiekārto svaigā gaisa vārsts sienā. Ko tas dod? Aizsargā no odiem,putekļiem,sodrējiem. Dod svaigu gaisa plūsmu pat pie pilnīgi aizvērtām slūžām. Pastaigas gar Jūrmalu, pie ezeriem. Tad nevajadzēs nekādas skābekļa kameras.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 11?
Ziņa: