ginekoloìiskas operâcijas

Aizsāka nezinîte 

nezinîte
ginekoloìiskas operâcijas
08.11.2004 14:17
Nu sakiet, lûdzu, lûdzu, nav tak noslçpums, ka visâs ârstniecîbas iestâdçs vienâdi labi netaisa operâcijas:( Man priekðâ gin.operâcija, par kuru ïoooti uztraucos:( Kâda ir Jûsu pieredze, kurâ slimnîcâ, klînikâ bûtu ieteicamâks gulties"zem naþa" ? Jûsu ieteikumi man palîdzçtu izlemt.Paldies.
>>>
Re: ginekoloìiskas operâcijas
08.11.2004 14:18
ko noziimee- taisa labi?
nezinîte
Re: ginekoloìiskas operâcijas
08.11.2004 14:18
Papildinâðu - varbût ir kâds konkrçts uzvârds, kuru man meklçt manas problçmas sakarâ ?
>>>
Re: ginekoloìiskas operâcijas
08.11.2004 14:20
kaada ir Tava probleema?

Iespaids radiits, ka Linezeraa viskrutaak. Man gan shkjiet, ka tas nedaudz ar labu PR robezhojas+ veel aarsti viirieshi. un viirieshi taksh kaa suga par sievieteem gudraaku, labaaki utt.
nezinîte
Re: ginekoloìiskas operâcijas
08.11.2004 14:34
>>>, man ir pamatîgi noslîdçjusi dzemde, bet man tikai 30 gadu:((( Es ar esmu dzirdçjusi par to Linezeru tâpat. Ar to "taisa labi" laikam biju domâjusi "gudri, zinoði,pieredzçjuði ðajâ jomâ ârsti ar prasmîgâm rokâm...
>>>
Re: ginekoloìiskas operâcijas
08.11.2004 15:04
Nu, peec Taviem parametriem Linezers buus OK. es gan arii par LAGS centru (dzemdiibu namaa agraak taads bija, pat nezinu, vai veel ir) neko sliktu teikt nevaru. bet pashai tiesha saskare nav bijusi.
Raichuu
Re: ginekoloìiskas operâcijas
12.11.2004 15:24
Baseina slimniicaa dakeri Melka un Sondors, pati esu 2x grieziita ( laparoskopiski gan) un pirms tam "pa nopietnam" mana krustmaate...
Zuzii
Re: ginekoloìiskas operâcijas
12.11.2004 20:48
Linezera slimniicaa - dr. Juris Viitols - visu to labaako varu teikt - domaaju vispieredzejushakais arsts tieshi operaaciju zinjaa!Man 2 draudzenes taisiija OP pie vinja un bija loti apmierinaatas!Lai veicas!
grieta
Re: ginekoloìiskas operâcijas
12.11.2004 21:01
Siguldaa ir labas dakteriites gan ginekologjiskajaa, gan dzemdiibu nodaljaa. Zinoshas un ar pieredzi.
Re: ginekoloìiskas operâcijas
13.11.2004 10:16
Linezera Viitols.Opereja manu maasiicu.Profesionalis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 25?
Ziņa: