Par te ðad tad figurçjoðo Gasiòu

Aizsāka tâ gan 

tâ gan
Par te ðad tad figurçjoðo Gasiòu
22.11.2004 13:57
Biju, esmu apmierinâta. Ïoti profesionâls iespaids, laba attieksme. Rekomendçju.
Paldies par rekomendâciju, bet lai cik viòð tev likâs labs, visi tik pat labâs domâs par viòu nebûs.
Man domaat te vairaak labs PR. Jo ierindas cilveeks medikja PROFESIONALITAATI izveerteet ne gana var. Var izveerteet to, kaadu iespaidu par savu profesionalitaati radaam. Mediciina ir bizness.
mediíis
Re: Par te ðad tad figurçjoðo Gasiòu
22.11.2004 16:37
Medicîna ir bizness ? Ak, kungs! Ja grib medicînas ietvaros tikai ar biznesu nodarboties, tad neies tâ lieta cauri!
Labi , ka VISMAZ KÂDS PART KÂDU DAKTERI LABUS VÂRDUS PAsaka.
Re: Par te ðad tad figurçjoðo Gasiòu
22.11.2004 16:39
Ies gan, un kaa veel ies :-)
Re: Par te ðad tad figurçjoðo Gasiòu
22.11.2004 16:54
Diemþçl jau iet!
Mani interesç vai cien.dr. Gasiòð ginekoloìisko apskati veic vispârîgi - t.i. ne tikai vaginâli, bet arî anâli? Jo bieþi vien ir bijis tâ, ka citi ginekologi (pârsvarâ jau ginekoloìes) izmeklç nepilnîgi. Vai "tâ gan" lûdzu nepadalîtos pieredzç cik pilnîga vai nepilnîga bija ginekoloìiskâ apskate pie dr. Gasiòa? Man arî ir doma viòu apmeklçt.
Nu tak òem un piezvani Gasiòam un apjautâjies ko un kâ viòð izmeklç.
Labprât, bet nezinu viòa tâlr.numuru. Varbût, ja cien.dr. Gasiòð ðeit ieskatâs, viòð varçtu pats to ðeit pateikt. Paldies.
Re: Par te ðad tad figurçjoðo Gasiòu
23.11.2004 23:50
Smuidra
Datums: 23-11-2004 12:14=========
Mani interesç vai cien.dr. Gasiòð ginekoloìisko apskati veic vispârîgi - t.i. ne tikai vaginâli, bet arî anâli? Jo bieþi vien ir bijis tâ, ka citi ginekologi (pârsvarâ jau ginekoloìes) izmeklç nepilnîgi.=========

Ko noziimee izmekleet ne tikai vaginaali, bet arii anaali????????
Ginekologu apmekleju regulaari,bet par anaalo izmekleeshanu neesmu dzirdeejusi..
Re: Par te ðad tad figurçjoðo Gasiòu
24.11.2004 09:24
to womene
Anaali- vienkaarshi uztriepe tiek nonjemta arii no anaala.
Anaali noziimee to, ka "izchamdiishana" notiek ne tikai caur maksti, bet arii caur taiso zarnu. Lai konstateetu iespeejamos sabiezeejuus un ko tur veel maksts mugureejaa sienaa. Iipashi svariigi kljuust veelaakos gados, ka d aktualizeejas audzeeju probleema. Autorei taisniiba, tas piederaas pie pilniigas ginekologjiskaas apskates.
Nu kaa tad ir ar dr.Gasinju - vai vinjsh izmeklee ne tikai vaginaali, bet arii caur taisno zarnu? Mani arii tas interesee.
pirkstena
Re: Par te ðad tad figurçjoðo Gasiòu
24.11.2004 15:13
Mani anaali izmekleeja tajos laikos,kad veel nebiju ar veci dzivojusi-biju veel nevainiiga un aarsti bij piestiprinaati pie zinaama rajona.Tas,protams,bija sen,un aarste,kas to dariija-oi,cik rupja vecene patraapiijaas.Nodomaaju,ka vecaa buus brokastu vietaa kaadu zhulti norijusi vai arii nebuus no vecha sava apmierinaajumu guvusi.No taam reizeem ginekologjes-sievietes manii iedvesh alergjiju un neaprakstaamu riebumu.
Re: Par te ðad tad figurçjoðo Gasiòu
25.11.2004 10:47
Paldies.Tiesham pirmo reizi dzirdu par taadu izmekleeshanu..Nekad neviena ginekologje nav neko taadu man dariijusi..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 19?
Ziņa: