organisma attîrîðana

Aizsāka leilla 

leilla
organisma attîrîðana
16.01.2005 13:59
zinu, ka par ðo tçmu ir runâts daudz - parasti cilvçki paði izdomâ, ka tas ir vajadzîgs un tad nu te dakterîði saka, ka tâ nav.

es jau krietnu laiku cînos ar nopietnâm alerìijâm, dermatoloìiskâm problçmâm un ne visai sekmîgi. paðlaik gaidu rindâ pie vairâkiem speciâlistiem un lîdz tam man medmâsa ieteica padomât par organisma attîrîðanu, ko iesaka manam lîdzîgos gadîjumos.

ieteica dzert vobenzîmu un jogurtu, kas nopçrkams aptiekâs.

ne vienu, ne otru neesmu vçl iegâdâjusies un lietojusi, nelielas ðaubas ir par to, vai mâsiòai ðâdus ieteikumus nestimulç dot augstâkminçto produktu izplatîtâji.

tâpçc lûdzu jûsu viedokïus - kâdus organisma attîrîðanas lîdzekïus jûs ieteiktu lietot manâ situâcijâ!

jau iepriekð paldies!

p.s. zinu, par izslavçtajâm klijâm, taèu man no tâm ir alerìija. esmu dzirdçjusi, ka ir arî rîsu klijas - vai kâds nezina, kur tâdas var iegâdâties? un, ja tâdas vispâr ir, tad - kukurûzas [pret ðiem diviem graudaugiem man nav alerìijas].
...
Re: organisma attîrîðana
16.01.2005 14:42
ja runa iet par organisma attiiriishanu, tad liidzi naak gan asinis, aknas, nieres... nu aknas piemeeram labi attiiriit un aizsargaat var ar ''Liv52'' - pats kaadu laicinju lietoju, rezultaats manaams. dzer daudz uudens.
[esmu dzirdeejis], ka no riitiem uudens ar sarkanajiem pipariem labi attiira organismu visai dienai.
daavid
Re: organisma attîrîðana
16.01.2005 22:23
Re: organisma attîrîðana
16.01.2005 22:40
Iegâdâjies aptiekâ GINKAS tçju. Tâ ideâli veicina asins attîrîðanos.
Tikai uzzini maximâlâs devas pie sava ginekologa, jo pârdozçðana var ietekmçt tavu men. ciklu un tas nemaz nav labi.
Un paralçli jâ - jogurtus, kefîriòus - tas tikai veicinâs to visu. Tikai nedod dievs paralçli kâdus antibiotîkus.
Ir arî pieejama procedûra, kur mehâniski, pârlejot, asinis attîra, bet to gan iesaku tikai kritiskajâ brîdî.
Es
Re: organisma attîrîðana
17.01.2005 10:05
Lielu un kârtîgu klizmu !!!
labais
Re: organisma attîrîðana
17.01.2005 11:10
ar Detoxu+, taa iztiira, ka maz neliekas :)
Re: organisma attîrîðana
17.01.2005 11:16
No pavisam veseliigiem produktiem iesaku ielukoties www.oceola.lv vinjiem ir tads dzeriens Ho-Fi nav gan domaats kaut kadam izpasham attirishanam, bet man vinsh labi palidz imunitates stiprinaashanai.
leilla
Re: organisma attîrîðana
17.01.2005 17:54
varbût vçl kâdam ir kas sakâms? lûdzu, ïoti gaidu padomus.

[man ir sajûta, ka katrs no ârstiem, pie kâ tuvâkajâ laikâ doðos - ginekologs, alergologs, imunologs un gjimenes ârsts - man ieteiks pilnîgi kaut ko citu]
Re: organisma attîrîðana
17.01.2005 18:28
Rçriha grâmatnîcâ ir grâmatas par organisma attîrîðanu. Vienkârðâkais veids- reizi nedçïâ dzert tikai ûdeni, pârçjâ laikâ nepiesisties ar bulciòâm- vairâk saknes, augïus, putraimus:)
nu jâ tçma gana aktuâla, man bija problçmas ar asins ainu, kâ arî daþâdas dermatalogiskas probl., attiecîgi slikta nagu un matu struktûra, un vçl ðâdas tâdas nianses. Sâku vairâk piedomât pie uztura, kafiju nomainîju pret zaïo tçju, papildus dzçru asinszâles tçju, vairâk dârzçòu uzturâ, B grupas vitamîni, pârtraucu sâls lietoðanu uzturâ, to nomainîju ar daþâdâm garðvielâm, vairâk dzelzi saturoði produkti - griíi, skâbi kâposti...
pagâja pâris nedçïas un viss sâka uzlaboties.
Pabadojies tik ilgi, kameer saak palikt slikti ar sirdi, bet vajag lietot zhenshenju, lai neuznaak vaajums.Un dzer mineralku!
leilla
Re: organisma attîrîðana
18.01.2005 15:37
com on - graudu produktus vispâr nelietoju - alergjija. saals man riebjas un to jau vairakus gadus nekad un nekur [ja neskaita piemeeram sieru,kur tas ir iekshaa]. kafiju nedzeru - zaljo teeju gan un daudz. visur liidzi uudens pudele man vienmeer. lietoju vitamiinus, lai kaut kaa uznjemtu to, ko nevaru uznjemt ar savu ierobezhoto paartikas klaastu.. man shkjiet,ka paartikaa nevar buut probleemas ceelonis.

vieniigi to pabadoshanos varbuut veerts pameegjinaat.
vareetu veel "savienot" ar jogas meeness faazhu kalendaaru.
Leila, patiiries ar dabas produktiem. Skatos, ka LABAIS jau tev ir izteicies par Detoksu. Tieshaam iesaku ar to patiiriities, jo tas iztiira organismu shuunu liimenii un ir labi rezultaati. Kas attiecas uz alergijaam var tikt valjaa un pat psoriaazei u.c. dermatologjiskaam probleemaam paliidz aizgiet.
valda
Re: organisma attîrîðana
19.01.2005 10:16
Bet man patîk Koraïu kluba organisma attîrîðanas programmas. Attîra ne tikai no toksîniem un parazîtiem, bet arî baro ðûnas, uzlabo imunitâti.
Elia
Re: organisma attîrîðana
19.01.2005 13:19
Nu nez vai jogurts ir tas labaakais pie organisma attiiriishanas. Esmu arii daudz kur lasiijusi, ka jogurts rullee, bet padomaajot logjiski, tur tak daudz sinteetikas, nav svaigs produkts. Domaaju, ka vislabaak org attiiriit ar svaigiem tiiriem darrzenjiem un augljiem, kas var buut labaaks par to :) un protams dzert teejinjas.
Re: organisma attîrîðana
19.01.2005 17:09
Ðeit ir kaut kas par organisma attîrîðanu:

http://www.tvnet.lv/women/health/article.php?id=3838047

Detoks?
varbuut vareetu kaut ko vairaak par to uzzinaat?
kur to var dabuut? vai paliidz pie psoriazes?

Detoks?
vai varetu luudzu uzzinaat kaut ko vairaak?
vai paliidz pie psoriaazes? kur var iegaadaties?
paldies!


Detoks?
vai vareetu luudzu kaut ko vairaak uzzinat?
vai tieshaam paliidz arii pie psoriazes?
kur var iegaadaaties?
paldies!
Tâ kâ jau daudzus gadus esmu saistîta ar folla diagnostiku, jo kâdreiz tâ man ïoti palîdzçja, tad sirsnîni iesaku doties uz diagnostiku pie laba folla metodes speciâlista. ja ir vajadzîba, doðu padomu.telma rakstîja:
ORGANISMA ATTÎRÎÐANÂS KÛRE!

Palutini savu íermeni, dâvâjot sev trîs dienu attîrîðanâs kûri ârpus pilsçtas!

Procedûrâs tiek izmantotas austrumu un rietumu dziednieciskâs metodes,kas veicina organisma attîrîðanu gan fiziskâ,gan garîgâ lîmenî.
Attîrîðanâs kûres laikâ organisms tiek atbrîvots no toksîniem,tâdejâdi uzlabojot íermeòa paðsajûtu,aizkavç novecoðanas procesus,palîdz regulçt svaru,novçrð nogurumu un energijas izsîkumu,atbrîvo no uzkrâtâ stresa,sniedz pilnîgu atpûtu un relaksâciju.

PROGRAMMÂ IETILPST:

* organismu attîroða diçta, izmantojot tikai ekologiski tîri audzçtus produktus
* Ajurvçdiskâs masâþas ar dabîgajâm masâþas eïïâm
* kolorpunktûra
* joga,meditâcijas
* pastaigas svaigâ lauku gaisâ
* tçjas vakari,tematiskas filmas

KATRA ATTÎRÎÐANÂS KÛRE TIEK VEIKTA GRUPÂ, KURÂ IR NE VAIRÂK KÂ 4 CILVÇKI!!!

Sîkâkai informâcijai lûdzu rakstiet vai zvaniet:
+37126475837
eliza.metere@gmail.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 19?
Ziņa: