Brûni izdalîjumi

Aizsāka Molly 

Molly
Brûni izdalîjumi
16.01.2005 19:07
Sakiet lûdzu, kas varçtu bût par iemeslu brûniem (diezgan tumði) izdalîjumiem. Tâdi man ir jau aptuveni otro mçnesi un sâkas apmçram nedçïu pirms mçneðreizçm. Pirmajâ reizç domâju, ka tas ir no Postinor, kuru biju iedzçrusi, bet ðajâ mçnesî nekas tâds nebija!
Pirms 5 mçneðiem beidzu dzert OK, bet sâkumâ izdalîjumi nebija. Vai lûdzu varat padalîties, kas tam varçtu bût par iemeslu! Paldies par atbildçm!
nastix
Re: Brûni izdalîjumi
16.01.2005 19:24
tie nevaretu but ta saucamie ovulatorie spotingi?
Aûû
Re: Brûni izdalîjumi
16.01.2005 21:03
ta ir postinora pecreakcija - tas tabletes organismu tomer sachakare - es pirms kadiem paris gadiem 4 men pec vienreizejas postnora lietoshanas visu laiku asins pilçs pilinâjos starp mçneðreizçm

Re: Brûni izdalîjumi
16.01.2005 22:43
Paskaties uz iepakojuma - konsultçjies ar ginekologu pirms to (Postinor) lieto.
vai
Re: Brûni izdalîjumi
16.01.2005 22:50
noteikti pakonsultçjies,bet tad gan bûspostinoram par vçlu:)
D&G
Re: Brûni izdalîjumi
19.01.2005 15:12
Tas ir saistiits ar hormoniem. Man arii taa ir. Kad dzeru OK tad viss kaartiibaa, kaa beidzu dzert taa uzreiz bruuni izdaliijumi kaadu nedeelju un tad shausmiigi speeciiga asinoshana, kas saucaas meeneshreizes. Faktiski man jaalieto ok ne tikai taapeec, lai izvairiitos no gruutnieciibas, bet arii taapeec, lai vienaa jaukaa dienaa nenoasinoju.
Bet principaa Tavs vieniigais riiciibas variants ir aizteceet liidz aarstam!:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 5?
Ziņa: