apgraizîðana

Aizsāka bobby 

apgraizîðana
03.02.2005 21:11
lieta sekojoða: dzimumaktu bez prezervatîva nevaru veikt, jo saap priekðâdiòa.. domâju iet apgraizîties.. itkaa jau [varbût] bçrnîbâ vaidzçja iet? nu nez.. tik tagad atskârtu ðâdu situâciju.. un gribçju zinât, kur to apgraizîðanu var veikt? Rîgâ nedzîvoju, bet vai citâs pilsçtâs arî tas ir iespçjams?
Re: apgraizîðana
03.02.2005 21:43
ârpus Rîgas urologi ir (tâtad var veikt ðo operâciju) Liepâja, Ventspils, Kuldîga, Jelgava, Valmiera, Jçkabpils, Daugavpils, Rçzekne.
Anonîms
Re: apgraizîðana
26.02.2006 20:13
Vçlçjos nosaidrot cik ilgs ir rehabilitâcijas periods un kâdi pasâkumi ir jâveic ðinî periodâ?
Re: apgraizîðana
26.02.2006 23:03
man apgraiziija kad man bija kaadi 5 gadi.teevs gribeeja taa.

cik atceros tad bija kopeejaa narkoze un peec tam 2 dienas slimniicaa guleeju.peec tam diegus tik iznjemt veel peec kaada laika.

nesuudzos,man jau dikti patiik un sievieteeem veel vairaak:) minetu taisa ar lielaako prieku :)

graizi noteikti.iesaku.
Re: apgraizîðana
26.02.2006 23:06
:)
kautkaa man liekas, ka arii tas par sievieteem ir taa kaa gaumes jautaajums. UN kaa ir ar juutiibu peec apgraiziishanas? NEsamazinaas?
Mhmm
Re: apgraizîðana
26.02.2006 23:28
Samazinâs!!! Un sievietçm tas patîk vairâk!
Re: apgraizîðana
26.02.2006 23:34
A kas tur var patikt vairaak?
Respektiivi laikam tiek domaats tas, ka vecis ilgaak nebeidz...hmz... man kautkaa lidz shim nav bijushas probleemas ar ilgumu... nee nu ja nesanaak sevi kontroleet tad var ari kautko nogriezt 8)
Re: apgraizîðana
27.02.2006 09:35
NU, nezinu, nezinu, man, tomçr seksâ galvenais ir kvalitâte, nevis kvantitâte, un, ja tas velkas stundu, tad jau sâkas zvana gaidîðana (kâ garlaicîgâ stundâ):)
mmm
Re: apgraizîðana
27.02.2006 10:29
varbuut nemaz nav jaapgraizaas, varbuut pietiek ar kaadu siiku griezumu, kas likvidee kaadu iipatniibu... un turpmaak nekaadu saapju? pakonsulteejies vispirms pie kaada speca...
Re: apgraizîðana
14.03.2006 00:16
nu mans puisis jau beerniibaa tika apgraiziits..juutiiba vinam ir tiesi laikaa ,katraa zinja nekas nekur neaizkavejas(varbuut pat pa aatru, ) ..Personiigi man(tas ir tikai mans viedoklis)jau nu patiik labaak apgraiziiti viiriesi, jo taa aadinja man liekas (no briiza kad saaku draudzeties ar apgraiziitu puisi)nejeedziiga, un pat atgruudosa, un vel zinot ka zem tas krajas netiirumi, un rodas smakas, kaut vai nedaudz, kautvai viirietis ir normali tiiriigs....
med med
Re: apgraizîðana
14.03.2006 00:25
Par so tçmu jau bija spriedumi. Skaties arhîvâ.
Apgraizîs. Uzliks ðuves. Pçc 7 un...cik dienâm noòems. Vçl nevarçsi piekopt dzimumdzîvi 30 dienas. Vaniòas ar ziliem graudiòiem. Pârsçji ar ...kaut vai ar furacilînu. Bet to ieteiks tavs urologs,kas veiks operâciju.
Domâju,ka daba neko lieku cilvçkam nav devusi.. Apgraizît var daïçji. Var tâ riktîgi. Apspried ar ârstu.
Ja pilnîgi,kadu laiku bûs grûti pierast seviðíi ja jûtîgs esi vai maigas dabas.
:)))
Re: apgraizîðana
15.03.2006 17:31
man ar tiik vairaak apgraizitie:) Minetu daudz patiikamaak veikt:))
osis
Re: apgraizîðana
26.03.2006 23:51
kas tad ir daljeja apgraizisana un kas pilniga? Kas to dara? cik tas varetu maksat? cik ilgi pec tam nevar sexot? Palidziet kam ir bijusi pieredze!
med med
Re: apgraizîðana
27.03.2006 14:39
Daïeji.tas ir .kad nogrieþ tik daudz .lai priekðâdiòa netraucçtu.Galviòa nav atkailinâta pilnîb'Bet uzbudinâtâ stâvoklî gajviòa atsedzas
Pilnîga apraizîðana-galviòa atkailinâta arî miera periodâ

l
sieva
Re: apgraizîðana
27.03.2006 15:11
Nu, mans vîrs ir apgraizîts. Agrâk ir nâcies sastapties (un ne tikai ) ar neapgraizîtiem vîrieðiem. Mans secinâjums - mans vîrs uzbudinâs âtrâk, salîdzinot ar citiem vîrieðiem (man zinâmiem, khe, khe). Pats galvenais - nekad, nekad viòð nav kaut mazliet nepatîkami odis (atðíirîbâ no neapgraizîtiem, bet tîrîgiem vîrieðiem) ;) Dzimumakta laikâ nejûtu atðíirîbu - ir loc.apgraizîts jeb nç.
P.S. Bet savu puiku neapgraizîsim :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 25?
Ziņa: