Kaðíis

Aizsāka susuris 

Kaðíis
24.02.2005 15:27
Lûdzu palîdziet - kur internetâ var atrast info par kaðíi(pazîmes, ârstçðana...) latvieðu valodâ? Sietâ un googlç nekâ jçdzîga nav.
kaija
Re: Kaðíis
24.02.2005 16:25
Kur internetaa atrast nezinu, bet paziimes ir taadas, ka niez visas malas, iipashi vakaros. Aptiekaa bez receptes var nopirkt dazhaadas smeeres, kuras jaamaina, taapat kaa gultas velja, jo kashkja eerce aatri pierod.
Mazdakteris
Re: Kaðíis
24.02.2005 16:58
To Susuris. Mûsu paðu forumâ jâmeklç par niezi vai kaðíi. Nevaru 10 x rakstît par vienu un to paðu tçmu. Ar cieòu. Sk vecâkus ierakstus.Vispirms jau jânosaka vai tas tieðâm ir kaðíis.Pat speciâlistam tas ir grûti.Vieglâk tieðâm aiziet pie jebkura âdas ârsta.Veiksmi.Puiðiem galvenâ pazîme,ja ir starp roku pirkstiem niezoði izsitumi un uz dzimumlocekïa viena vai vairâkas tâdas izteiktâkas pumpas. Nieze tieðâm ir vakaros un naktî .Vçlreiz veiksmi.
vilma
Re: Kaðíis
24.02.2005 23:39
Bet ja pirkstu starpâs nav niezoðo pumpu, bet niez delnu virspusç, rokâm ap elkoòiem un kâjâm cisku virspusç. Îpaði niez zem karsta ûdens. Vai tas varçtu bût kaðíis?
jaja
Re: Kaðíis
24.02.2005 23:41
Cinka ziede - leti, labi, efektivi.
Mazdakteris
Re: Kaðíis
25.02.2005 08:33
Mîïais cilvçk. Nevar pat Íînas imperatora ârsts ârstçt neredzotpacientu,nepataustot pulsu vai neieskatoties acî.Tas var bût dermatîts,tas var bût arî kaðkis.Vai,vai.vai... Vai tieðâm ir tik grûti savas veselîbas dçï aiziet pie sava ârsta. Veiksmi.
Re: Kaðíis
25.02.2005 09:37
Bet es pie arsta biju. mani apdaktereja ta ari nepateica vai kaskis , vai dermatits ,vai alergija...Kadas divas nedelas bija labi, bet tagad atkal niez visas malas. Drausmigi.
Mazdakteris
Re: Kaðíis
25.02.2005 15:45
Kaðíis var dot gan dermatîtu,gan alerìisku nâtreni. Nervi var dot dermatîtu un niezi.Arstçðana var bût tikai kommpleksa.Ja ar kaðíi neesi izdarîjis visu pareizi tas var atkârtoties pçc 2-3 nedçïâm. VAJAG atkârtoti iet pie sava ârsta. Es varu ieteikt tikai kumelîðu tçju lai mazinâtu kaitîgo darbîbu lîdz ârsta apmeklçjumam. Kaðíi tas protams neizârstçs.Nervu tçjas uz nakti,vai pret alerìiskâs tçjas. ÂRSTU,ÂRSTU,AÂRSTU!!!!! Nediusmojaties , bet tas ir pareizâkais variants.Âda sievietei ir tâs lielâkais dârgums. Vîrieði mîl ar acîm.....
Re: Kaðíis
25.02.2005 16:18
Ta jau ari arstam prasiju, ko man darit ja tomer pec laika atkal niez, vajag ar to benzolbenzat smeriti pasmeret...Es prasu vai man ir kaskis, ne nevarot pateikt, jo pec kaska neizskatas. Arsteja jau kompleksi gan pret kaski, gan pret alergiju, beigas pat skidro kalki padzeru. Pulveri nomainiju. Eucerinu nopirku utt. Kads man labums no ta arsta ,ja vins pats nezin ,kas ir. Tad jau atkal velreiz iziesu to arstesanas kursu. Un gimenes arsts jau diez vai velreiz dos nosutijumu. Un kur gan to kaski var dabut, ja krietnu laiku pa majam vien esmu. Vispar man ir aizdomas, ka varbut udens ir slikts un sausina adu un talak rodas nieze.
Re: Kaðíis
11.11.2008 17:12
Mazdakteris Wrote:
-------------------------------------------------------
> Kaðíis var dot gan dermatîtu,gan alerìisku
> nâtreni. Nervi var dot dermatîtu un
> niezi.Arstçðana var bût tikai kommpleksa.Ja ar
> kaðíi neesi izdarîjis visu pareizi tas var
> atkârtoties pçc 2-3 nedçïâm. VAJAG atkârtoti iet
> pie sava ârsta. Es varu ieteikt tikai kumelîðu
> tçju lai mazinâtu kaitîgo darbîbu lîdz ârsta
> apmeklçjumam. Kaðíi tas protams neizârstçs.Nervu
> tçjas uz nakti,vai pret alerìiskâs tçjas.
> ÂRSTU,ÂRSTU,AÂRSTU!!!!! Nediusmojaties , bet tas
> ir pareizâkais variants.Âda sievietei ir tâs
> lielâkais dârgums. Vîrieði mîl ar acîm.....
Re: Kaðíis
11.11.2008 17:13
kaa war izaarsteet to jobano kaski????kas jaasmeereee?????kaaads war beidzoot pateikt,zajebal jaw kasiities:D:D:D:D:D
Re: Kaðíis
11.11.2008 19:18
Sçra ziede palîdz,aptiekâs pârdod bez receptes.
Re: Kaðíis
12.11.2008 22:50
4 % permetrîna ziede
Re: Kaðíis
12.11.2008 23:59
seera ziede ir konkreets ooldskuuls ;) Permetriina ziede buus kas labaaks.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kaðíis
17.11.2008 20:51
Man vienalga,kâ to sauc,starp citu,nezinu,kas tas tâds-ooldskuuls ir,bet galvenais,ka palîdz.jâlieto regulâri un veïu un apìçrbu jâgludina ar karstu gludekli no kreisâs puses.Kursam jâilgst vismaz nedçïu un tikai pçc tam jânomazgâjas un jânomaina gultas veïa.Tas tieðâm palîdz.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 24?
Ziņa: