Yarina vai kâdai ir laba pieredze?

Aizsāka viirietis 

viirietis
Yarina vai kâdai ir laba pieredze?
06.05.2005 01:04
Vârdu sakot abiem ar draudzeni ir apnikuði prezervatîvi, nu nelietojam tos droði jo uzvelkam tikai kad jûtu ka drîz beigðu tâpçc nu nav tas droði bet visu laiku to gumiju negribam redzçt ne acu galâ.. nu tâ nav mîlçðanâs ar kaut kâdu gumiju, tâpçc izdomâjâm lietot hormonâlâs tabletes - Yarina... nu taa ârsts pçc apskates viòai izraxtîja, tagad lasu to grâmatiòu un sâku baidîties tur tik daudz iespçjamu blakusparâdîbu un visâdu citu blakus faktoru kas ko ietekmç, tagad lasu vçl atsauksmes un visâm tik slikti.. vârdu sakot vai ðeit ir kâda sieviete ar pozitîvu pieredzi lietojot ðîs tabletes. Paldies...
Katra uz katrâm hormonâlajâm "reaìç" atðíirîgi - blaknes arî norâdîtas visas iespçjamâs, bet var izpausties 1-2 vai neviena...
visizplatîtâkie novçrojumi paðai un no diskusijâm - vairumam (bet ne visâm) - samazinâs dzimumtieksme... daþâm sâk pieaugt svars.... u.t.t.

ja nav specifisku "pretargumentu" - spirâle tomçr varçtu bût optimâlâks risinâjums..., bet tâs jau ir manas subjektîvâs domas...
viirietis
Re: Yarina vai kâdai ir laba pieredze?
06.05.2005 08:23
vai kaads/-a var pastaastiit kaa norit tâs spirâles ievietoðana, darbîba un jçga? kâ tas strâdâ un cik tas maksâ?
Mana draudzene jau gandrîz gadu lieto un pieredze ïoti laba. Nekâdu sareþìîjumu. Tikko bija uz ikgadçjo apskati un viss râdâs ok.
http://www.dr.lv/forums/search.php?f=3&search=yarina&globalsearch=0&match=1&date=0&fldsubject=1&fldbody=1

http://woman.delfi.lv/forum/search.php?f=22&search=Yarina&match=1&date=0&fldsubject=1&fldbody=1
viirietis
Re: Yarina vai kâdai ir laba pieredze?
06.05.2005 09:43
to dr.lv search jau es izdariiju un redzeeju briesmu lietas tieshi taapeec arii prasu par LABO pieredzi ar yarina
spirâli ievieto vienâ no beidzamajâm MR dienâm, kad vairs nav pastiprinâtas asiòoðanas bet dzemdes kakls vçl ir vaïâ
pati ievietoðana prasa kâdu ~minûti laika - nu tad arî ðajâ laikâ ir mazliet nepatîkama sajûta...
darbojas: neïauj apaugïotai olðûnai "iesakòoties" dzemdes ìlotâdâ - traucç...
maksâ sâkot no kâdiem padsmit latiem lîdz pat pâri simtam... ar hormoniem....

jâ vçl bija svaiga tçma par nuvaring (laikam) vai kâ lîdzîgi - hormonâls vaginâli lietojams lîdzeklis...
no 52 kg uz 60 nepilna gada laikaa.
Labaa pieredze? Staavoklii tieshaam nepaliku!
viirietis
Re: Yarina vai kâdai ir laba pieredze?
06.05.2005 11:07
varbuut esi vienkaarshi slinka un nesporto.. tad jau attaisnojumu vienmeer var atrast...
nu ir pamatojums svara pieaugumam no papildus sieviðíajiem hormoniem, no tâ, ka organismam viltus ceïâ iestâsta, ka sieviete ir grûta.....
Es lietoju jau gadu, bez problçmâm! Un svaru tikai zaudçju, nevis ieguvu. Man katrâ gadîjumâ pret Jarina pretenziju nav, pie tam sejas un íermeòa âda gluda un tîra, mati lçnâk taukojas. Pagaidâm tikai plusi! :) Un galvenais jau, ka sirds mierîga. Dzimumtieksme pie tam ir tikai palielinâjusies, manâm vîrietim atliek turçt lîdzi :)!

viirietis to Sanny
Re: Yarina vai kâdai ir laba pieredze?
06.05.2005 12:47
SUPER! :) Man priex par Tevi un Tavu draugu!

Es ïoti ceru ka man ar draudzeni bûs tikpat veiksmîga pieredzi ar ðo preperâtu:)
Es no Yarinas 3meeneshu laikaa pienjeemos pa 4 kg!! Bet bija arii savi plusi, kruutis palika lielas un stingras, arîi sejas adas probleemas izzuda.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 7?
Ziņa: