Vecmaates

Aizsāka Agija 

Agija
Vecmaates
06.06.2005 11:03
Sakiet ludzu vai kaads nezin ko konkreetaaku vai tie's'am sogad vairs neapmaaciis vecmaates nevienaa no medskolaam? 1. med. skolaa, kur visu laiku notika apmaaciiba, saka, ka iespeejams no shii gada vairs nebuushot, jo esot paarprodukcija.
Ja kaadam kas konkreetaaks zinaams, luudzu sakiet, jo tieshaam esmu shogad stingri noleemusi staaties uz vecmaateem.
Re: Vecmaates
06.06.2005 13:24
Nevis paarprodukcija, bet mainiis apmaaciibas sisteemu. Pece plaana no sha agada vecmaates sagatavos tikai Riigas Stradinja Universitaatee. maaciibas 4 gadus. un gadaa bakalaura vai kaads tur graads shajaa nozaree.
Agija
Re: Vecmaates
06.06.2005 20:22
Ineshuk, vai taas ir baumas jeb Tu zini 100%? Kur taads info?
Agija
Re: Vecmaates
06.06.2005 20:24
Tiko paskatijos www.rsu.lv, - tur nekur nav mineets par vecmaateem. Nevar tak buut, ka nav lapaa ierakstiits.
Re: Vecmaates
06.06.2005 20:50
Zinu 99,99%. Man draudzene izstraadaaja to vinju apmaaciibas programmu. saka, ka tas esot 100 punkti. man gan ar shkjiet savaadi, ka no shaa gada jau taisaas maaciit, kaut nekas veel nav iisti gatavs. bet pie mums jau taa parasti.
Kaija20
Re: Vecmaates
09.06.2005 15:29
Nu tad jau arii medmaasas un arsta paligus jaamaaca RSU! Negribas ticeet Ineshukam, ka tikai vecmaates peeksnji maaciis RSU! Ar ko vinjas labaakas vai sliktaakas par medmaasaam vai piem. zob. asist????
Re: Vecmaates
09.06.2005 15:50
Ar to, ka vadoshie darbonji izdomaajushi, ka liidziigi kaa aarzemees vecmaates esot jaaapmaaca koledzhas tipa izgliitiibas iestaadees. Un taa kaa medskolas, kuras shobriid sagatavo vecmaates, neatbilstot kaadiem tur standartiem, tad atliekot sho programmu "pabaazt" zem RSU.
Agija
Re: Vecmaates
09.06.2005 18:15
RSU neko par shaadu programmu nezin... zvaniiju - man teica, ka nekas taads shogad nav plaanots.
Re: Vecmaates
09.06.2005 18:17
Nu tad vinjiem tur pashiem lielaaks bardaks, nekaa es jau zinaaju...

Pashi pirms nedeeljas vai divaam Senaataa apsprieda programmu...
a
Re: Vecmaates
09.06.2005 19:59
Tad stipri iesaku nestaties ari Rigas 1. med. skola macities uz arsta paligu. Jo ir informacija ka citas med. sk. pec tadas pasas apmacibas izsniedz liekas ka 2 limena augstako medicinisko izglitibu.
Re: Vecmaates
09.06.2005 20:49
RSU parasti neviens neko nezin...mans 4 gadu noveerojums:PPP
Sanita
Re: Vecmaates
14.06.2005 15:23
Es arii gribu staaties uz vecmatem shogad, bet izlasot sho diskusiju, arii zvaniiju uz RSU un R1MS un neviens neko veel nezin pat shodien.
Vispaar traki - kaa tas var buut? Ir tachu jaareekinaas ar tiem, kas plaanojushi savu dziivi.
Piem. R. 1. med. skolaa nav iestaajeksaameni, bet RSU ir vajadziigi centraliz. eksaameni. Un taa kaa vidusskolu beidzu jau pasen, man nav centr. eksaameni, un tad sanaak, ka jaaizlaizh gads. Domaaju, ka taa ir cuuciiba, ka taa chakaree cilveekus.
Jaapasakaas RSU - kur ir dariishana ar RSU, tur saakas visaadas apshaubaamas lietas. FU!!!
Sanita
Re: Vecmaates
14.06.2005 15:29
Ir tachu jau faktiski Jaanji klaat - kad tad pazinjos sho faktu, buus vai nebuus vecmaates 1. medskolaa?
Laikam 1. septembrii...: ((
Ja reiz RSU nevar izdomaat, tad tak zoliidi buutu atlikt uz 1 gadu, un laut cilveekiem reekinaaties ar ar kaut ko, savaadaak - www.rsu.lv nekas nav rakstiits par vecmaateem, medskola arii neko nezin, un internetaa arii nekas nav atrodams...
ar sho nezinju, tiek grauta abu skolu pashcienja - nevar palauties ne uz ko!!! Mees tachu arii esam cilveeki un nevar taa meetaaties ar tik ilgu nezinju!MEES GRIBAM ZINAAT!!!
Es(a)
Re: Vecmaates
14.06.2005 23:02
1. uzòemðana mâcîbu programmâ notiek pçc uzòemðanas plâna apstiprinâðanas, vienîgais mierinâjums, plâns vçl nav VM apstiprinâts un skola kavçjâs ar atbildi
2. ko jûs tais vecmâtçs saskatât? diplomu jau iegûsiet, mâsas par muïíçm varçsiet uzskatît , bet darba tad nebûs........un atkal teiksiet, ka mûs nebrîdinâja
3. RSU ðâdas programmas ideja virmo kopð 1994.gada, nezinu, bet manuprât tâ tikai ideja....nu nav tâ vecmâtes kur likt... a mâsâs ar augstâko izglîtîbu vecmâðu prestiþs neïauj studçt....
4. ejiet vien uz mâsu studiju programmu, perspektîvi, darba izvçle, augstâkâ izglîtîba.....
Re: Es (a)
15.06.2005 00:05
Paraadi man perspektiivu maasas darbaa. Kaut vai asr augstaako izgliitiibu. Cik taadas zinu- gaudu leja, ne perspektiiva un darba izveele.Ja nu tikai mineetaa augstaaka izgliiitiiba. Kaut gan ko dod taa augstaakaa maasziniibu izglitiiba, ja seguma tai nav...
Re: Vecmaates
15.06.2005 00:32
to ineshuks
Es ta padomaju - tomer ir vertaks macities uz medicinas masu un uz augstako izglitibu - tikai dazu merku delj )))
1.Ja gribi palikt darba nodalas vecakas m.masas amata, vai iekapt taja kresla )
2. Uz perspektivu ka beidzot macities ta zigli dabujot pieredzi uz arzemem, jo ES zona medicnas masas diploms cik zinams tiek atzits automatiski. Bet augstaka maszinibu izglitiba garantes ka neklusi par 5 punkta mazgataju )))
Brigita
Re: Vecmaates
15.06.2005 00:35
Bet ja negrib uz aarzemeem, tad tomeer par vecmaati ir labaak - 1)ir perspektiiva kaadaa privaatpraksee un liigumi un iipashaas veelmes no pacienteem...
a maasa tik raksta kartinas vai padod instrumentus vai spricee labaakaa gadiijumaa.
Re: Vecmaates
15.06.2005 00:38
Ja nu tikai skaidri zin, ka peec maaciibaam notiis makshkjeres. Citaadi- izmaacaas par medmaasu i tad attopas, ka laiks veejaa palaists i jaamaacaas kas cits, ja grib gjimeni uztureet, jo par to algu nekas nesanaaks...
Re: Vecmaates
15.06.2005 02:01
ta ari ir...
Nekas - nav jau aiz kalniem tie laiki kad normali medicinas darbiniekus atalgos )))) Kadi 10 - 15 gadi tikai ))))

Nu ko jus vecmate, vecmate - ta ir ta pati medicinas masa + dzemnieciba pastiprinata.



Ziòojums rediìçts (15-06-2005 04:12)
Es(a)
Re: Vecmaates
15.06.2005 22:31
to Brigita

þçl, Brigita, ka tev tik aprobeþots skatîjums uz mâsas profesiju.... ceru, ka visi, kas cer studçt, vismaz daïa ir atbrîvoti no ðîs stereotipskâs domâðanas un savâ profesijâ tieðâm cer sasniegt visaugstâko profesionalitâtes lîniju.
Es, pateicoties savai mâsas profesijai, íad uzsâku studijas nepaklausîju ðâdiem izteicieniem un dzîvç daudz ko esmu sasniegusi tikai tam , ka esmu mâsa.
Man vienkârði daudzreiz ir bijuðas þçl tâs jaunâs, gudrâs vecmâtes, kura staigâ no kabineta uz kabineta darba meklçjumos, bet tai paðâ viena no slinkâkajâm mâsâm var izvçlçties labu labos darba piedâvâjumus.
Es(a)
Re: Vecmaates
15.06.2005 22:39
To ineshuks

nevajaga runât lietas, ko nepârzini............

ar tâdu negatîvismu noskaòota - nav brînums par darba (ne)atraðanu...tâdu mâsu jau ir pilnums un nevienam jau tik kritiski noskaòotas nav vajadzîgas

perspektîvas lielas - vadîba, pedagoìija, ârzemes kâ saka Raimonds ar noteikumu, ka ir vismaz kripatinj angïu valoda, praktiskâ mâsapats par sevi.....es nerunâju vçl par visâdâm mìistratûras iespçjâm, kas paveras pçc bakalaura grâda iegûðanas, praktiski jebkur, ja ir vçlçðanâs, uzòçmîba utt....
Re: Vecmaates
15.06.2005 23:28
to Es(a)
ineshuks ir arste ))
nastix
Re: Vecmaates
16.06.2005 11:03
dzirdçts, ka sarkanâ krusta med. koledþâ ar nâkamo gadu bûs vecmâðu programma.
Asnaate
Re: Vecmaates
16.06.2005 14:00
Ar sho vai naakamo gadu?
Nu tad jau biki par daudz - shogad nekur, a nakoshgad RSU, Sark. krusta un moska veel 1. med. skola negribees atteikties!
Es(a)
Re: Vecmaates
16.06.2005 14:29
tad jau saprotama ineshuka attieksme un ironija par mâsâm.... tikai jautâjums tad, vai bez tâs mâsas vispâr strâdât var..........
Re: Vecmaates
16.06.2005 18:42
Ne mazaakaas ironijas. Reaalaa situaacija darba tirguu. Vieniigaas meitenes ar maasu izgliitiibu, kuras ir patiesi apmierinaata sar dziivi un darba algu nestraadaa specialitaatee. Tad kaada jeega to 3 gadus maaciities? lai secinaatu, ka bija kljuuda un jaagrozaas citaa virzienaa? Ar cilveekmiilestiibu reekjinus neapmaksaasi.
Ar tiiru maasas izgliitiibu es perspektiivu Latvijaa neredzu (ja ar perspektiivu saprotam ne tikai patiikamu darbu, bet arii patiikamu atalgojumu).

P.S. Tas ir maasu nevis aarstu komplekss- visu laiku domaat, ka par vinjaam kaads ironizee.
Es(a)
Re: Vecmaates
16.06.2005 21:41
Ja mâsa ir pietiekoði gudra, tad mierîgi var strâdât gan specialitâtç, gan naudu nopelnît......
Re: Es (a)
17.06.2005 21:10
Es nu gan neteiktu, ka visas taas maasas, kuras par to oficiaali noteikto algu vien straadaa akuraat buutu dumjas. A kur maasai labi maksaa no tiesas nezinu. Vai arii atshkjiras muusu priekshstats par teemu- labi maksaa.
J avien tas nebija domaats kaa- gan straadaat specialitaatee, gan (citur) naudu nopelniit. Jo es neuzskatu par normalau situaaciju, ka nauda jaapelna CITUR nevis taa jau it kaa darbaa.
Gabija
Re: Vecmaates
19.06.2005 11:44
Nu nevajag vispaar staaties tajaa 1. mediciinas skolaa, ja pashi nezin neko... tas liecina par nekaartiibu jau pashos pamatos - iestaasies - buusi nelaimiiga, visu laiku buus neskaidriibas..
Agija
Re: Vecmaates
21.06.2005 13:40
Visi te runaa tikai par naudu un lielajaam perspektiivaam, bet man, konkreeti, ir jau augstaakaa izgliitiiba tikai citaa jomaa, bet vecmaates ir mans aicinaajums. Straadaaju labaa firmaa, par atalgojumu nesuudzos, bet sirds balsij nepaveeleesi.
Ne visi visu meera tikai naudaa!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 17?
Ziņa: