Analîzes B hepatîtam

Aizsāka meituks 

meituks
Analîzes B hepatîtam
27.10.2003 10:48
Varbût kâds forumietis man varçtu pateikt, kura tieði analîze ir jâatzîmç B hepatîta vîrusa noteikðanai.
Ìimenes ârsts man iedeva analîþu norîkojumu parastajai asins ainai, ârstam uzreiz aizmirsu pajautât, bet labprât gribçtu pârbaudîties arî uz B hepatîtu, bet tur ir vairâkas pozîcijas, tâpçc nezinu, kuru atzîmçt:
HBs Ag, Anti HBs, Anti HBc IgG, Anti HBc IgM, HBe Ag, Anti HBe.
Ârstam kaut kâ neçrti zvanît :(

Paldies.
Piekabe
Re: Analîzes B hepatîtam
30.07.2008 17:26
Kâdreiz ðeit aktîvi smçlos domu graudus un viedokïus par daþâdiem medicînas jautâjumiem... nezinu cik ðeit vçl ir palikuði zinoðie un pïâpîgie prâti, bet nu varbût kâds man var izlîdzçt ar izskaidrojumu...

biju nodot asinis... nodevu ar domu, ka man uztaisîs perfektas analîzes, jo neesmu pârliecinâta vai bçrnîbâ esmu slimojusi ar B hepatîtu vai neesmu, jo mana vecâ medicînas vçsture nav salasâma un nav arî atrodama... bet baumu veidâ un "pa miglai" kaut ko par "dzelteno kaiti" esmu dzirdçjusi - nezinu vai tas bija man vai kâdam no maniem brâïiem...

tâtad -> ðodien uzzvanîju uz 80000003 un tur man pateica, ka viss kârtîbâ - asinis ir tîras, nekâdas slimîbas neesot un lai es nâku nodot vçl!!! bet tagad es domâju - vai tieðâm???? viòi donoriem tieðâm uztaisa analîzes par visiem 10000% ???
vai varbût es esmu to B hepatîtu pârslimojusi un manâ organismâ nav palikuðas paliekoðas pçdas? Vai viòi tur taisa HBsAg analîzes un vispâr vai tam ar ðâdu situâciju vispâr ir kâds sakars?

P.S.: sorry par ðitik garu filozofçjumu...
Re: Analîzes B hepatîtam
30.07.2008 18:43
par dzelteno kaiti parasti A hepatitiu sauc
Piekabe
Re: Analîzes B hepatîtam
31.07.2008 11:44
mja... tieðâm... dzeltenâ kaite = A hepatîts...

un cik es saprotu, pçc izslimota A hepatîta, ja sekas nepaliek - asinis tomçr drîkst ziedot?

Atradu informâciju - Komisijas Direktîva 2004/33/EK (2004. gada 22. marts) par Eiropas Parlamenta un Padomes Direktîvas 2002/98/EK piemçroðanu attiecîbâ uz daþâm tehniskajâm prasîbâm asinîm un asins komponentiemDokuments attiecas uz EE:
kurâ pie Kritçrijiem pastâvîgam aizliegumam nodot homologâs asinis/asins komponentus ir norâdîti tikai B un C hepatîti un nav A hepatîs...

tad jau sanâk, ka viss ok... tikai þçl, ka VADC norâdîjis nepareizu infomâciju - es zinu vismaz 5 cilvçkus, kuri pat nemçìina ziedot asinis tikai tâdçï, ka pârslimojuði bçrnîbâ "dzelteno kaiti"...
sakne
Re: Analîzes B hepatîtam
31.07.2008 11:54
Jâ,jocîgi, es jaunîbâ arî ar Botkinu izslimoju, bet analîzçs nekas nerâdoties...agrâk, studiju laikos bija jâiet OBLIGÂTI nodot asinis, tâ nu es godîgi saku, ka bijis ir Botkins,neviens netic, brçc uz mani, ka izvairoties, vçlâk pateica, nekas jums nav bijis...kaut mçnesi infekðos nogulçju...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 11?
Ziņa: