Mediíu attieksme

Aizsāka Gabriela 

arii medic
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 15:41
to belisima
Nu tieshi taa. Medikji nedriikst nolaisties liidz ''nepaklausiigo pacientu statusam''. Bet, no savas prakses zinu, ka taadus medikjus negrib saukt pie atbildiibas peec pilnas programmas.
Atceros,kaa mani nolamaaja pacients ar Dg.aknu ciroze. Par ko?Par to pashu neko,jo vinjam savas uzkraataas dusmas/saapes bija jaaizgaazh, nu vinjam pa rokai biju es. Ko es dariiju? Noriju krupi un sniedzu vinjam paliidziibu. Galugalaa kur man ir taas tiesiibas vinju moralizeet-uz naaves gultas.
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 15:45
Cien kolçìi!
Izvairieties no pacientes Rubenes Ilzes p.k. 170546-12345,
- netiksiet vaïâ 45 min,
-vilks laukâ no savas somiòas nepârtraukti zâïu kastîtes, ko dzçrusi kopð 92 gada, smirdîgus zâïu tçju maisiòus , ko dos jums paostît,
-nepildîs nevienu jûsu nozîmçjumu,
-uz ieteikumu nodot asins analîzi, izvilks no somiòas jau nodotu pirms 2 gadiem.
-pçc katra jûsu teikuma uzdos jautâjumu - varbût man ampicilînu padzert. --kad visu bûsiet izrunâjuði sâks uzdot jautâjumus - vai jûrâ drîkst peldçties, vai pureòu tçju drîkst dzert, vai pie loga drîkt dziïi elpot u.t.t.
pçs ðîs sarunas tâ arî nesapratîsiet kas viòai ir par sûdzîbâm un kas viòu traucç.
Redzot viòu 3 x pâròem nepârvarama tieksme nopirkt beisbola nûju.

p.s. visi vârdi, datumi, medikamentu nosaukumi ir izdomâti, gadîjumâ, ja sakrît lûdzu neapvainoties.
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 15:45
to belisima
Es nerunâju par notikuðo ar autori, bet gan par to, kâ var nesaprast cita komentçtâja SKAIDRI izteiktu domu. Tas vçl bûtu pieòemami , bet ar kâdâm tiesîbâm var atïauties otru apsaukât? Ja bûtu uzrakstîjuðas: "man galvâ íîselis, es nesaprotu, ko XXXXX gribçja teikt"! Labi, kas ir tas ir. Bet nç taèu, rakstam: Klau, tava galva ir piebaazta ar kjiiseli.
Ai, ko nu! Tur pat blakus atrodas arî problçma, kas gadîjâs tçmas autorei! Varbût ârsts arî pabrîdinâja un savas aizieðanas iemeslu pateica kâdam, kas bija palicis uz vietas, un tieði tas cilvçks bija tas losis, kurð neko nepaskaidroja autorei. Nu mazums kas varçja notikt!
belisima
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 15:55
esmu iemacijusies kadu loti svarigu lietu,kas lauj vieglak dzivot - nenemt visu tik loti pie sirds...vienmer kads kadu var parprast - gan jautajumos par pienemsanu,gan par kiseli vusu parejo...
veselaa pilsone
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 15:59
otto dusmojas ;)

Bet..., Latvijaa jau sen ir anarhija (kopsh atdzimshanas), kuru daudzi nez kaapeec notur par demokraatiju... Naivi gan...
NuInu
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 15:59
to apbizhotajiem otto un plantVeidiigajiem Tieshi taa - PIEBAAZTA, jo nu jau pa tavaam bezkauniigajaam achteleem tas kjiiselis liist laukaa kaa asara, kaa taada dusma, kaa mazveertiibu kompleks.
Iemiili savu galvu,lai negaacijas apsiikst,iesaku filtreet domas.
Man domaat,santehnikji NAV dakteri un otraadi/kaut nu reizeem arii taa meedz gadiities.../;
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 16:03
to belisima
Nu vai tad man nav taisnîba? Palasi NuInu pçdçjo komentu!?
to NuInu
A Tu pamçìini nedomât, varbût kaut kas sakarîgâks sanâks! Ar domâðanu Tev pagaidâm neveicâs.
nuInu
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 16:30
to plants Nu vismaz labi, ka tu esi pashkritisks :P
Es tikai zinu vienu, ka taadi,kaa tu, man smadzenes neskalos.
Taas ir manas domas. Pie taa arii paliksim.
P.S. Izbeidz kaadam...suudzeeties un tu ieraudziisi, ka pasaule nav melnbaltaina.
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 16:54
to nuInu
Godîgi saku, neko no Tava komenta nesapratu. Tu par ko?
Protams, ka kâ katrs normâls cilvçks esmu paðkritisks. Kas tad tur var bût dîvains vai ievçrîbas cienîgs?
Ja Tev izdevâs "zinât vienu", tad ar Tevi vçl nav tik traki. Ja pacentîsies, varbût "zinâsi arî otru", tad kazi arî "treðo", nepadodies!
Par smadzeòu skaloðanu... neko nezinu. Nevaru pateikt, vai Tev tâs var vai nevar skalot! Un vispâr, vai ir ko skalot.
Ja reiz Tu zini vienu, tad nevajag rakstît "Tâs ir manas domas" . Jâraksta " Tâ ir mana doma"
Paliksim mçs ne "pie tâ", bet gan katrs pie sava, ja, protams, Tev kaut kas savs ir!
"Izbeidz kaadam...suudzeeties un tu ieraudziisi, ka pasaule nav melnbaltaina." Kur Tu ðo izlasîji? Skaists teikums, bet kaut kâ nevietâ lietots.
kristinka
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 16:57
Es kaut ka nesapratu to attieksmi - pret cilveku drankigi izturejas, a jus te klupat ta ka vilku bars virsu! Nu un, ja 2 stundas ieprieks pierakstas pie arsta, tad ko arsts var negaidit? Vai ir kadi nerakstitie mediku likumi, ka jasagaida tikai tie pacienti, kas 2 nedeljas ieprieks pierakstijusies? Un cukas ir ari tie pacienti, kas neatnak, kad pierakstas un ari santehniki, visapbrinojamaka laikam tema aprakstitaja situacija ir lieta, ka tie darbinieki kaut ka to neatrisinaja, nu var taks ta mierigi solidi, piedavat citu laiku, lai nav tads krenkis, nu ja, atkal jau stasts par attieksmi.
Un vispar, pat ja pec 9 stundu operacijas, a kam tagad viegli. Pasi arsti jau ta visu grib sagrabt, gan operacijas, gan privatpraksi, nu naudinu grib, tad lai ari pacientus ciena.
belisima
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 17:02
principa jau neviens nevienma neuzbruk bet,manuprat censas paskaidrot ka ari arsti ir vispirms ir cilveks un tikai tad arsts,nevis otradak ka pienemts uzskatit...
veselaa pilsone
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 17:17
visi esam cilveeki, nu, protams...

deputâti tâpeec drîkst pïçgurot un nodarboties ar izvirtîbâm - ideâls piemçrs tautai, kâ jâdzîvo...
policija - paði zagt un pieòemt kukuïus...
mâcîtâji - mierîgi ðíirties, pamest ìimenes ar bçrniem, bût citâdi orientçti...
ko nu tur tâds dakterîtis, kuram, lai paðam izdzîvotu, jâciena naudîgi un bieþi vien kaðíîgi pacienti...

nu a tie "melnâ" darba darîtâji... ko nu par tiem, labi, ka vçl dzîvi...

a degradçtâ tauta tik degradçjas aizvien vairâk..., jo, jâ, izrâdâs, bez morâlâm un çtiskâm vçrtîbâm nekas labs nav paredzams...

p.s. nu tas tik tâ..., sîkas pârdomas aiz gara laika...
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 17:38
Mçs dzîvojam konkr'çtâ vietâ, konkrçtâ laikâ un iedomâties ka ðajâ valstî tieði ârsti bûs tie labâkie no labâkajiem un paraugs visiem pârçjiem ir ïoti naivi.
Kad atnâks laikâ santehniíis, nelamâsies pârdevçja tirgû, sçtnieks mazgâs ielas tad arî ârsti bûs jauki laipni mîïi .
Tas ir lçns process, kas ejams visiem kopâ, tikai nesaprotu, kapçc mediíus visvairâk lamâ.
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 17:39
Ðinî tçmâ pirmo reizi redzçju tâdu emociju vçtru diviem mierîgâkajiem foruma apmeklçtâjiem - otto un plantam... :)))
belisima
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 17:54
nav jau ta ka truks jauku milu un laipnu arstu - tikai parasti tiesi tiem kam patik kaskesanas tadi ari patrapas...:)
p.s.piekritu otto :"Tas ir lçns process, kas ejams visiem kopâ, tikai nesaprotu, kapçc mediíus visvairâk lamâ."
puisis
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 18:10
Kam negadâs, arî ârsts ir cilvçks.
Tie kas ir strâdâjuði ar cilvçkiem, tie zin ðos kaðíîgos klientus, no muðas izpûð ziloni un nekautrçjas "novçlu labâk no tâs iestâdes turçties pa gabalu".
Tev nav bijusi nekad grûta diena, vai paðai dzîvç kâdas nebûðanas, varbût cilvçkam paðam kas atgadîjâs. Varbût kïûdos, bet dakteris arî ir tikai cilvçks, nevis robots no plkst. X lîdz plkst. Y. Nu nesmuki jau ir, bet tapçc nevajag uzreiz visu iestâdi nolîdzinât ar zemi.
nuInu
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 18:11
plantMAN
Cik tu esi pashkritisks,ar to es domaaju tavu komentu man- 16:03
Klau,tu,viena biomasa,rimsties! Med.forumaa ir tavs pashportrets...bez vaardiem...Taatad,cik tu te dailjruniigi nediskuteetu/netrokshnjotu/, es tevi redzu shaadu>shaura krunkainaa piere/ar dazhaam rievaam smadzenees/,izvalbiitaas achteles ar putaam uz luupaam......
Ja tu esi medikjis,lai Dievs staav klaat tiem nabaga pacientiem,kas taisnaa celjaa aiziet pie psihiatra...
Iedzer ko nomierinoshu!
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 18:14
Cik noprotams nuInu zemapzinja jau ir kaartiigi izfiltreeta...
taapat vien
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 18:20
Cik noprotams ineshuks savu zemapzinju NEprot/NEgrib filtreet...
veselaa pilsone
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 18:20
to nuInu:

nu gan tu ðauj pâri visâm robeþâm...
man pat bail palika.... ;(
belisima
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 18:23
es vel saprastu ka sads negativisms naktu no raxra autores ara,bet nu jau sak likties,ka daudziem sodien neiet un emocijas tiek atbrivotas seit...pasmaidiet un kads noteikti pasmaidis preti;)
ne nuInu
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 18:34
to veselaa pilsone -) :
Man domât, tu esi planta paciente. Viòð arî tevi........ iebiedçja,nu jau blaknes/fobijas bûs jâârstç................
Nomierinies un mçìini vçlreiz.
no malas
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 18:40
Plant, kâ tev ar sex orientâciju? Tu te nemitîgi aizstâvi otto lai vai kâdas muïíîbas viòð nerakstîtu. Neesi viòâ ieskatîjies????????
veselaa pilsone
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 18:41
to nuInu vai ne nuInu:

...tev bieþi uznâk kaut kâda neadekvâta agresivitâte???
Tas var bût nopietni...
nu labi, bûðu vienkârðâka : STULBI ir tavi textinji... Aizej pie spoguïa un parunâjies pati ar sevi... Varbût nâks kâda apskaidrîba... Lai gan, ðaubos...
margarita
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 18:51
>belisima
Vai tu nejauc negatîvismu ar vârda brîvîbu?
Tu nostâjies x vietâ,kas nebût nav pozitîvs.
Piekrîtu,autorei ir iemesls bût aizvainotai un forumieði dalâs savâ pieredzç,bet planti mçìina attaisnot mediíu visatïautîbu.Marasms!
Es zinu,kâ iet tiem paðiem dakteriem,kad viòi paði vai kâds viòu ìimenç,radi saslimst. Tâ ir îstâ traìikomçdija. Es zem tâ parakstos.
belisima
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 19:07
es tacu nevienam neaizliedzu izteikties;)agresivitate seit sit augstu vilni tas ari viss:)luk ko gribeju pateikt:)
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 19:11
nuInuMAN/WOMAN
Lûdzu precizç man par paðkritku, kur Tu man to atradi. Atkârtojos, tâ man ir, bet pa ceturdienâm es to nedemonstrçju.

Ar biomasu Tev sanâca vçl bçdîgâk, kâ ar paðkritiku. Es nesaprotu, pie kâ galu galâ tad Tu apelç/ampelç? Vai pie mana svara uz laukuma vienîbu, vai skaita? Lai bûtu saprotami, ko es ar to domâju, iepazîsties ar biomasas definîciju:
1. Ecol.the amount of living matter in a given habitat, expressed either as the weight of organisms per unit area or as the volume of organisms per unit volume of habitat.
Ja Tevi uz vârdiòu "biomasa" uzvedinâja mans niks, ( Energy.organic matter, esp. plant matter, that can be converted to fuel and is therefore regarded as a potential energy source), nu kruta, bet atkal neredzu sakara ar sevi. Jeb Tu runâ ar katru manu ðûniòu? Tad uzrunâ, lûdzu, mûs uz Jûs.
Saki man lûdzu, ja protams Tu to vari, ja es nedaiïrunîgi diskutçtu, tad Tu mani redzçtu ar platu, gludu pieri/ daudzâm rievâm smadzençs, iegrimuðâm achtelçm bez putâm?
Nabaga bçrns, kâ Tu te visâ esi sapinies, ko nu?
e
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 19:13
Mani pilnîgi personiski aizskar ðâda veida vçrðanâs pret ârstiem kopumâ un medicînas iestâdçm kopumâ, jo man dzîvç bija posms, kad nâcâs daudz jo daudz saskarties ar arstiem, un ne tikai tad, bet arî tagad, kad, pateicoties tiem paðiem ârstiem, vairs nav nopietnu problçmu, ir gadîjies sastapt tikai fantastiskus speciâlistus un personîbas. Bçrnîbâ, kad biju nopietni slima, bija ârsti, kas savâ brîvajâ laikâ ârpus darba laika iegriezâs apjautâties par veselîbu, un kas mani pazina un atcerçjâs vçl pçc 10 un 20 gadiem. Man goda vârds, nekad, ne reizi, ne toreiz, ne tagad nav gadîjies sastapties ar neiejûtîbu vai sliktu attieksmi no mediíiem - ne parastajâs poliklînikâs, ne slimnîcâs, ne speciâlistu kabinetos. Un tam var bût tikai 2 izskaidrojumi - vai nu tomçr ir svarîgi, ar kâdu attieksmi pats pacients nâk pie ârsta (varbût jau ar iekðçju agresivitâti pret "ðito sugu") jeb arî ðâda veida gadîjumi tomçr gadâs ïoti ïoti reti un uzskatâmi par izòçmumu. Kâ jebkurâ profesijâ, arî ârstu vidû droði vien ir neprofesionâli, neiejûtîgi, negodîgi cilvçki, bet labais ir lielâ pârsvarâ.
Kas attiecas uz tâdiem cilvçkiem kâ, piemçram, nuInu, nesaprotu, kapçc vispâr ielaiþaties ar tâdiem diskusijâ.
belisima
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 19:20
to e: piekritu,ka labums ir parsvara.Lai ari man gadijies sastapties ari ar nekompetentiem un neprofesionaliem arstiem - es tapec vinus nenolidzinu ar zemi...
marsiete
Re: Mediíu attieksme
28.07.2005 19:22
Plant!
Vai Tev nav paranoja? :PPPPPPP
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 23?
Ziņa: