HIV!!!!

Aizsāka Lilu 

Lilu
HIV!!!!
24.07.2005 13:16
Man bija seks, kura laikaa netika lietots prezervatiivs.Partneris bija paarbaudiijies uz HIV. Rezultaats bija- negatiivs. Tomeer es uztraucos vai tik vinjam nebija loga peroods..kad asiniis neuzraada antivielas...No iespeejamaa inficeeshanaas briizha jau pagaaja 9 nedeeljas. Vai es varu aiziet paarbaudiities?Vai man jaagaida kad paies 3-6 meeneshi?Es shausmiigi uztraucos.Man ir tik ljoti bail.....
dakteris
Re: HIV!!!!
24.07.2005 21:17
jâdomâ un jâaaaaaalieto prezervatûivs
Ilvita
Re: HIV!!!!
24.07.2005 22:24
Nu îsti nesaprotu par ko tu esi tâ satraukusies? Pati taèu teici, ka partneris HIV negatîvs. Vai tad tev ir kaut kâdas pamatotas aizdomas, ka viòð varçtu bût inficçts? Vismaz no tavas atbildes var saprast, ka tu satraucies ne par ko.
dakteris
Re: HIV!!!!
25.07.2005 16:43


ði lieta Latvijâ pârâk bieþi izplatîta.
pinky
Re: HIV!!!!
25.07.2005 20:12
tev man liekas vienkaarshi ir slimiigas bailes saslimt ar hiv.ir iisteniibaa jau arii apstiprinaata taada saslimshana piemeeram sifilisam-sifilisofobija,t.noz.,ka cilveekam ir taadas slimiigas bailes saslimt ar sifilisu,ka vinjsh pat baidaas staaties dzimumsakaros,lai tikai nesaslimtu.bailes saslimt ar hiv vareetu ,ja labi grib,nosaukt par hivofobiju:) -tas taa-atkaapei... bet tomeer ja skataamies no citas puses,tad jaa-var jau buut ka tava partnera asiniis veel analiizees nav redzams pats viiruss,proti,ir t.s.loga periods.ja tas ir taa,tad tev savas asinis ir praatiigi paarbaudiit tikai peec 6-8 meeneshiem,kad jau loga periods buus beidzies un tad tu riktiigi zinaasi vai esi inficeeta vai nee.lai tev veicaas.un ja ir kaut mazaakaas shaubas ,piemeeram,par partnera veseliibu tad katraa zinjaa obligaati lieto prezervatiivu,jo vieniigi tikai shii gumijinja pasargaa ne tikai no gruutnieciibas,bet arii no sts t.sk. arii no hiv.un atceries arii to,ka no hiv pagaidaam veel nevar izaarsteeties un arii vakciina veel nav pieejama lielajai sabiedriibas daljai.un uz pieres nevienam nav rakstiits vai vinjsh ir inficeets vai nee.bet ja tev ir jau patstaaviigs draugs un juus jau dziivojat kopaa,tad varbuut nemaz nenaaktu par ljaunu abiem aiziet un nodot analiizes uz to pashu hiv un ja gribat arii uz citaam sts,jo miileeties bez gumijas tas tachu ir tik cooliigi...un tad ja abi esat droshi viens par otru tad tachu ir arii citas kontracepcijas metodes,piemeeram,hormonaalaas tabletes vai plaaksteri utt.nu tas lai izsargatos no gruutnieciibas,jo no sts aizsargaa vieniigi PREZERVATIIVS!!! lai tev veicaas sava veelamaakaa varianta atrashanaa!!! :)
Lilu
Re: HIV!!!!
17.10.2005 20:44
Paldies, par padomu un noveeleejumu :)
Liana
Re: HIV!!!!
18.10.2005 09:46
Cik es zinu,pirmaas analiizes var nodot peec 6.nedeeljaam peec akta,tad atkaartot peec 3 meen,tad 6 meen.!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 5?
Ziņa: