Par prostatu

Aizsāka Tyi 

Tyi
Par prostatu
02.08.2005 13:04
Vai tad,kad kungam saakas nopietnas probleemas ar prostatu,pusliidz droshi,ka aatraak vai veelaak shamais buus impotents?

Oi
Re: Par prostatu
02.08.2005 13:09
Ja iet pie ârsta un ârstç, tad impotences nebûs. Galvenais laicîgi griezties un âstçt pretçjâ gadîjumâ impotence iestâsies.
Tyi
Re: Par prostatu
02.08.2005 13:17
Nujaa,pie aarsta iet,zaales dzer jau 2 gadus,bet..turpina joprojaam aarsteeties,bet vesels tik un taa nav...:-(
Oi
Re: Par prostatu
02.08.2005 13:30
Ja prostata ir palielinâta, tad pilnîgi vesela viòa nebûs nekas vienkârði neprogresçs. Ja lieto zâles un seko ârsta norâdîjumiem, tad par impotenci var mazâk domât. Ja nav noslçpums cik tev gadu? Var aiziet uz prostatas masâþu, ja vçl nebiji un galvenais kustçties, lai kâjas daudz kustas, jo tad asinsrite labâka.
Tyi
Re: Par prostatu
02.08.2005 13:44
Tas nav es,kam probleema,es esmu kundziite..a shim-55.Jaa,nu kusteet gan vinjsh nekust,seezh tik nost..
Oi
Re: Par prostatu
02.08.2005 13:47
Galvenais ir jâkustas lai asinsrite straujâ, lîdz ar to arî uzlabosies prostata. Alu dzert arî nevar, lai nebûtu adenoma. Kâpçc jûs domâjat, ka problçmas ar prostatu? Ârsts uzstâdîja diagnozi?
Tyi
Re: Par prostatu
02.08.2005 14:38
jaa,aarsts uzstaadiija diagnozi,bij jau jaaskrien rikshiem pie aarsta,jo saakaas probleemas ar churaashanu
Re: Par prostatu
10.08.2005 14:33
Ja shim ir probleemas arii ar potenci ,tad labaakais ,ko var ieteikt tas ir andrologs ,vai arii labs seksologs ,kas orienteejas arii erekcijas kiimijaa ,bet ne tikai nodarbojaas ar apvaardoshanu ..ieejat saitaa www.andrologs.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 5?
Ziņa: