Diclofenac

Aizsāka Ieva_17 

Ieva_17
Diclofenac
02.08.2005 14:21
Man ârsts izrakstîja ðîs Diclofenac Supozitorijus.Kâ ðîs zâles jâlieto.Draudzene teica ka tâs jâliek dibenâ.Vai tâ ir taisnîba?ja jâ,tad kur to dara??
sesa
Re: Diclofenac
02.08.2005 14:24
Man ðîs zâles bija izrakstîtas pçc operâcijas pret sâpçm. Palîdz gan labi, bet kâpçc tev viòas vajag, man liekas ka viòas ir samçrâ stipras. Tieði tâ, tâs ir sveces kas jâliek prasti sakot dibenâ. Tapçc jau laikam palîdz tik âtri, ka nokïûst uzreiz kur vajag.
lietotâja
Re: Diclofenac
26.09.2005 12:30
Ðîs tabletes ir tieðâm kâ burvju zâles...arî man tâs ieteica pçc operâcijas un tad es jutos kâ septîtajâs debesîs. Tâs "dibena" tabletîtes var lietot arî pie lielâm sâpçm, mçneðreiþu laikâ utt....

makonis
Re: Diclofenac
26.09.2005 14:01
rektaalaas sveciites liek dupsii ;)
droshi vien ir arii tabletes. Burviigi nonjem saapes uz pat 12 stundam!!!!

Jociigi ka aarsts neteica kaa lietot.............. bet gan jau maaceesi atshkjirt tableti no sveciites ;))
zane
Re: Diclofenac
26.09.2005 14:56
Ðitâs zâles dzen izmisumâ gastrologus, jo uzòemtas jebkurâ veidâ sagrauþ gremoðanas sistçmas gïotâdu. Palasiet blaknes.
Nedrîkst ar diklofenaku aizrauties. Sinonîmi dicloberl, voltaren u.c. Ir arî ðpricçjamas ampulâs.
Uzmanieties!!!!
...
Re: Diclofenac
26.09.2005 14:58
Maz ticams, ka atsevishkjas lietoshanas reizes taa nu kaut ko sagrauziis. ja vien uz to nav nosliece.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 21?
Ziņa: