lûdzu atsauksmes par rakstu

Aizsāka santa 

santa
lûdzu atsauksmes par rakstu
04.08.2005 22:38


raksts ðeit-


http://www.delfi.lv/news/national/politics/article.php?id=11881587


saucas MADEKKI: Epilepsijas slimniecei nepamatoti pieprasîta samaksa par 'âtro' izsaukðanu

Paldies liels, ja pakomentesiet. Man mâsîcai ari epilepsija. Bail pat domât par sekâm.
...
Re: lûdzu atsauksmes par rakstu
04.08.2005 22:42
Kur ir probleema? Epilesija ir hroniska slimiiba. Pacientiem meedz buut leekmes. Leekmes tieshaa veidaa bez sarezhgjiijumiem neapdraud dziiviibu. Taa kaa- peec noteikumiem par izsaukumu jaamaksaa. Paliidziiba tiek sniegta. Kur ir problema? Paliidziibu sanjem vienmeer, pat ja nemaksaa, kad IR jaamaksaa. Ja nezvana ar lauztu muguru, taa jau pasha vaina. ja man radinieks nokristu no jumta es sauktu uzreiz un pat nedomaatu ir man taa nauda vai nav. Veelaak jau tiktu skaidriibaa.

Taa kaa iisti nesaprotu, no kadaam sekaam autorei ir bail.
Re: lûdzu atsauksmes par rakstu
04.08.2005 22:45
Man arii nav skaidrs kur ir probleema. Nu nekonstateeja taa AMP epilepsiju. Zheel, naaksies maksaat.
Ivars_K
Re: lûdzu atsauksmes par rakstu
04.08.2005 22:53
Daþam ari 6ls ir nauda.
...
Re: lûdzu atsauksmes par rakstu
04.08.2005 22:57
Ja tie Ls6 shkjiet vairaak veerti, kaa dziiviiba, tad...
Pie kam-deretu statistika cik % no tiem, kuriem buutu jaamaksaa REAALI samaksaa? Un cik gadiijumos nav braukts, jo nav naudas?
Ja mediciinaa kaads pakalpojums ir noteikts kaa maksas, tad par to ir jaamaksaa un punkts. A ja ne-nav rocinju, nav cepuminju.
Berta
Re: lûdzu atsauksmes par rakstu
04.08.2005 23:38
Labs mediíis âtrajos NEstrâdâ!
...
Re: lûdzu atsauksmes par rakstu
04.08.2005 23:47
un kur tad vinjsh straadaa :-)
Berta
Re: lûdzu atsauksmes par rakstu
04.08.2005 23:54
Labi! Teikðu citiem vârdiem, Labs mediíis par 6.Ls neèinkstçs!
...
Re: lûdzu atsauksmes par rakstu
05.08.2005 00:06
Ko noziimee "nechinkstees"?
Ir noteikumi par maksas/bezmaksas pakalpojumiem. Un tie ir jaaieveero. Un tam maz sakara ar profesionalitaati.
Re: lûdzu atsauksmes par rakstu
05.08.2005 00:59
JNoteikumi ir izstradati speciali prieks slimniekiem. Cik tas absurdi neskanetu. Vai jums skiet normali kad slimnieks sauc atro palidzibu katru dienu un pat 2x diena jo vienkarsi ekonome uz zalem? 27 x 30 bus 810 lati. Tik izmaksa valstij si cilveka ekonomija uz 3-4-5 Ls. Tai pasa bridi kads (piemeram tu cienitais, kurs so lasa) ielido ar auto koka un mirsti, kamer brigade arste "encefalopatiju un dimensi".

Berta - medikis tos 6 Ls sev kabata neliek. Jus nemaksajiet vinam. Jus maksajiet pasvaldibai. Ja kas nepatik ludzu uz mitingu un velesanas izsakiet savu neapmierinatibu. Ne jums spriest par mediku spejam un zinasanam. Bet jaatzist ka diemzel no LATVIJAS NMP dienesta aiziet katru gadu pieredzejusie, ka ari jaunie mediki. Vainojama taja ir valsts un pasvaldibu politikas sistema. Un valsti ir nauda. Vienkarsi to tere uz visadiem atrgaitas tramvajiem, ugunosanam, Gaismas piliem un atklati izzog.

Vel - neviens normals NMP medikis neapliks ta vienkarsi kadu nabagu cilvecinu, vissi ir cilveki, saprot. Bet kad tevi izsauc uz pumpu potites rajona, vai kad jaizskaidro zalu iedarbibu (izrakstja gimenes arsts) tas tracina.
Dr.Asist.Raimondam..... pilniigi piekriitu. Ir sarezgjiitaak nekaa izskataas no malas, miiljie cilveeki:)
Pilnîgi piekrîtu Raimondam.Mûsu sabiedrîbâ no sâkuma ir pieòemts klaigât,bet tikai vçlâk iedziïinâties lietas bûtîbâ.
Bertai-âtrajos strâdâ varçtu teikt sava darba fanâtîíi.Tur vajag bût "krampim" lai strâdâtu.
paziistu vienu kundziiti, kas parazitee uz savu radinieku un medikju reekjina...
tad vinjai asinsspiediens kriitas, tad vemshana, tad veel kaada fignja... aatros bezmaz vai katru otro dienu jaasauc.

a probleema ta faktaa, ka cilveeks ir vecs, juutas nevajadziigs un taadeelj censhas pieveerst sev uzmaniibu ar savu "tragjisko" veseliibas staavokli.

jautajaums, nah valstij jaaapmaksaa shaadas kundziites kapriizes ??
Re: lûdzu atsauksmes par rakstu
05.08.2005 12:04
Berta- es pati straadaaju aatrajos...un tici man- par sliktu sevi neuzskatu:) Bet taa jau ir,ka lielai daljai cilveeku sagaada baudu "aplikt" citus...varbuut taa vinji juutas labaaki un "puukainaaki"....
Berta
Re: lûdzu atsauksmes par rakstu
05.08.2005 13:37
Nu es personîgi pazîstu riktîgu draòíi ne mediíi... Pastâstît kâ viòð izmanto slimus cilvçkus? Vârdu, uzvârdu arî gribat zinât??

A aprîkojums, kas iegâdâts âtâs pal. brigâdçm - tas "pieder" mums visiem, kas maksâ valstij nodokïus!
Re: lûdzu atsauksmes par rakstu
05.08.2005 13:58
Runât jau ir viegli, dot padomus un kritizçt, pelt.
Pietiekami ilgus gadus nolauzu pie "tçtuka", lai lîdz nelabumam izbaudîtu AP "jaukumus".
Ja nebûs algu un normâlu sociâlo garantiju, tad arî tur strâdâs tâdi dakteri,kas ir 3x izkrituði no AP maðinâm un pazaudçjuði prâta paliekas.
Attiecîbâ uz "kundçm" (personâm, kuras ïaunprâtîgi izmanto AP pakalpojumus) ir jâvçrðâs max bargi, bet tagad sanâk, ka dakteri ir pataisîti par ierçdòu nemâkulîbas íîlniekiem.
"Kundes" bija gan senâk, gan arî tagad ir, sçrga jau tâ ir briesmîga
Mellene
Re: lûdzu atsauksmes par rakstu
05.08.2005 13:58
"valstij jâapmaksâ"- baisi interesants teiciens. Kur valsts òem to naudiòu? Mmm? Mçs paði to maksâjam. Tâ nauda vienkârði nepareizi tiek sadalîta. Jo pirmâ vietâ ir nevis cilvçks ar savâm vajadzîbâm, bet pavisam kaut kas cits.
Re: lûdzu atsauksmes par rakstu
05.08.2005 15:34
Ja Berta ludzu nosauciet varda. Bet obligati vel nosauciet kura gada vins dabuja diplomu un kad izgaja pedejo sertifikaciju, cik kursu bija apmeklejis. Vai ir problemas ar MADEKI. Vai ir uzlikti rajieni no medicinas prieksniecibas. Va bija atvalinats no (medicinas) darba, par ko. U.t.t. Tie ir objektivie raditaji. Nevis, viena tantina teica.

Cilveks var but maita ka cilveks. Nemakuligs, neomuligs. Pat tiesats var but. Bet ka medikis vins var darit brinumus. Un but sava amata augstumos. Protams viss var but ari tiesi otradi.

Piemers - 2.sl. nodalas vaditais Dr. A... - bija iekulies skandalos ar Iesauksanas centru, ka vinu tikai nemocija taja bridi, kadas avizes tikai nerakstija. Nu un? Vinam ir ZELTA ROKAS! Un talants.

Bet vel reiz atkartosos, medicinas jautajumos par medika prifesionalitati - ne jums spriest.

Ar cienu
Re: lûdzu atsauksmes par rakstu
06.08.2005 00:40
Apriikojums, kas uz AP tieshaam pieder tautai un tai araii pienaakas, jo taa izmantoshana izsaukumaa noraada, ka izsaukums ir bijis "pa profilu". Bet cik ir taadu, kam vajag aiz rocinjas patureet, paklausiities kaa pa dzeeraaju deelu pasuudzeesies, veelreiz apstiprinaas, ka gjimenes aarsts pareizaas zaales izrakstiijis, kaadu kas apstiprinaatu, ka ja viirs veel dzers sieva dariis sev galu, kadu kursh izlemtu kursh gjimenes striidaa ir labais un kursh sliktais...
Arii shiem cilveekiem vajag paliidziibu, bet tam biezhi pamaz sakara ar mediciinu, kur nu veel neatliekamaa kaartaa...
skuja
Re: lûdzu atsauksmes par rakstu
06.08.2005 19:58
ziniet, man arii ir epilepsija, bet es nekad neesmu saukusi taapeec aatros, ja man gadiijusies leekme. man taas ir ljoti reti. es zinu, kas un kaa notiek, zinu, kaa peec taas jutiishos. kaada vella peec jaasauc aatrie? taa jau nav mirstamaa kaite! shajaa gadiijumaa es nesaprotu slimnieci...
Re: lûdzu atsauksmes par rakstu
12.08.2005 03:04
Njaaa. Vot ta vienmer. Tikai pablauj un viss. Pshik. Barta auuu
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 8?
Ziņa: