Help

Aizsāka YY 

YY
Help
06.08.2005 11:12
Labdien!
Man meitiòai uz kâjas ir tâds neliels balts plankums, kurð nenosauïojas un ir tâpçc pamanâms. Viòð ir balts kâ nenosauïojusies âda. Visur brûns, bet tikai ðis plankums balts. Varbût kâds zin kas tas ir? Vai obligâti jâiet pie ârsta? Vai tas varçtu bût kas slikts?
Re: Help
06.08.2005 13:47
Taa ir slimiiba. Aizmirsu nosaukumu. Kaut kaada pigmenta deficiits.. Neaarsteejama, bet nav biistama ;) vairaak kosmeetiskais defekts. Aizved meitu pie gjim.arsta.
YY
Re: Help
06.08.2005 20:54
Viòa ar to dzîvot var? Ir sastopami tâdi cilvçki?
dakteris
Re: Help
06.08.2005 20:56
Iespçjams - vitiligo. Kâda mana kolçìe to ârstç ar VISION lîdzekïiem.
YY
Re: Help
06.08.2005 20:57
Man paliek bail vai viòas veselîbai nekas nedraud? Tas nevar kïût par kaut ko ïaundabîgu. Kâ pateicât ka slimîba tâ slikti palika no bailçm.
Re: Help
06.08.2005 21:01
Nomierinies. Nekas tas nav. Sunja suuds. Vienkaarshi meedz buut iedzimti aadas laukumi bez pigmenta. Kad mazinjsh biju uz kaajas man taads bija. Vasaraa vareeja maniit. Ar laiku izzuda.
YY
Re: Help
06.08.2005 21:13
Palasîjui internetâ, ka risks uz ðo slimîbu ir ja slims vairogdziedzeris, ïaundabîgâ ançmija, virsnieru traucçjumi un vçl daudz lietu un drausmîgi sabijos vai manai mazajai kas no ðîem briesmoòiem nav, ja tâds plankums parâdîjâs, sabijos vairâk ne par plankumu, bet vai nav kâda no ðîm slimîbâm, ja plankums ir. Ko doâjat?
Kala
Re: Help
06.08.2005 22:27
Domâju, ka nekas. Man vîram ir daudzus gadus - uz kakla, rokâm jau kopð viòu pazîstu. Vitiligo saucas, nu, kas par slimîbu, tâds kosmçtisks defekts. Aizej pie doka, ja nemiers mâc.
Re: Help
07.08.2005 01:35
Aizej uz analiizeem un visu noskaidro,,katram tas iemesls var buut savaadaaks,,pati raksti un briinies..........;)
ieva26
Re: Help
07.08.2005 07:11
vienam radu beernam taadu plankumu ir savi 5-6, jau no dzimshanas ( tagad 13), turlaat tie maina vietu, pazuud un rodas citi. domaaju, ka nekas ljauns, bet droshiibas peec aizej pie kaada aarsta, neredzot jau nevar ieteikt neko nedariit.
dina
Re: Help
07.08.2005 11:55
manai draudzenei ir sausmigi lieli tadi pleki pa visu augumu.... pierod ar laiku pie ta. izskatas jokaini tiesi vasara kad citi iedeg, bet vina klust raiba....bet isteniba jau pienem cilveku tad, kads vins ir. ar plankumiem vai bez :))
Zebra
Re: Help
07.08.2005 14:23
Ðis forums gan nav tâ vieta, kur varçsi atrisinât savu sâpi. Tâds bezpigmenta plankums visbieþâk tieðâm bûs nevainîgs vitiligo (bet arî tas var bût ârstçjams, ja rada kosmçtisku defektu un nav pârâk liels), bet tâ var sâkties arî citas nopietnas saslimðanas (manam tuvam paziòam piemçram konstatçja sklerodermiju). Nevajag sevi mocît. Aizej un noskaidro. Es eju pie dermatologa, pie kura var pieteikties pa tâlr.7315687, un esmu ïoti apmierinâta.
YY
Re: Help
07.08.2005 19:21
Cik maksâ pie viòa aiziet?
YY
Re: Help
08.08.2005 08:19
Mazajai ir neliels plankums 1 -2 cm ap'mçram. ðim plankumam nav nekâdas izteiktas robeþas, âda tu ir tieði tâda pati kâ citus - mîksta un pabraucot ar pirkstu nejût nekâdu robeþu. Ja pediatrs paskatîsies un pateiks, ka nekas nav nopietns viss ir ok. Es varu tam ticçt un neuztât uz dermatologa apskati? Pediatrs paskatoties varçs zinât vai par to ir jâstreso vai nç?
mos
Re: Help
08.08.2005 11:37
YY, tu gan esi jociiga- izlem tachu pati, vai gribi vai negribi bez pediatra arii dermatologu!! ja tevi tas satrauc, aizved visur, kur vajag, ja nee, ko tad prasi. pediatrs var zinaat un var arii nezinaat- pediatri meedz prast arii izaarsteet tikai klepu, un viss! domaa pati liidzi visam, kas tev svariigs!!

p.s. tu esi nekulturaala- neredzu nevienu paldies nevienam!
mâmuïa
Re: Help
08.08.2005 11:45
To mos
Zini ja tev tâdas problçmas nav tad tu arî nekad nesapratîsi cik grûti ir domât vçl par kaut ko. Paldies pateikðu pati bez tava ieteikuma tad kad jasutâjums bûs izsmelts, ja nav nekâ ko normâlu teikt vai cilvçku nomierinât un ja nav pieredzes tad nav ko bâzties forumâ. Ja pamanîji visi normâli cilvçki kaut ko iesaka vai nomierina, dalâs pieredzç nevis apliek. Izseko visu forumu nedomâju, ka katrs saka paldies katru sekundi, paldies saka kad saruna pabeigta vai problçma atrisinâta.
Re: Help
08.08.2005 11:55
Albînisms???
YY
Re: Help
08.08.2005 12:03
Paldies, bet drusku nesapratu ko Jûs domâjat ar Albînismu? Varçtu nedaudz sîkâk?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 15?
Ziņa: