to dr

Aizsāka Jana_M 

Jana_M
to dr
10.08.2005 19:01
"Pie kam tagad pieòemti diezgan stingri noteikumi par dâvanâ ârstiem, kurus protams daïa tâpat neievçros."
Lûdzu,kur var lasit,kadas davanas drikstes,kadas ne?Paldies!!!!
zâlîte
Re: to dr
10.08.2005 19:17
tikai puíes:) un ne pârâk dârgas:)
zb
Re: to dr
10.08.2005 19:18
tas buutu interesanti palasiit kaadus konjakus var dot, kaadus nea... :D
Jana_M
Re: to dr
10.08.2005 19:42
tieði tâ, cik vçrtus priekðmetus varçs dâvinât, cik ne..Nu tâ..Oficiâli :-D
dr
Re: to dr
10.08.2005 19:42
2 farmâcijas kompâniju asociâcijas nesen vienojâs par çtikas kodeksa farmâcijas biznesâ pieòemðanu. Cita starpâ tas attiecas arî uz dâvanâm medicînas profesionâïiem. Summa, kâdâ drîkst bût dâvana daþâdâs valstîs ir atðíîrîga. S"'kiet, pie mums skaitîjâs ka drîkst lîdz Ls5 un tikai darbâ derîgas lietas. tas gan netraucç daïai kompâniju joprojâm vest uz krogiem un organizçt atpûtas pasâkumus. bet raugoties uz maniem praktizçjoðiem kolçìiem, kuri ðîs dâvanas saòem, tad jâsaka, ka tas nebût nav proporcionâls medikamentu izrakstîðanai. Daudz lielâka nozîme ir personîgam firmas pârstâvja kontaktam ar ârstu- Tu man patîc, tâtad Tev labas zâles, tâtad es tâs rakstîðu. Protams, visur ir izòçmumi. Tâ kâ es strâdâju ðajâ jomâ, bet nesmu tieði saistîta ar izplatîðanu, tad neemsu speciâli intereðjusies vai ðie noteikumi ir kur plaðâk pieejami, jo uz mani attiecas konkrçti manas kompânija siekðçjie noteikumi.
Bet pieïauju,ka kaut kur netâ tie ir atrodami.
Un par konjakiem- bez tiem nu nekâ. Nav musm godîgu iepirkumu konkursu nevienâ nozarç, arî farmâcijâ ne. Un ari- nu kâdçï labam draugam/kolçìim/sadarbîbas partnerim neuzsaukt konîti par firmas naudu :-)
:))
Re: to dr
10.08.2005 19:44
tikai hennesy ;)
Re: to dr
10.08.2005 23:44
hennesy milenium :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 7?
Ziņa: