par asins nodoshanu

Aizsāka sleepjos 

sleepjos
par asins nodoshanu
12.08.2005 20:51
Jautaajums taads: Es ljoti gribeetu nodot asinis donoru centraa, bet...desmit gadus atpakalj biju slimojusi ar sifilissu...Kaartiigi aarsteejos un esmu vesela, bet toreiz aarste man teica, ka asinis ziedot vairs nevareshu:( Vai tieshaam es peec desmit gadiem veel joprojaam nedriikstu buut donors?
Varbuut kaads zin atbildeet?
Re: par asins nodoshanu
13.08.2005 00:04
viennoziimiigi - nevareesi.
un sleept to, ka esi slimojusi, arii nav jeegas - taapat atshifrees fiksi vien + veel krim.atbildiiba :P
med med
Re: par asins nodoshanu
13.08.2005 01:05
Diemþçl tâ ir taisnîba. Ne jau velti to sauc par hronisku slimîbu pat ja esi izârstejies. Vajag aiziet pie sava âdas ârsta un izrunâties. Kâpçc pçkðòi tâda vçlme nodot asinis. Tu lîdzcilvçkiem vari palîdzçt arî citâdi. Veiksmi.
sleepjos
Re: par asins nodoshanu
13.08.2005 11:48
Nee, nee, nekaadaa gadiijumaa netaisos nevienu apdraudeet un sleept to, sleepjos tikai sheit:)
Veelme nodot asinis radaas, jo vakar pa televiizoru dzirdeeju, ka truuks asinju Donoru Centraa, taadeelj labraat paliidzeetu, ja vareetu.....:(
sleepjos
Re: par asins nodoshanu
14.08.2005 22:05
J.J.C.
Re: par asins nodoshanu
28.09.2005 16:49
organismam no asins nodoðanas ir kâds labums (attîrîðanâs)?
...
Re: par asins nodoshanu
28.09.2005 17:10
Ir versijas, ka ir sliktums. labums diez vai.
y
Re: par asins nodoshanu
28.09.2005 18:36
sleepjos
Kâ Tev to sifilisu atklâja?
med med
Re: par asins nodoshanu
28.09.2005 22:24
Neatceros,ka bûtu par ðo jautâjumu rakstîjis. Vai vecs palieku. Vai vçl viens med med parâdîjies?
Pievienojos viltus med med. Visiem,kas nodod asinis tiek tâs pârbaudîtas. Ja esi slimojusi ,tad analîzes to uzrâdîs. NEVAJAG riskçt. Var citâdi palîdzçt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 16?
Ziņa: