steroîdu lokâlâ injekcija hemangiomâ

Aizsāka mans vârds 

mans vârds
steroîdu lokâlâ injekcija hemangiomâ
16.08.2005 16:57
Lieta tâda - zîdainim (3.mçn) ir hemangioma uz apakðlûpas un âdas zem tâs. Ir taisîtas 2 lâzerprocedûras un tagad ârsts ierosinâja ieðpricçt steroîdus tieði hemangiomâ.
Kas tie steroîdi îsti ir? Ko viòi dara? Vai tieðâm lokâlâ injekcija neatstâs uz mazuïa organismu nekâdas sekas?
Unvçl - vai steroîdiem ir kâds sakars ar prednizalonu?
mans vârds
Re: steroîdu lokâlâ injekcija hemangiomâ
17.08.2005 11:43
Vai tieðâm neviens speciâlists nevar ko ieteikt?
Re: steroîdu lokâlâ injekcija hemangiomâ
17.08.2005 12:06
Jautaajums ljoti specifisks bet speciaalisti te uz vienas rokas pirkstiem skaitaami. Aciim redzot par sho jautaajumu nav vispaar.
Re: steroîdu lokâlâ injekcija hemangiomâ
17.08.2005 12:09
Prednizolons tieshaam vareetu buut viens no steroiidiem, bet vai shajaa gadijumaa iet runa tieshi par sho preparaatu...gruuti teikt
mans vârds
Re: steroîdu lokâlâ injekcija hemangiomâ
17.08.2005 12:41
Bum_bum -
nu jâ, it kâ pie mums ðpricçjot prednizalonu. Bçrnu doks ir dr. Krasts, it kâ jau baigi labs un uzticams, bet nu zin' kâ tik mazam bebim lûpâ kaut ko tâdu ðpricçt. Bet jau jau Krasts iesaka.... Deva esot tik maza, ka nekâdas sekas uz organismu tam nevajadzçtu atstât, bet tomçr, tomçr...
Re: steroîdu lokâlâ injekcija hemangiomâ
17.08.2005 12:51
Steroiidu postoshaa ietekme verojama tad, ja tie tiek lietoti ilgstoshi...Nmeaaku spriest par sho injekciju biezhumu, bet ljoti iespeejams, ka shaada terapijas veida izveele ir visoptimaalaakaa...ja aarsts saka, ka deva tik tieshaam neliela ( neliela taadeelj, lai taa iedarbotos tikai lokaali nevis sisteemiski uz visu organismu ) tad tas arii atbilst patiesiibai...saprotu Juusu bazhas...bet Juusu gadijumaa vienkaarshi jaauzticas aarstejoshajam aarstam...neko citu laikam ieteikt nevar...un izklausaas, ka viss kaartiibaa:)
Re: steroîdu lokâlâ injekcija hemangiomâ
17.08.2005 12:53
Ja runa ir par Krastu kas VBKS tad tas ir labs un uzticams speciaalists.
mans vârds
Re: steroîdu lokâlâ injekcija hemangiomâ
17.08.2005 13:56
Jâ, runa ir par to paðu Krastu. Septembrî pie viòa jâiet uz konsultatîvo poliklîniku, tur tad viòð vçlreiz mazuïa lûpu apskatîs un ieteiks, ðpricçt, vai ne. Injekcija, domâjams, varçtu bût vienu vienîgu reizi, un ne visâ lûpâ, bet tikai abâs tâs maliòâs. Otra opcija pçc viòa domâm (vai, ja mçc steroîdu injekciju noraidâm) varçtu bût atkârtota lâzerterapija.
Paldies par jûsu viedokïiem!!!!
mans vârds
Re: steroîdu lokâlâ injekcija hemangiomâ
13.09.2005 14:54
Ir izlemts - mazajam injicçs Kenalgu.
Kas tas tâds?
Un vçl - kâda paliek tâ vieta pçc hemangiomas, kad viòa gadu laikâ uzsûcas? Grubuïaina, ar rçtâm?
mans vârds
Re: steroîdu lokâlâ injekcija hemangiomâ
13.09.2005 14:55
Sorry, Kenalogu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 2?
Ziņa: