baigaa problema

Aizsāka gigots 

gigots
baigaa problema
23.08.2005 15:19
Labdien, gribeeju prasit vai kads luudzu nevar kaut ko ieteikt? varbuut kadam arii taa ir? man ir taada baigaa probleema, mokos jau ar so problem pusotru gadu, biezi sap galva, sap gan pakausis, gan denini, gan piere, biezi reibonji ir, paliek slikta dusa transportos, agrak vareju braukt kaut visu dienu, tagad pat nevaru pabraukt pars kilometrus...esmu izbraukajis vairakus arstus, biju parbaudit kakla skriemelus, ar tiem itkaa viss normali, biju parbaudit kaklaa asinsvadus, ar tiem ari viss normali, biju arii pie neirologa, tas man izrakstija zales kaut kadas, taas padzeru un nekas nepariet, es nezinu pie kaa lai es veel aizbraucu...varbu kaads ludzu var kadu labu arstu ieteikt vai kadas zales vai kaut ko...? paldies
Uldis L.
Re: baigaa problema
23.08.2005 15:55
Man bija lidzigi. Tad viens arsts konstateja kakla muskulu vajumu, tapec ka guleju uz parak augsta spilvena. Visi kakla skriemeli, asinsvadi un galva man bija kartiba. Divu menesu laika biju uz stripas, pateicoties kakla muskulu vingrinajumiem. Tagad nedaudz pavingrinu reizi nedela, lai uzturetu kakla muskulu tonusu. Protams nesaku, ka Tev ari ta ir 100% . Ta bija tikai mana pieredze.
defekts
Re: baigaa problema
23.08.2005 18:24
pietiks piipeet siveeni! paaries
xyz
Re: baigaa problema
23.08.2005 19:34
vajadzçtu uztaisît CT galvas smadzençm
gigots
Re: baigaa problema
23.08.2005 22:03
varetu isteniba Uldi buut man arii ar tiem muskuljiem kaut kas, jo biezi jut kaklu ka ir taads valjs un ljogans, varetu but tas saistits ar kaklu, Uldi tev bij arii tie pasi simptomi apmeram kas man? un ka tu to konstateju un cik biezi apmeram tu gaji uz tam masazam? tagad jau viss ok tev Uldi ja? pie tiem simptomiem vel ir tas ka biezi slikta dusa ir, galva nogriezas un ta jutos slikti un kadas vairakas dienas...aaa un xyz es gribeju prasiit kas ir tas ct galvas smadzeneem? kas taa ir par proceduru un kur tadu var uztaisti un apmeram cik tada maksaa? paldies
Uldis L.
Re: baigaa problema
24.08.2005 09:26
Man bija reiboni, lidzsvara traucejumu, nelabums, dazreiz galvassapes. Ari taisija to kopjutertomografiju un visus citus izmeklejumus, bet viss bija ok. Es kaklu vingrinaju pats majas. Pirms tam meginaju ari masazas, bet nepalidzeja. Sakuma iesildiju, aplojot galvu. Tad gulot uz gridas celu augsa tikai galvu, nedaudz radot pretestibu ar roku. Pec tam sedot liecu uz visam pusem, radot pretestibu ar roku. Vingrinaju pa 10 min katru otro dienu. Ja to dari, galvenais neparforse, vadies pec passajutas - varbut tev vajag katru treso dienu vai retak. Tagad viss ir OK.
gigots
Re: baigaa problema
24.08.2005 12:42
ok paldies Uldi, paskatiios, pameginasu arii pavingrot, a ja tur nepareizi vingro tur nevar neko sacakaret vel vairak?
Uldis L.
Re: baigaa problema
24.08.2005 20:00
Ja vingro, tad sac pamazam, lenam un bez piepules. Skaties pec passajutas, taisi starplaiku dazas dienas. Passajuta ir galvenais indikators. Drosi vien ka var vel vairak sacakaret, ja nepareizi vingro - strauji, ar ravieniem, nedozejot slodzes. Es savu vingrojumu programmu izdomaju pats, vadoties pec arsta visparejiem ieteikumiem. Es biju visu citu sev 100% parbaudijis kad saku vingrot. Varbut, ka tava vaina nav kakla muskulos. Bet vienalga merena un piesardziga vingrosana par launu nenaks.
xyz
Re: baigaa problema
24.08.2005 20:11
CT ir kompjûtertomogrâfija. Nesâpîgs izmeklçjums, kur veic galvas smadzeòu skençðanu. Varçtu salîdzinât- kâ daudzas rentgena bildîtes, tikai ar daudz mazâku starojumu un informatîvâkas. Nu apmçram tâ. Ar ìim ârsta norîkojumu (kuram par to vairs nav jâmaksâ, tâpçc nevajadzçtu bût problçmâm dabût) nemaksâ nemaz dârgi, tikai rinda jâgaida... Bez norîkojuma laikam 30 Ls.
gigots
Re: baigaa problema
24.08.2005 23:07
ok paldies Jums, meginasu izstaigad to smadzenju rengenu un pavingrosu pamazam, gan jau buus ok. paldies
gigots
Re: baigaa problema
25.08.2005 20:47
Re: baigaa problema
29.09.2005 12:57
Gigots. Es gribeetu paintereseeties: vai tev ir labaak peec vingrinaajumiem? Jo man arii taada kaite jau meenesi. Galva reibst tikai reizeem, bet visu dienu toties ir taada sajuuta, it kaa esmu iedzeerusi, ssupojos. Arii transportaa paliek slikti, kaut vai tikai kaadu laiku iepriekss vareeju mieriigi braukt lloti ilgi.
zane
Re: baigaa problema
29.09.2005 13:21
Daþiem tâ izpauþas veìetodistonija.
vai arî vidusauss lîdzsvara aparâts sagâjis sviestâ.
Ko dara galvas asinsvadi? Vaseli?
valda
Re: baigaa problema
29.09.2005 15:25
Derçtu japâòu profesora Kacudzo Niði veselîbas zelta likumu (6gab.) piemçroðana dzîvç. Nav sareþìîti vingrojumi. Pçc tam sajûta ïoti laba. Literatûru var iegâdâties gandrîz jebkurâ grâmatnîcâ.
Re: baigaa problema
30.09.2005 11:23
Es neticu, ka deell kaut kaadas veìetodistonijas var reibt galva jau mçnesi tâ, ka slikta dûða metas klât. Ar asinsvadiem ir it ka OK, vienîgais konstatçts, ka asins atplûde no galvas ir pa ðvaku.
Re: baigaa problema
30.09.2005 11:27
to Jelena
Man galva reiba un ar sirdi slikti bija 20 gadus, bet citâdi biju vesela kâ rutks.
Re: baigaa problema
30.09.2005 11:37
Tur jau taa lieta, ka man ar sirdi ir viss OK. Viss sâkâs kopð es pârstâju lietot orâlos kontraceptîvus, tad vispirms sâkâs problçmas ar kunìi un uzreiz ðie reiboòi
zuze
Re: baigaa problema
30.09.2005 12:35
Nu es 1,5 gadus staigâju pie ârstiem ar necieðamâm galvas sâpçm, iemesls vçl nav atrasts, kas par vainu.Tikai kaudzçm zâles izdzertas.Briestu iet pie dziednieka kâda, varbût pateiks kas par vainu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 19?
Ziņa: