spermas noriishana

Aizsāka lauris23 

abcd
Re: spermas noriishana
17.05.2006 21:51
Nu, tas ir un paliek individuaals jautaajums...pirmkaart, ir viirieshi, kuri nesmeekjee, nedzer un eed gana veseliigi un tiem nu taa sp..nevar buut tik briesmiigi pretiiga, ka jaariistaas... Taadi kas dara visu ieprieksh mineeto, un iespeejams arii veel nemazgaajas regulaari, lai uz sievieti necer...sieviete nav kaut kaada mashiina, kas visu dara, un viss patiik..bet kaa jau ieprieksh tika mineets veelreiz atkaartoju - savs miilotais cilveeks nevar skjist pretiigs, jo pirmkaart, ja reiz esam ar taadu kopaa, taatad visaas jomaa vinjam viss ir kaartiibaa, un nav taads, kas nemazgaajas, kaa arii, taa ir tiiraa prieka buushana iepriecinaat otru...Kas teica, ka viirieshiem arii baigais kaifs sievietei sniegt oraalo..? Bet tas dara prieku sievietei, un viirietis taapeec neatsakaas...
Re: spermas noriishana
17.05.2006 21:54
oga

Tieðâm nezinu, es tajâ neko mazohistisku nesaskatu. Bet cilvçki ir daþâdi un uzskati daþâdi, tâpçc nevajag strikti uztiept savu nostâju citiem. Tev nepatîk - OK, man patîk - arî OK :)), bet tâpçc jau nevajag visas tâs sievietes, kurâm tas patîk, saukt par mazohistçm.
Bet ïoti iespçjams, ka satiekot îsto, Tavas domas mainîsies :)

Bet ku! pieminçtais "peòa siers", lûk tas jau tik tieðâm ir pretîgi!



:)
Re: spermas noriishana
17.05.2006 21:55
"Penis chees"
abcd
Re: spermas noriishana
17.05.2006 21:56
murguïei ðmurguïei.. cheese...fui..tik tieshaam pretiigi iedomaajoties vien
blood
Re: spermas noriishana
17.05.2006 21:56
Es jau vemju...
jox
Re: spermas noriishana
17.05.2006 22:02
"vagina chees"
Re: spermas noriishana
17.05.2006 22:04
Turpinot jûsu paðu loìiku - a kâds varbût gûst baudu no ðâda siera lietoðanas, a jûs te vemstaties :D
Re: spermas noriishana
17.05.2006 22:05
Vispâr es çdu. man maz kas spçj sabojât apetîti, bet nu penis cheese... vççç...
abcd
Re: spermas noriishana
17.05.2006 22:05
arii taisniiba...kas zin...tos gan gribeetos par mazohistiem saukt, lai gan, kaadas tik kuram nav foobijas muusdienaas...
abcd
Re: spermas noriishana
17.05.2006 22:06
Bet!!! ai juus tikai iedomaajaties, vai reaali esat redzeejushas taadu cheese...? Nu nu? kaa ir??
Re: spermas noriishana
17.05.2006 22:08
abcd, tâ gan nav fobija, fîlija drîzâk. Katrs jûk pa savam :)
,,, - bon apetit :)
abcd
Re: spermas noriishana
17.05.2006 22:09
jaa...fiilija..taa gribeeju teikt :)
Re: spermas noriishana
17.05.2006 22:11
Noela

Merci ;-) (pareizi, ja?)
Re: spermas noriishana
17.05.2006 22:12
laikam :D
Re: spermas noriishana
17.05.2006 22:19
Tik sen neesmu atkârtojusi, ka pçkðòi valodas sajuka ;-)
Re: spermas noriishana
17.05.2006 22:21
man grâmatas darbâ, tâ kâ es vispâr neko nezinu :) (pateikt varu, uzrakstît - nea) :)
Kita
Re: spermas noriishana
17.05.2006 22:36
Es nenolaizzos lidz tadam limenim, lai to riitu. Es laikam sevi parak daudz cienu un miiilu.
abcd
Re: spermas noriishana
17.05.2006 22:39
Tas nav liimenis...tas ir normaali starp diviem miiloshiem cilveekiem, ka dara visu ko bez aizspriedumiem...ja uzskati, ka tas ir zems liimenis, tad jaadomaa, neesi veel satikusi iisto..
blood
Re: spermas noriishana
17.05.2006 22:41
Nez kapçc mums vîrieðiem tik ïoti jâizpatîk?Kapçc viòiem nav tâda domâðana?Piem.,es savai dûjiòai darîðu tâ vai tâ,jo viòai tas sagâdâ baudu.Viòi tikai pie sevis domâ:vo,vçl drusk zemâk,nu vçl zemâk,âââ,jâââ,sûkâ,tikai neapstâjies,ââââââ....
abcd
Re: spermas noriishana
17.05.2006 22:43
Nu tad beidziet satikties ar taadiem egoistiem, vajag mekleet normaalu viirieti..
Re: spermas noriishana
17.05.2006 22:44
Kita:

Tev ir dîvaina uztvere par sevis mîlçðanu un cienîðanu :)))

Tu gribi teikt, ka sievietes, kuras tâdçjâdi sniedz baudu savam mîïotajam vîrietim, sevi nemîl un neciena? Murgs un muïíîgi aizpriedumi, pamaini attieksmi :)

Es jau iepriekð teicu, ka:
1) tas var patikt;
2) var nepatikt,
un tas ir tikai normâli, taèu tâpçc "piesiet" mazohismu vai runât par cieòu ir galîgi aplam.



:)
abcd
Re: spermas noriishana
17.05.2006 22:46
Precîzi vârdi! Tâs, kas noliek, varbût nav pat pamçìinâjuðas, tikai iegûluðas savos aizspriedumos..
Re: spermas noriishana
17.05.2006 22:47
blood

Kaapeec tu to attiecini uz visiem?
Aseksuaalaa
Re: spermas noriishana
17.05.2006 22:51
Principaa es gana labi saprotu, ka viens vardarbiigs teevinjsh, kuram par visu vari vajag iestumt liidz mandeleem, var atsist jebkaadu pozitiivo attieksmi pret oraalo seksu. (Sk. blood komentu).

Bet vai nu vajag savaa aizvainojumaa tupeet muuzhiigi un citus aplikt?
Da ij sho traumu arii var tikt galaa. Taa peec viena shitaada iestuumeeja naakamajam pateicu, ka tikai tad, ja es gribeeshu, un, tikliidz maniishu jebkaadu pieprasiishanas vai piespieshanas paziimi, zibeniigi prieki beigsies. Pamazaam tai barjerai paari tiku. Ij atkal prieks no procesa saaka paraadiities. :)
fabian
Re: spermas noriishana
18.05.2006 00:47
interesanti kâda vîrietiem tieði ir bauda no tâ, ka sieviete norij viòa spermu? Bauda ir pirms ir ko norît, bet pçc tam jau vienalga:)
oga
Re: spermas noriishana
18.05.2006 08:27
Labrît, cienîjamâ spermas rijçju un nîdçju publika!
Prieks, ka diskusija tomçr izvçrsusies divâs nometnçs."Sorît gribu piebilst, ka vârds "mazohists" nav lietots, lai kâdu personiski aizvainotu.
nu...
Re: spermas noriishana
18.05.2006 08:37
Nu.. Un tâs kuras ir TO darîjuðas, pçc kâ tad garðo?? :)
cikolio
Re: spermas noriishana
18.05.2006 08:45
Garsha atshkiras, nu sasodiits, cik reizes var teikt, ka atkariibaa kaads viirietis, ko eed un taa! Garsho diivaini, un smarza ir specifiska...taads siivais, nekas debeshkjiigs, bet arii nevar teikt, ka jaavemj..
oga
Re: spermas noriishana
18.05.2006 08:59
Lai es galîgi tizla un neseksuâla neizskatîtos varu izstâstît, kas man patîk un sajûsmina-
.....vîrietis no vannas, smarþîgs....pats satraucies....kaujas gatavîbâ...
Ir tâdas sçnes meþâ-apðu kundziòi ar sarkanbrûnâm cepurîtçm, samtainâm cepurîçm un paresniem baltiem kâtiòiem...Cik samtaina viòam tâ galviòa, to var just ar lûpâm un tad parâdâs rasas lâsîte, dzidra.... kâ asara.... un es jûtu, ka gribu just ðo "kundziòu"savâdâk....

Tikai ne mutç....
Re: spermas noriishana
18.05.2006 09:01
Patiesîbâ es arî domâju, ka vakariòot es varçtu savâdâk:-)))

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 3?
Ziņa: